2023-10-01 | ||||||||
9km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Valter Gerle | OK Landehof | 23:08.138700 | |||||
2023-09-02 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Tobias Karlsson | OK Landehof | 1:42:49.616800 | 75.7p | ||||
10km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | William Roth | OK Landehof | 33:36.201500 | |||||
10km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Valter Blomberg | OK Landehof | 19:57.119600 | |||||
2 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 21:24.128300 | |||||
2023-09-02 | ||||||||
41km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Valter Blomberg | OK Landehof | 1:33:48.562700 | 75.1p | ||||
2023-08-19 | ||||||||
7km, Rullskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
16 | Tobias Karlsson | OK Landehof | 24:01.144000 | 73.5p | ||||
7km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Valter Blomberg Gerle | OK Landehof | 20:01.120000 | |||||
3 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 22:30.134900 | |||||
4 | Gustav Nilsson | OK Landehof | 22:59.137800 | |||||
- | Sture Sundell | OK Landehof | 23:59:59.8639800 | |||||
4.5km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Julia Nilsson | OK Landehof | 19:38.117700 | |||||
4.5km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | William Roth | OK Landehof | 19:14.115300 | |||||
2 | Jonas Ehlers | OK Landehof | 24:27.146600 | |||||
3 | Charlie Hultman | OK Landehof | 25:53.155200 | |||||
4.5km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Felix Ehlers | OK Landehof | 20:37.123600 | |||||
3km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Isak Ehlers | OK Landehof | 18:47.112600 | |||||
2023-08-13 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Nils Sjöberg | OK Landehof | 1:35:29.572800 | 78.9p | ||||
22km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Valter Blomberg | OK Landehof | 53:35.321400 | |||||
3 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 55:12.331100 | |||||
22km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Axel Sandberg | OK Landehof | 53:46.322500 | 78.8p | ||||
2023-08-12 | ||||||||
20km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Axel Sandberg | OK Landehof | 37:57.227600 | 83.3p | ||||
20km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Mattias Rudklint | OK Landehof | 39:54.239300 | 79.2p | ||||
10km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Valter Gerle | OK Landehof | 21:18.127700 | |||||
3 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 23:08.138700 | |||||
2023-07-04 | ||||||||
22.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Tobias Karlsson | OK Landehof | 59:05.354400 | 74.6p | ||||
2023-06-18 | ||||||||
45km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Valter Gerle | OK Landehof | 1:45:54.635300 | 82.5p | ||||
2023-06-14 | ||||||||
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Tobias Karlsson | OK Landehof | 1:03:26.380500 | 74.5p | ||||
2023-06-03 | ||||||||
51km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Valter Blomberg | OK Landehof | 2:09:42.778100 | 76.6p | ||||
2023-04-23 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Valter Gerle | OK Landehof | 2:05.12480 | |||||
2023-04-22 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Valter Gerle | OK Landehof | 14:15.85420 | |||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Valter Gerle | OK Landehof | 14:44.88350 | |||||
11 | Gustav Nilsson | OK Landehof | 15:36.93540 | |||||
25 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 16:25.98480 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Julia Nilsson | OK Landehof | 12:17.73620 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Julia Swahn | OK Landehof | 11:41.70050 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Felix Ehlers | OK Landehof | 12:40.75920 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
38 | Sture Sundell | OK Landehof | 10:57.65620 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Jonas Ehlers | OK Landehof | 8:04.48330 | |||||
2023-03-16 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Julia Swahn | OK Landehof | 5:02.30100 | |||||
5 | Meja Strid | OK Landehof | 5:17.31600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Amanda Larsson | OK Landehof | 5:11.31000 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Arvid Rudling | OK Landehof | 5:23.32200 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viggo Rudklint | OK Landehof | 4:03.24200 | |||||
2 | Gustav Nilsson | OK Landehof | 4:12.25100 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ellen Öhrstig | OK Landehof | 4:14.25300 | |||||
16 | Alicia Brettmo | OK Landehof | 4:52.29100 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Julia Nilsson | OK Landehof | 2:39.15800 | |||||
12 | Ellie Nordström | OK Landehof | 3:57.23600 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jonas Ehlers | OK Landehof | 3:27.20600 |
1 | Nils Sjöberg | 80.3p |
2 | Axel Sandberg | 78.1p |
3 | Albin Nyqvist | 74.4p |
4 | Martin Höiby | 71.4p |
5 | Adam Blomberg | 70.9p |
5 | Hjalmar Gedda | 70.9p |
7 | Elias Nyqvist | 70.2p |
8 | Tobias Karlsson | 68.5p |
9 | Fredrik Wessberg | 64.9p |
10 | Anton Larsson | 55.6p |
11 | Thuva Andersson | 46.0p |
12 | Thomas Greschik | 43.2p |
Adam Blomberg | 260 st |
Martin Höiby | 134 st |
Lukas Höiby | 122 st |
Albin Nyqvist | 120 st |
Elias Nyqvist | 107 st |
Viggo Rudklint | 98 st |
Hjalmar Gedda | 94 st |
Valter Gerle | 91 st |
Stefa Carlen | 91 st |
Nils Sjöberg | 87 st |
Olle Gedda | 76 st |
Hanna Lidström | 73 st |
Nils Körle | 69 st |
Oscar Höiby | 67 st |
Axel Sandberg | 65 st |
Thuva Andersson | 63 st |
Sondre Swahn | 60 st |
Elsa Moqvist | 57 st |
Johan Källström | 57 st |
Ida Körle | 56 st |
Kvällscup Landehof | 2023-02-28 |
Landehof Kvällscup 3 | 2022-01-27 |
Landvetterloopen | 2021-02-02 |
Landehofkvällen | 2021-01-27 |
DM/JDM/UDM fristil (Kvällscupen 3, Göteborg) | 2018-01-24 |
Serneke Skidfestival 2017 - Masstart | 2017-09-23 |
DM Göteborg | 2017-01-18 |
Serneke skidfestival masstart | 2016-09-24 |
Göteborg Rullskidfestival | 2014-09-28 |
Landvetter Långlopp & DM | 2011-01-16 |
DM Fristil Göteborg/Västergötland | 2011-01-15 |
LandvetterRundan | 2010-10-24 |
Kanonloppet | 2010-02-17 |