Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Rallarloppet
2010-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Hanna Seppas
Eksjö SOK
2:28:01.888000
69.6p
2
Maria Magnusson
IK Hakarpspojkarna
2:36:38.939700
+8:37.51600
64.7p
3
Kristin Lundgren
IK Hakarpspojkarna
2:42:36.975500
+14:35.87400
61.6p
4
Carin Rosjö
IF Hallby SOK
2:46:53.1001200
+18:52.113100
59.6p
5
Carola Norén Engstrand
Landsbro IF SK
2:49:57.1019600
+21:56.131500
58.3p
6
Signe Schlöer
København SK
2:57:44.1066300
+29:43.178200
55.1p
7
Anna Johansson
Jönköpings OK
2:57:53.1067200
+29:52.179100
55.1p
8
Lena Having
Göteborgs SK
2:58:35.1071400
+30:34.183300
54.8p
9
Carina Kalered
Skogspojkarnas OK
3:03:56.1103500
+35:55.215400
52.8p
10
Anna Holmgren Fällgren
Burseryds IF
3:06:15.1117400
+38:14.229300
52.0p
11
Celine Pajus
Linköpings SK
3:15:35.1173400
+47:34.285300
49.0p
11
Kristine Mette Keller
København SK
3:15:35.1173400
+47:34.285300
49.0p
13
Edit Wilson
Tranemo IF
3:17:35.1185400
+49:34.297300
48.4p
14
Majken Johansson Henæs
Anderstorps OK
3:19:10.1194900
+51:09.306800
47.9p
15
Maria Ling
Jönköpings OK
3:21:45.1210400
+53:44.322300
47.2p
16
Caroline Gyllemark
Sya SK
3:22:25.1214400
+54:24.326300
47.0p
17
Marie Vaadre
Nässjö SF
3:22:35.1215400
+54:34.327300
47.0p
18
Gunilla Axelsson
Göteborgs SK
3:25:02.1230100
+57:01.342000
46.3p
19
Linda Andersson
Jönköpings OK
3:26:40.1239900
+58:39.351800
45.8p
20
Heléne Thorstensson
IK Hakarpspojkarna
3:26:50.1240900
+58:49.352800
45.8p
21
Sara Erixon
Jönköpings OK
3:27:00.1241900
+58:59.353800
45.8p
22
Johanna Svensson
Burseryds IF
3:27:25.1244400
+59:24.356300
45.6p
23
Martina Heijel
Anderstorps OK
3:30:20.1261900
+1:02:19.373800
44.9p
24
Eivor Johansson
Navåsens FK
3:30:30.1262900
+1:02:29.374800
44.8p
25
Anna Eklöf
IF Hallby SOK
3:30:35.1263400
+1:02:34.375300
44.8p
26
Anna Johannesson
IK Stern
3:30:50.1264900
+1:02:49.376800
44.8p
27
Anna Holmstedt
Lönashults GIF
3:38:05.1308400
+1:10:04.420300
43.0p
28
Malin Grant
Huskvarna
3:42:05.1332400
+1:14:04.444300
42.1p
29
Marie Gröhn
Jönköpings OK
3:44:04.1344300
+1:16:03.456200
41.6p
30
Anna Holmen
IF Hallby SOK
3:55:20.1411900
+1:27:19.523800
39.3p
31
Frida Gustafsson
Jönköpings OK
4:09:02.1494100
+1:41:01.606000
36.8p
32
Lykke Mulvad Jeppesen
København SK
4:17:20.1543900
+1:49:19.655800
35.4p
33
Helene Jensen
København SK
4:32:20.1633900
+2:04:19.745800
33.2p
34
Caroline Davidsson
FK Finn
4:49:05.1734400
+2:21:04.846300
31.0p