2023-03-25 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Per Lejonclou | Idre SK | 2:50:44.1024300 | 52.5p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Lina Nordin | Idre SK | 3:24:05.1224460 | 42.4p | ||||
24 | Josefin Lindström | Idre SK | 3:24:06.1224510 | 42.4p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Sandra Persson | Idre SK | 1:40:51.605050 | 42.2p | ||||
2022-03-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Andreas TSCHITERSCKY | Idre SK | 2:38:38.951700 | 48.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Tommy NILSSON | Idre SK | 2:45:41.994000 | 46.3p | ||||
16 | Andreas Söderqvist | Idre SK | 2:45:42.994100 | 46.3p | ||||
2020-02-08 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
95 | Peter Samuelsson | Idre SK | 3:04:22.1106100 | 44.1p | ||||
254 | David Engman | Idre SK | 3:54:11.1405000 | 33.1p | ||||
2020-02-07 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
20 | Matilda Bandefur | Idre SK | 26:11.157090 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
7.2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 20:21.122010 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
69 | Espen Trældal | Idre SK | 1:47:38.645700 | 76.3p | ||||
2020-01-04 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 15:10.90990 | |||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Matilda Bandefur | Idre SK | 3:28.20700 | |||||
2019-12-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 17:18.103790 | |||||
2019-04-21 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Matilda Bandefur | Idre SK | 1:33:13.559200 | 65.3p | ||||
2019-04-14 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
20 | Simon Hallström | Idre SK | 1:25:31.513000 | 89.5p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
79 | Mathias Franzen | Idre SK | 1:52:07.672630 | 61.1p | ||||
2019-03-30 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 15:25.92400 | |||||
2019-03-23 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Filip Ragnarsson | Idre SK | 1:57:52.707100 | 81.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 2:44:38.987700 | 55.2p | ||||
11 | Per Lejonclou | Idre SK | 2:47:03.1002200 | 54.3p | ||||
12 | Andreas Tschierschky | Idre SK | 2:47:57.1007600 | 53.9p | ||||
28km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Anette Martinsson | Idre SK | 2:46:06.996500 | 34.0p | ||||
2019-03-23 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Elina Franzén | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-03-22 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
17 | Elina Franzén | Idre SK | ||||||
2019-02-09 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 2:32.15143 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2019-02-08 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 13:43.82270 | |||||
2019-01-19 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 17:14.103380 | |||||
2019-01-13 | ||||||||
5.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | 18:18.109700 | |||||
2019-01-12 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2019-01-06 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 16:10.96970 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 13:52.83140 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 2:24.14380 | |||||
2018-12-28 | ||||||||
1000km, Längdskidor, Sprint, Klassisk stil | ||||||||
Final | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2018-12-27 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 13:05.78430 | |||||
2018-12-16 | ||||||||
1.6km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2018-12-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
12 | Matilda Bandefur | Idre SK | 35:26.212540 | |||||
2018-12-08 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Matilda Bandefur | Idre SK | 17:34.105300 | |||||
2018-11-25 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Simon Hallström | Idre SK | 36:46.220500 | 90.9p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Elina Franzén | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-11-24 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
33 | Simon Hallström | Idre SK | ||||||
2018-11-18 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
39 | Simon Hallström | Idre SK | ||||||
2018-11-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Simon Hallström | Idre SK | 20:16.121550 | 88.7p | ||||
2018-04-15 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Matilda Bandefur | Idre SK | 2:01.12090 | |||||
28 | Tomina Ripa | Idre SK | 2:06.12500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Elina Franzén | Idre SK | 1:54.11340 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 1:48.10740 | |||||
2018-04-14 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 16:26.98540 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 12:14.73350 | |||||
27 | Tomina Ripa | Idre SK | 13:44.82340 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 10:51.65020 | |||||
2018-04-14 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Simon Hallström | Idre SK | 1:31:23.548220 | 88.1p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
77 | Mathias Franzen | Idre SK | 2:05:29.752800 | 59.4p | ||||
2018-04-08 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 27:42.166100 | |||||
16 | Tomina Ripa | Idre SK | 32:31.195000 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 27:47.166600 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 25:02.150100 | |||||
2018-04-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 12:57.77600 | |||||
16 | Tomina Ripa | Idre SK | 15:18.91700 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 13:00.77900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 11:38.69700 | |||||
2018-03-24 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Elina Franzén | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:53.59200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 8:58.53700 | |||||
2018-02-24 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:02.54100 | |||||
10 | Tomina Ripa | Idre SK | 10:28.62700 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 8:00.47900 | |||||
2018-02-17 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Matilda Bandefur | Idre SK | 12:11.73060 | |||||
7 | Tomina Ripa | Idre SK | 14:43.88270 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 11:20.67910 | |||||
2018-02-11 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:44.52300 | |||||
2018-02-10 | ||||||||
0.96km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
16 | Elina Franzén | Idre SK | ||||||
2018-02-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
18 | Elina Franzén | Idre SK | 26:56.161510 | |||||
2018-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
54 | Marcus Stenberg | Idre SK | 2:41:30.968900 | 59.5p | ||||
2018-01-28 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:28.50700 | |||||
2018-01-27 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 15:37.93600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Tomina Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-01-20 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:07.54690 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 8:12.49100 | |||||
2018-01-20 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
91 | Pär Ejervall | Idre SK | 2:57:13.1063200 | 53.5p | ||||
2018-01-14 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:44.58300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 8:47.52600 | |||||
2018-01-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 13:47.82680 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:18.43740 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 6:39.39820 | |||||
2018-01-06 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Simon Hallström | Idre SK | 36:48.220710 | 81.4p | ||||
2017-12-27 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:50.70920 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 11:16.67580 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 10:39.63840 | |||||
2017-12-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 31:21.188010 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 15:35.93410 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 14:28.86780 | |||||
2017-12-03 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
112 | Linus Bohman | Idre SK | 50:01.300090 | 70.5p | ||||
2017-12-02 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
105 | Linus Bohman | Idre SK | ||||||
2017-11-11 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Simon Hallström | Idre SK | 32:36.195520 | 88.7p | ||||
2017-06-17 | ||||||||
2.5km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Hallström | Idre SK | 6:35.39430 | |||||
2017-04-16 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:11.67000 | 66.1p | ||||
2017-04-09 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Semifinal | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | ||||||
2017-04-09 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Matilda Bandefur | Idre SK | 2:36.15510 | |||||
35 | Tomina Ripa | Idre SK | 2:42.16120 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 2:20.13950 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Erik Franzén | Idre SK | 2:17.13690 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Gabinus Ripa | Idre SK | 2:15.13440 | |||||
2017-04-08 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Simon Hallström | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2017-04-08 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 18:04.108380 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Gabinus Ripa | Idre SK | 17:39.105840 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 13:28.80770 | |||||
11 | Tomina Ripa | Idre SK | 14:46.88560 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 12:43.76240 | |||||
2017-04-06 | ||||||||
1.2km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
- | Simon Hallström | Idre SK | ||||||
2017-04-02 | ||||||||
9.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 29:04.174300 | |||||
9.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
11 | Gabinus Ripa | Idre SK | 29:13.175200 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 15:54.95300 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 14:52.89100 | |||||
2017-04-01 | ||||||||
4.7km, Längdskidor | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 12:56.77500 | |||||
4.7km, Längdskidor | ||||||||
11 | Gabinus Ripa | Idre SK | 13:00.77900 | |||||
2.5km, Längdskidor | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:07.42600 | |||||
2.5km, Längdskidor | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 6:46.40500 | |||||
2017-03-18 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 14:18.85700 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Gabinus Ripa | Idre SK | 13:57.83600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:20.49900 | |||||
16 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:22.56100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 7:38.45700 | |||||
2017-02-19 | ||||||||
0.75km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
2017-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Linus BOHMAN | Idre SK | 2:10:40.783900 | 73.3p | ||||
2017-02-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 13:31.81010 | |||||
2017-02-04 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
40 | Linus Bohman | Idre SK | 2:19:50.838900 | 71.4p | ||||
120 | Marcus Stenberg | Idre SK | 2:46:52.1001100 | 57.7p | ||||
2017-01-29 | ||||||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:25.62400 | |||||
2017-01-28 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Linus Bohman | Idre SK | 2:39:07.954600 | 72.0p | ||||
2017-01-22 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 21:09.126810 | |||||
4.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 15:09.90810 | |||||
4.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 13:56.83590 | |||||
2017-01-21 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 16:59.101820 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:20.55950 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 8:34.51360 | |||||
2017-01-15 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Elina Franzén | Idre SK | 17:13.103230 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:11.49000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Erik Franzén | Idre SK | 7:16.43540 | |||||
2017-01-14 | ||||||||
1.02km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
1.02km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | ||||||
1.02km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
10 | Erik Franzén | Idre SK | ||||||
2017-01-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Linus Bohman | Idre SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2017-01-08 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 18:29.110800 | |||||
2017-01-07 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 12:40.75920 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Gabinus Ripa | Idre SK | 11:54.71320 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Tomina Ripa | Idre SK | 13:27.80660 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 11:05.66450 | |||||
2017-01-07 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:51.53000 | |||||
2017-01-06 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 9:22.56100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Gabinus Ripa | Idre SK | 9:13.55200 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Tomina Ripa | Idre SK | 8:26.50500 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 7:14.43300 | |||||
2016-12-27 | ||||||||
1.15km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
12 | Gabinus Ripa | Idre SK | ||||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | ||||||
15 | Tomina Ripa | Idre SK | ||||||
2016-12-11 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
29 | Linus Bohman | Idre SK | 1:06:31.399020 | 72.6p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 34:17.205680 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | 17:53.107290 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
13 | Erik Franzén | Idre SK | 16:56.101550 | |||||
2016-12-10 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Linus Bohman | Idre SK | 31:15.187400 | 75.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 16:06.96500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:30.50900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Erik Franzén | Idre SK | 8:01.48000 | |||||
2016-11-27 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 15:15.91400 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Gabinus Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:08.48700 | |||||
- | Tomina Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Marius Jelk | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 7:47.46600 | |||||
2016-11-27 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
108 | Linus Bohman | Idre SK | 46:22.278100 | 75.0p | ||||
2016-11-26 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 13:26.80500 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Gabinus Ripa | Idre SK | 14:17.85600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:08.42700 | |||||
- | Tomina Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Marius Jelk | Idre SK | 10:41.64000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Isidor Jelk | Idre SK | 6:03.36200 | |||||
2016-04-09 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
25 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 17:43.106230 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 11:41.70040 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Gabinus Ripa | Idre SK | 12:43.76260 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:51.53040 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 8:55.53410 | |||||
2016-04-09 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
25 | Amadeus Lejonklo | Idre SK | 17:43.106230 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 11:41.70040 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Gabinus Rihpa | Idre SK | 12:43.76260 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:51.53040 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 8:55.53410 | |||||
2016-04-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Per Wennström | Idre SK | 1:27:13.523200 | 58.5p | ||||
2016-04-03 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:16.55500 | |||||
2016-04-02 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:32.45100 | |||||
2016-03-28 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 11:53.71250 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:16.67510 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Erik Franzén | Idre SK | 11:11.67090 | |||||
2016-03-12 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Linus Bohman | Idre SK | 1:05:22.392100 | |||||
8 | Per Lejonclou | Idre SK | 1:19:08.474700 | |||||
12 | Jarle Mosshäll | Idre SK | 2:08:14.769300 | |||||
2016-03-12 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:01.60000 | |||||
26 | Tomina Ripa | Idre SK | 11:11.67000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 9:06.54500 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Franzén | Idre SK | 9:43.58200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Gabinus Ripa | Idre SK | 9:51.59000 | |||||
2016-02-21 | ||||||||
48km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
29 | Linus Bohman | Idre SK | 2:20:05.840470 | 73.3p | ||||
2016-02-13 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:34.69380 | |||||
2016-02-13 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
77 | Linus Bohman | Idre SK | 2:15:50.814930 | 68.1p | ||||
2016-02-07 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 8:53.53200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:02.42100 | |||||
2016-01-31 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:14.49390 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Tomina Ripa | Idre SK | 6:28.38730 | |||||
2016-01-30 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Gabinus Ripa | Idre SK | 9:24.56300 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Tomina Ripa | Idre SK | 7:16.43500 | |||||
2016-01-30 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Gabinus Ripa | Idre SK | 16:41.100000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Tomina Ripa | Idre SK | 12:12.73100 | |||||
2016-01-29 | ||||||||
0.85km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Tomina Rihpa | Idre SK | 6:31.39000 | |||||
0.85km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Gabinus Rihpa | Idre SK | 5:23.32200 | |||||
2016-01-24 | ||||||||
4.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 15:02.90190 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Franzén | Idre SK | 8:11.49000 | |||||
2016-01-23 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Per Lejonclou | Idre SK | 3:17:27.1184600 | 51.3p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 1:02:24.374300 | 59.3p | ||||
2016-01-23 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 9:02.54190 | |||||
2016-01-15 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Linus Bohman | Idre SK | 41:04.246300 | 73.4p | ||||
2016-01-10 | ||||||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:46.52580 | |||||
18 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:48.58770 | |||||
2016-01-05 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 10:50.64960 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:06.48580 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 7:34.45330 | |||||
1.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Marius Jelk | Idre SK | 8:44.52300 | |||||
2016-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 6:04.36300 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 5:23.32200 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Erik Franzén | Idre SK | 5:57.35600 | |||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Marius Jelk | Idre SK | 3:58.23700 | |||||
2016-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 7:17.43600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 5:50.34900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 5:34.33300 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Marius Jelk | Idre SK | 5:27.32600 | |||||
2015-12-29 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Matilda Bandefur | Idre SK | 6:48.40770 | |||||
2015-12-19 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 11:13.67200 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 7:39.45800 | |||||
2015-12-13 | ||||||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 19:39.117840 | |||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 16:43.100240 | |||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
10 | Erik Franzén | Idre SK | 18:32.111150 | |||||
2015-12-12 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:21.56000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 7:59.47800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Franzén | Idre SK | 8:53.53200 | |||||
2015-12-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 17:06.102500 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Hampus Bandefur | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
75 | Linus Bohman | Idre SK | 9:04.54330 | 69.5p | ||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:27.56600 | |||||
13 | Tomina Ripa | Idre SK | 10:17.61600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Franzén | Idre SK | 9:12.55100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Daniel Eriksson | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Marius Jelk | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-12-05 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
99 | Linus Bohman | Idre SK | 57:22.344100 | 74.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
40 | Amadeus Lejonklo | Idre SK | 18:28.110700 | |||||
- | Hampus Bandefur | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:38.51700 | |||||
12 | Tomina Ripa | Idre SK | 8:57.53600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 7:05.42400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Franzén | Idre SK | 8:11.49000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
41 | Daniel Eriksson | Idre SK | 12:46.76500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Marius Jelk | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-08-07 | ||||||||
9km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Simon Hallström | Idre SK | 21:29.128810 | 84.7p | ||||
2015-04-19 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Semifinal | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | ||||||
2015-04-19 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
63 | Amelia Lejonklo | Idre SK | 11:34.69300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
42 | Tomina Ripa | Idre SK | 3:43.22200 | |||||
54 | Matilda Bandefur | Idre SK | 3:57.23600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
7 | Elina Franzén | Idre SK | 2:52.17100 | |||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
41 | Marius Jelk | Idre SK | 4:18.25700 | |||||
63 | Isidor Jelk | Idre SK | 5:19.31800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
30 | Erik Franzén | Idre SK | 2:54.17300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
29 | Gabinus Ripa | Idre SK | 2:55.17400 | |||||
57 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 3:26.20500 | |||||
64 | Hampus Bandefur | Idre SK | 3:55.23400 | |||||
2015-04-18 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
19 | Simon Hallström | Idre SK | 1:32:27.554600 | 89.1p | ||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Elina Franzén | Idre SK | 12:44.76300 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
14 | Gabinus Rihpa | Idre SK | 13:36.81500 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
27 | Amadeus Lejonklo | Idre SK | 13:41.82000 | |||||
34 | Hampus Bandefur | Idre SK | 16:45.100400 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:59.65800 | |||||
17 | Tomina Rihpa | Idre SK | 11:48.70700 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 9:31.57000 | |||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Marius Jelk | Idre SK | 11:41.70000 | |||||
2015-03-29 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
13 | Hampus Bandefur | Idre SK | 38:56.233500 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 20:08.120700 | |||||
2015-03-28 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Intervallstart | ||||||||
7 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:30.56900 | |||||
11 | Tomina Ripa | Idre SK | 10:17.61600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Intervallstart | ||||||||
6 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:15.49400 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Hampus Bandefur | Idre SK | 19:06.114500 | |||||
2015-03-21 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:35.69400 | |||||
31 | Tomina Ripa | Idre SK | 12:55.77400 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 9:43.58200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Erik Franzén | Idre SK | 10:40.63900 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Gabinus Ripa | Idre SK | 9:59.59800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
40 | Amadeus Lejonklo | Idre SK | 10:58.65700 | |||||
- | Hampus Bandefur | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-03-15 | ||||||||
0.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Isidor Jelk | Idre SK | ||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
10 | Elina Franzén | Idre SK | 10:03.60200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
10 | Erik Franzén | Idre SK | 8:49.52800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Marius Jelk | Idre SK | 4:57.29600 | |||||
2015-03-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Elina Franzén | Idre SK | 15:59.95800 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 12:40.75900 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Erik Franzén | Idre SK | 12:17.73600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Marius Jelk | Idre SK | 8:32.51100 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Isidor Jelk | Idre SK | ||||||
2015-02-22 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Joacim Johansson | Idre SK | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2015-02-22 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Simon Hallström | Idre SK | 2:04:36.747545 | 89.1p | ||||
2015-02-21 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:50.70900 | |||||
10 | Tomina Ripa | Idre SK | 12:35.75470 | |||||
2015-02-14 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Anette Martinsson | Idre SK | 1:37:42.586180 | 50.0p | ||||
2015-02-07 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Linus Bohman | Idre SK | 2:49:33.1017200 | 69.1p | ||||
2015-01-31 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:54.65300 | |||||
2015-01-25 | ||||||||
4.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 14:16.85570 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 7:58.47710 | |||||
2015-01-24 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Linus Bohman | Idre SK | 2:26:36.879500 | 65.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Ola Strand | Idre SK | 2:43:04.978300 | 56.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Sandra Persson | Idre SK | 3:28:05.1248400 | 41.7p | ||||
2015-01-24 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 8:18.49750 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 9:26.56500 | |||||
2015-01-18 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 7:26.44500 | |||||
2015-01-11 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:34.51340 | |||||
27 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:41.58000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 6:57.41640 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Erik Franzén | Idre SK | 8:04.48330 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Gabinus Ripa | Idre SK | 7:22.44120 | |||||
35 | Hampus Bandefur | Idre SK | 8:50.52900 | |||||
2015-01-04 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 12:13.73290 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
20 | Hampus Bandefur | Idre SK | 16:02.96100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:27.68610 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 10:10.60920 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Marius Jelk | Idre SK | 9:43.58200 | |||||
2015-01-03 | ||||||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 11:11.67010 | |||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Gabinus Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Hampus Bandefur | Idre SK | 14:28.86790 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:21.56080 | |||||
- | Tomina Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Marius Jelk | Idre SK | 12:01.72040 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Erik Franzén | Idre SK | 8:57.53690 | |||||
2015-01-02 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:22.56100 | |||||
- | Tomina Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 7:11.43000 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 8:15.49400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Gabinus Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
23 | Hampus Bandefur | Idre SK | 9:49.58800 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Marius Jelk | Idre SK | 8:09.48800 | |||||
2015-01-02 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 4:34.27300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Gabinus Ripa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Hampus Bandefur | Idre SK | 6:12.37100 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | 3:44.22300 | |||||
- | Tomina Rihpa | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 3:07.18600 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Marius Jelk | Idre SK | 4:53.29200 | |||||
2014-12-14 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
14 | Matilda Bandefur | Idre SK | 20:28.122730 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
27 | Alexander Hampus | Idre SK | 22:26.134590 | |||||
2014-12-13 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Matilda Bandefur | Idre SK | 9:38.57700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Erik Franzén | Idre SK | 8:33.51200 | |||||
28 | Alexander Hampus | Idre SK | 10:03.60200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Marius Jelk | Idre SK | 7:42.46100 | |||||
2014-11-30 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Simon Hallström | Idre SK | 22:53.137240 | 89.9p | ||||
4.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 16:05.96400 | |||||
14 | Hampus Bandefur | Idre SK | 18:31.111000 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 10:39.63800 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Gabinus Ripa | Idre SK | 10:34.63300 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:11.49000 | |||||
4 | Tomina Ripa | Idre SK | 8:43.52200 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 7:24.44300 | |||||
5 | Alexander Hampus | Idre SK | 9:09.54800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Liam Dahlström | Idre SK | 9:43.58200 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Marius Jelk | Idre SK | 5:36.33500 | |||||
8 | Edward Sivertsen | Idre SK | 9:01.54000 | |||||
- | Hannes Westman | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Albin Danielsson | Idre SK | 5:22.32100 | |||||
9 | Jakob Nordkvist | Idre SK | 8:14.49300 | |||||
2014-11-29 | ||||||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
29 | Simon Hallström | Idre SK | 2:37.15658 | - | ||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Gabinus Ripa | Idre SK | 10:14.61300 | |||||
27 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 12:23.74200 | |||||
29 | Hampus Bandefur | Idre SK | 13:34.81300 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Elina Franzén | Idre SK | 10:25.62400 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:33.51200 | |||||
10 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:07.54600 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 7:24.44300 | |||||
15 | Alexander Hampus | Idre SK | 9:21.56000 | |||||
16 | Liam Dahlström | Idre SK | 9:23.56200 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Marius Jelk | Idre SK | 5:32.33100 | |||||
16 | Jakob Nordkvist | Idre SK | 8:14.49300 | |||||
17 | Hannes Westman | Idre SK | 8:16.49500 | |||||
2014-08-09 | ||||||||
9km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Simon Hallström | Idre SK | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2014-08-08 | ||||||||
9km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Simon Hallström | Idre SK | 21:31.129000 | 87.3p | ||||
2014-04-12 | ||||||||
28km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Simon Hallström | Idre SK | 1:17:30.464920 | 90.1p | ||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
28 | Hampus Bandefur | Idre SK | 17:32.105180 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 8:21.50040 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:39.51810 | |||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Tomina Ripa | Idre SK | 8:34.51360 | |||||
13 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:52.53180 | |||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 7:14.43310 | |||||
2014-04-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 17:33.105200 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Gabinus Ripa | Idre SK | 17:42.106100 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
15 | Hampus Bandefur | Idre SK | 22:42.136100 | |||||
2.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Tomina Ripa | Idre SK | 10:23.62200 | |||||
10 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:45.64400 | |||||
2.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Erik Franzén | Idre SK | 9:22.56100 | |||||
2014-04-05 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 8:00.47900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:11.49000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Hampus Bandefur | Idre SK | 11:02.66100 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Tomina Ripa | Idre SK | 4:44.28300 | |||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | 5:03.30200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Erik Franzén | Idre SK | 4:22.26100 | |||||
2014-03-22 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Alva Lejonclou | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 13:44.82300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Gabinus Ripa | Idre SK | 14:29.86800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
38 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 15:23.92200 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Matilda Bandefur | Idre SK | 10:29.62800 | |||||
15 | Tomina Ripa | Idre SK | 10:50.64900 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Erik Franzén | Idre SK | 9:09.54800 | |||||
2014-03-15 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 10:27.62600 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Hampus Bandefur | Idre SK | 14:06.84500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Matilda Bandefur | Idre SK | 7:57.47600 | |||||
0.65km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Marius Jelk | Idre SK | 5:03.30210 | |||||
2014-03-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Alva Lejonclou | Idre SK | 34:02.204100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 10:06.60500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Gabinus Ripa | Idre SK | 10:31.63000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 11:29.68800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:58.59700 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 8:32.51100 | |||||
7 | Alexander Hampus | Idre SK | 11:30.68900 | |||||
2014-03-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Alva Lejonclou | Idre SK | 37:16.223590 | |||||
4.3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 13:17.79680 | |||||
4.3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Gabinus Ripa | Idre SK | 14:23.86280 | |||||
4.3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 14:30.86970 | |||||
12 | Hampus Bandefur | Idre SK | 20:25.122480 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
9 | Tomina Ripa | Idre SK | 12:12.73150 | |||||
14 | Matilda Bandefur | Idre SK | 12:59.77840 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 9:34.57300 | |||||
2014-02-16 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Joakim Johansson | Idre SK | 2:42:05.972460 | 61.3p | ||||
2014-02-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
54 | Ola Strand | Idre SK | 3:00:59.1085850 | 57.2p | ||||
2014-02-09 | ||||||||
Längdskidor, Sprint | ||||||||
Final | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 1:17.7620 | |||||
Längdskidor, Sprint | ||||||||
Final | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 1:19.7840 | |||||
2014-02-08 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Tomina Ripa | Idre SK | 2:40.15900 | |||||
1km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elina Franzén | Idre SK | 2:03.12200 | |||||
1km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 2:08.12700 | |||||
1km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Gabinus Ripa | Idre SK | 2:07.12600 | |||||
2014-02-08 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 9:47.58600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Gabinus Ripa | Idre SK | 11:06.66500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:13.55200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Erik Franzén | Idre SK | 7:31.45000 | |||||
2014-02-02 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 8:38.51700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Franzén | Idre SK | 6:18.37700 | |||||
2014-01-25 | ||||||||
28km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 2:30:13.901200 | 52.0p | ||||
3 | Per Lejonclou | Idre SK | 2:30:14.901300 | 52.0p | ||||
2014-01-19 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 10:18.61700 | |||||
2014-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
25 | Henrik Alm | Idre SK | 1:48:43.652290 | 80.3p | ||||
2014-01-05 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 6:20.37990 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
11 | Gabinus Ripa | Idre SK | 6:39.39820 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
12 | Tomina Ripa | Idre SK | 5:55.35450 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Erik Franzén | Idre SK | 4:41.28040 | |||||
2014-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:34.57350 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 6:39.39880 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Erik Franzén | Idre SK | 7:45.46420 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
12 | Gabinus Ripa | Idre SK | 6:55.41470 | |||||
2014-01-03 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 8:15.49400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:30.50900 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Tomina Ripa | Idre SK | 7:13.43200 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 5:54.35300 | |||||
2014-01-03 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elina Franzén | Idre SK | 4:23.26200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Gabinus Ripa | Idre SK | 4:36.27500 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Tomina Ripa | Idre SK | 4:21.26000 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Erik Franzén | Idre SK | 3:29.20800 | |||||
2013-12-29 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Henrik Alm | Idre SK | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2013-12-28 | ||||||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Elina Franzén | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Erik Franzén | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2013-12-15 | ||||||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Elina Franzén | Idre SK | 19:37.117610 | |||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 14:35.87470 | |||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
33 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 21:11.127040 | |||||
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
- | Henrik Alm | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2013-12-14 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Henrik Alm | Idre SK | 28:55.173420 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 9:28.56760 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 9:45.58420 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Erik Franzén | Idre SK | 6:57.41660 | |||||
2013-12-08 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Simon Hallström | Idre SK | 37:33.225270 | 90.3p | ||||
2013-12-07 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Klassisk stil | ||||||||
Kval | ||||||||
57 | Simon Hallström | Idre SK | 2:56.17594 | |||||
2013-12-01 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
30 | Henrik Alm | Idre SK | 30:19.181860 | 83.1p | ||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Alva Lejonclou | Idre SK | 19:24.116360 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Tuva Wallin | Idre SK | 10:38.63710 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elina Franzén | Idre SK | 7:39.45830 | |||||
- | Victoria Lia | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Gabinus Ripa | Idre SK | 8:32.51160 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Amadeus Lejonclou | Idre SK | 7:58.47730 | |||||
- | Rasmus Lia | Idre SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Matilda Bandefur | Idre SK | 8:48.52720 | |||||
5 | Tomina Ripa | Idre SK | 9:10.54980 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Erik Franzén | Idre SK | 7:28.44700 | |||||
2013-11-30 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kval | ||||||||
43 | Henrik Alm | Idre SK | 2:23.14263 | |||||
2013-11-30 | ||||||||
4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
19 | Alva Lejonclou | Idre SK | 16:09.96820 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Elina Franzén | Idre SK | 5:29.32890 | |||||
13 | Tuva Wallin | Idre SK | 7:58.47740 |