Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
H 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
9:58.59700
1
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
9:58.59700
3
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
10:22.62100
+24.2300
4
Amos Korin
Pargas IF
10:37.63600
+39.3800
5
Erik Skoglund
Täby IS SK
10:42.64100
+44.4300
6
Julius Eklund
IK Rex
10:46.64500
+48.4700
7
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
10:47.64600
+49.4800
8
Oscar Dahlander
Borås SK
10:52.65100
+54.5300
9
Filip Arfs
IFK Hedemora SK
11:46.70500
+1:48.10700
10
Ville Elgesjö
Domnarvets GOIF
11:58.71700
+2:00.11900
11
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
12:01.72000
+2:03.12200
12
William Dovander
Sundbybergs IK
12:07.72600
+2:09.12800
13
Gustav Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
12:10.72900
+2:12.13100
14
Ludvig Johansson
Täby IS SK
12:28.74700
+2:30.14900
15
Olle Fischer
Hagfors SF
12:29.74800
+2:31.15000
16
Arvid Karlsson
Täby IS SK
12:39.75800
+2:41.16000
17
Oscar Forsberg
Linköpings SK
12:46.76500
+2:48.16700
18
Karl Emilsson
Domnarvets GOIF
12:47.76600
+2:49.16800
19
Isak Nilsson
Åmåls OK
12:56.77500
+2:58.17700
20
Erik Larsson
Gimo IF SK
13:02.78100
+3:04.18300
21
Isak Engberg
Stockviks SF
13:14.79300
+3:16.19500
22
Isak Josefsson
Täby IS SK
13:35.81400
+3:37.21600
23
Victor Sayago Jonsell
Täby IS SK
13:44.82300
+3:46.22500
24
Alvin Marinus
Vreta Skid o Mk
13:50.82900
+3:52.23100
25
Alfred Conradson
Orsa SK
14:24.86300
+4:26.26500
26
Karl-johan Wickholm
Täby IS SK
15:02.90100
+5:04.30300
27
Adrian Dahlgren
Älvdalens IF SK
15:05.90400
+5:07.30600
28
Oscar Lilliecreutz
Linköpings SK
15:14.91300
+5:16.31500
29
Anton Sadeghi
Falu IK
15:55.95400
+5:57.35600
30
Arvid Larsson
Norabygdens SK
16:18.97700
+6:20.37900
31
Nils Perols
Sundborns GOIF
16:58.101700
+7:00.41900
32
Alfons Westerbergh
Gimo IF SK
17:04.102300
+7:06.42500
33
Oliver Palmkvist
Vreta Skid o Mk
19:13.115200
+9:15.55400
-
Aron Wikström
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Oscar Johansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Dante Welin
Hagfors SF
23:59:59.8639800
-
Gustav Mattsson
Valbo Aif
23:59:59.8639800
-
Fred Abrahamsson Gjersvold
Östersunds SK
23:59:59.8639800
-
Casper Sundström
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Alvin Österberg
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)