Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Cup Riksfinal Skicross
2019-03-09
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
0.4km
Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
H 14
Viking Olsson
Ångermanland
1:05.6480
2
H 14
Jonathan Lindberg
Dalarna
1:06.6550
+0
3
H 14
Karl Bennet
Örebro Län
1:07.6670
+1.90
4
H 14
Elias Malm
Västerbotten
1:07.6680
+2.100
5
H 14
Otto Timby
Västerbotten
1:09.6810
+3.230
6
H 14
Måns Bergqvist
Örebro Län
1:09.6830
+3.250
7
H 13
Eddie Pettersson
Dalarna
1:09.6840
+3.260
8
H 14
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
1:09.6870
+3.290
9
H 13
Erik Nederheim
Stockholm
1:10.6900
+4.320
10
H 14
Albin Berglund
Norrbotten
1:10.6910
+4.330
11
H 14
Axel Wernersson
Småland
1:10.6940
+4.360
12
H 14
Emil Berglund
Norrbotten
1:10.6970
+4.390
13
H 13
Anton Weber
Västergötland
1:11.7010
+5.430
13
H 14
Filip Enberg
Norrbotten
1:11.7010
+5.430
15
H 14
Samuel Johansson
Värmland
1:11.7090
+6.510
16
H 14
Olle Börjesson
Östergötland
1:12.7110
+6.530
17
H 14
Theo Ringström
Västmanland
1:12.7190
+7.610
18
D 14
Nora Wallenius
Västerbotten
1:13.7200
+7.620
19
H 14
Simon Nordlander
Medelpad
1:13.7210
+7.630
20
H 13
Gustav Jäderblom
Uppland
1:13.7230
+7.650
21
H 14
Samuel Gustavsson
Bohuslän Dal
1:13.7240
+7.660
22
H 13
Måns Rawald
Jämtland Härjedalen
1:13.7260
+7.680
23
H 14
Hugo Nordlander
Medelpad
1:13.7280
+8.700
23
H 14
Carl Sternander
Östergötland
1:13.7280
+8.700
25
H 14
Axel Eriksson
Dalarna
1:13.7290
+8.710
25
H 14
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
1:13.7290
+8.710
27
H 13
William Rytter
Dalarna
1:14.7300
+8.720
28
H 14
Jim Blomqvist
Norrbotten
1:14.7320
+8.740
29
H 13
Albin Larsson
Värmland
1:14.7330
+8.750
29
H 14
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
1:14.7330
+8.750
31
H 14
Mattias Larsson
Medelpad
1:14.7350
+8.770
32
H 14
Ludvig Brenter
Stockholm
1:14.7370
+8.790
33
D 13
Maja Lundholm
Västerbotten
1:14.7380
+9.800
34
D 13
Maja Pålsson
Jämtland Härjedalen
1:14.7390
+9.810
35
H 13
Tor Kronholm
Norrbotten
1:15.7410
+9.830
35
D 14
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
1:15.7410
+9.830
37
H 13
Anton Modigs
Dalarna
1:15.7430
+9.850
37
D 14
Elsa Brandt
Dalarna
1:15.7430
+9.850
39
H 13
Emil Marinus
Östergötland
1:15.7450
+9.870
39
H 14
Liam Dahlberg
Norrbotten
1:15.7450
+9.870
41
H 14
Jonathan Quick
Västergötland
1:15.7470
+9.890
41
H 14
Alexander Bjuredal
Dalarna
1:15.7470
+9.890
43
H 13
Oscar Wikander
Medelpad
1:15.7480
+10.900
43
H 14
Erik Gustafsson
Stockholm
1:15.7480
+10.900
45
H 13
Carl Björk
Västergötland
1:16.7510
+10.930
45
H 13
Leo Kristiansson
Dalarna
1:16.7510
+10.930
45
H 14
Albert Alperud
Västergötland
1:16.7510
+10.930
45
D 14
Ellen Berglund
Västerbotten
1:16.7510
+10.930
49
H 13
Sixten Lindblom
Jämtland Härjedalen
1:16.7520
+10.940
49
H 13
Johan Richardsson
Jämtland Härjedalen
1:16.7520
+10.940
49
D 13
Leia Ugarph Nordström
Hälsingland
1:16.7520
+10.940
52
H 14
David Palmgren
Medelpad
1:16.7530
+10.950
53
H 14
Elias Nyqvist
Göteborg
1:16.7550
+10.970
53
H 14
Ebbe Zachrisson
Jämtland Härjedalen
1:16.7550
+10.970
55
H 14
Emil Sehlstedt
Västerbotten
1:16.7570
+10.990
56
D 14
Irma Burman
Medelpad
1:16.7580
+11.1000
57
H 13
Hugo Ekström
Värmland
1:16.7590
+11.1010
57
H 14
Oskar Karlberg
Dalarna
1:16.7590
+11.1010
57
H 14
Hugo Granström
Jämtland Härjedalen
1:16.7590
+11.1010
60
H 14
Jesper Schouten
Östergötland
1:17.7610
+11.1030
61
H 13
Felix Sjölund Myhr
Jämtland Härjedalen
1:17.7620
+11.1040
61
H 14
Elias Thellsén
Östergötland
1:17.7620
+11.1040
63
H 13
Viktor Persson
Västergötland
1:17.7630
+11.1050
64
H 14
Helmer Nordvall
Medelpad
1:17.7640
+11.1060
65
D 13
Ida Åström
Västerbotten
1:17.7650
+11.1070
65
H 14
Martin Höiby
Göteborg
1:17.7650
+11.1070
65
H 14
Knut Saitton
Ångermanland
1:17.7650
+11.1070
68
D 13
Moa Söderqvist
Uppland
1:17.7660
+11.1080
68
H 14
Anton Hedlöf
Stockholm
1:17.7660
+11.1080
68
H 14
Ceasar Funke
Småland
1:17.7660
+11.1080
71
H 13
Olle Hamberg
Jämtland Härjedalen
1:17.7670
+11.1090
71
H 13
Emil Larsson
Värmland
1:17.7670
+11.1090
71
H 14
Jason Blomqvist
Medelpad
1:17.7670
+11.1090
74
D 14
Liv Persson
Ångermanland
1:17.7680
+12.1100
75
H 14
Love Däldehög
Hälsingland
1:17.7690
+12.1110
76
H 14
Albin Jeleby
Uppland
1:18.7700
+12.1120
77
D 14
Ebba Johansson
Skåne
1:18.7710
+12.1130
78
H 13
Eddie Gustavsson
Västergötland
1:18.7720
+12.1140
78
H 13
Vilhelm Lernevik
Småland
1:18.7720
+12.1140
80
H 13
Leon Dahlin
Dalarna
1:18.7730
+12.1150
80
H 14
Hjalmar Mood
Dalarna
1:18.7730
+12.1150
82
H 14
Tim Lundberg
Norrbotten
1:18.7750
+12.1170
83
H 13
Anton Hörling
Stockholm
1:18.7770
+12.1190
83
H 14
Ivar Törnblom
Västerbotten
1:18.7770
+12.1190
85
D 13
Emmy Johansson
Norrbotten
1:18.7780
+13.1200
86
H 13
Melvin Löfgren
Dalarna
1:18.7790
+13.1210
86
H 14
Hugo Fryxell
Stockholm
1:18.7790
+13.1210
86
D 14
Lovisa Isaksson
Norrbotten
1:18.7790
+13.1210
89
D 14
Nora Feil Lindmark
Västerbotten
1:19.7800
+13.1220
90
D 14
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
1:19.7810
+13.1230
90
D 14
Sofie Karlsson-holmer
Dalarna
1:19.7810
+13.1230
92
D 14
Tuva Åhlen
Uppland
1:19.7830
+13.1250
92
D 14
Nelly Mårtensson
Örebro Län
1:19.7830
+13.1250
94
D 13
Moa Lindgren
Västerbotten
1:19.7860
+13.1280
94
H 14
Emil Sundholm
Stockholm
1:19.7860
+13.1280
96
H 14
Linus Pettersson
Ångermanland
1:19.7870
+13.1290
97
D 13
Ines Stjerna
Jämtland Härjedalen
1:19.7880
+14.1300
97
H 14
Melker Westerlund
Uppland
1:19.7880
+14.1300
97
D 14
Vilja Åkerlund
Västerbotten
1:19.7880
+14.1300
97
D 14
Isabell Åberg
Norrbotten
1:19.7880
+14.1300
101
H 14
Allan Wahlström
Uppland
1:19.7890
+14.1310
102
H 13
Malte Lessing
Stockholm
1:20.7900
+14.1320
103
H 13
Harald Eriksson
Dalarna
1:20.7910
+14.1330
103
D 14
Diana Söderberg
Norrbotten
1:20.7910
+14.1330
105
H 13
Samuel Gustavsson
Norrbotten
1:20.7920
+14.1340
106
H 13
Malte Söderlund
Dalarna
1:20.7930
+14.1350
106
D 13
Klara Pettersson
Bohuslän Dal
1:20.7930
+14.1350
106
D 13
Frida Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
1:20.7930
+14.1350
106
D 13
Anna Johansson
Västerbotten
1:20.7930
+14.1350
110
H 14
Olle Långberg
Hälsingland
1:20.7940
+14.1360
110
H 14
Anton Wahlberg
Västergötland
1:20.7940
+14.1360
112
H 13
Joel Nilsson
Medelpad
1:20.7970
+14.1390
112
D 14
Maja Axelsson
Göteborg
1:20.7970
+14.1390
114
D 13
Elin Lönnqvist
Södermanland
1:20.7980
+15.1400
114
H 14
Gustav Skogsjö
Stockholm
1:20.7980
+15.1400
116
H 13
Ulrik Jonsson
Norrbotten
1:20.7990
+15.1410
116
H 13
Arvid Ingvarsson
Norrbotten
1:20.7990
+15.1410
116
D 14
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
1:20.7990
+15.1410
119
H 14
William Roberts
Norrbotten
1:21.8000
+15.1420
119
D 14
Hanna Östberg
Dalarna
1:21.8000
+15.1420
121
H 14
Andreas Ersson
Hälsingland
1:21.8010
+15.1430
122
H 14
Casper Eriksson
Värmland
1:21.8020
+15.1440
122
H 14
Anton Lindberg
Västmanland
1:21.8020
+15.1440
124
H 13
Emil Snell
Norrbotten
1:21.8030
+15.1450
124
H 13
Felix Frykfeldt
Småland
1:21.8030
+15.1450
124
H 14
Sixten Partanen
Gästrikland
1:21.8030
+15.1450
124
D 14
Louise Wallin
Dalarna
1:21.8030
+15.1450
128
H 13
Oskar Bergman
Dalarna
1:21.8040
+15.1460
128
D 14
Emelie Melin
Uppland
1:21.8040
+15.1460
130
H 13
Jesper Jakobsson
Norrbotten
1:21.8050
+15.1470
131
D 13
Minna Mikaelsson
Ångermanland
1:21.8060
+15.1480
131
H 14
Arvid Tunell
Gästrikland
1:21.8060
+15.1480
131
D 14
Felicia Westin
Norrbotten
1:21.8060
+15.1480
134
H 13
Gustav Palm
Västmanland
1:21.8070
+15.1490
134
H 13
Pål Hassellöf
Göteborg
1:21.8070
+15.1490
134
D 14
Elsa Palmberg
Gästrikland
1:21.8070
+15.1490
137
H 13
Carl Svensson
Stockholm
1:21.8080
+16.1500
138
D 13
Maya Rennermalm
Dalarna
1:21.8090
+16.1510
139
H 14
Isak Kettunen
Västerbotten
1:22.8100
+16.1520
140
H 13
David Wallin
Gästrikland
1:22.8110
+16.1530
141
H 13
Sebastian Tysell
Södermanland
1:22.8120
+16.1540
142
D 13
Tyra Larsson
Västerbotten
1:22.8130
+16.1550
142
D 14
Moa Birkebaek
Dalarna
1:22.8130
+16.1550
142
D 14
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
1:22.8130
+16.1550
145
H 14
Hampus Bergkvist
Medelpad
1:22.8140
+16.1560
145
H 14
Philip Sundbom
Medelpad
1:22.8140
+16.1560
145
H 14
Theodor Eriksson
Västerbotten
1:22.8140
+16.1560
145
H 14
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
1:22.8140
+16.1560
145
D 14
Ida Bergfors
Medelpad
1:22.8140
+16.1560
145
D 14
Nelly Söderström
Dalarna
1:22.8140
+16.1560
151
D 13
Tuva Furunäs
Dalarna
1:22.8150
+16.1570
151
D 14
Pipar Maja Gruvris
Dalarna
1:22.8150
+16.1570
153
H 13
Elias Hedén
Gästrikland
1:22.8160
+16.1580
153
D 14
Linnea Björkman
Dalarna
1:22.8160
+16.1580
153
D 14
Saga Östling
Medelpad
1:22.8160
+16.1580
156
H 13
Natanael Bokesand
Göteborg
1:22.8170
+16.1590
156
D 13
Agnes Niemi
Norrbotten
1:22.8170
+16.1590
158
H 13
Lucas Mårts
Göteborg
1:22.8180
+17.1600
158
H 13
Nils Danneskog
Hälsingland
1:22.8180
+17.1600
158
H 14
Hjalmar Wilhelmsson
Värmland
1:22.8180
+17.1600
161
H 13
Simon Löfholm
Jämtland Härjedalen
1:23.8210
+17.1630
161
H 14
Oliver Vesterlund
Östergötland
1:23.8210
+17.1630
161
D 14
Sofia Tunesson
Östergötland
1:23.8210
+17.1630
164
H 13
August Lilja
Medelpad
1:23.8220
+17.1640
164
D 13
Kajsa Ekenberg
Göteborg
1:23.8220
+17.1640
164
H 14
Nils Borin
Jämtland Härjedalen
1:23.8220
+17.1640
164
H 14
Alfons Ekhammer
Dalarna
1:23.8220
+17.1640
168
D 13
Ester Selander
Västergötland
1:23.8240
+17.1660
168
D 13
Ella Johnsson
Örebro Län
1:23.8240
+17.1660
168
H 14
Trond Fredriksen
Dalarna
1:23.8240
+17.1660
168
D 14
Emma Strand
Medelpad
1:23.8240
+17.1660
168
D 14
Lovisa Granberg
Västmanland
1:23.8240
+17.1660
173
H 13
Edvin Wiberg
Småland
1:23.8250
+17.1670
173
H 13
Joel Byström
Ångermanland
1:23.8250
+17.1670
173
H 14
Melvin Törshagen
Värmland
1:23.8250
+17.1670
173
D 14
Ida Körle
Göteborg
1:23.8250
+17.1670
173
D 14
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
1:23.8250
+17.1670
178
D 13
Nea Malm
Västerbotten
1:23.8260
+17.1680
179
H 14
Nolhan Christin
Västerbotten
1:23.8270
+17.1690
179
H 14
Oscar Fältenhag
Gästrikland
1:23.8270
+17.1690
181
D 14
Emeli Behr
Örebro Län
1:23.8280
+18.1700
182
H 14
Arvid Jonforsen
Västmanland
1:23.8290
+18.1710
183
D 13
Unni Häggrot
Norrbotten
1:24.8310
+18.1730
184
H 13
Linus Källman
Ångermanland
1:24.8320
+18.1740
184
H 13
Seth Nordin
Västerbotten
1:24.8320
+18.1740
184
D 13
Hilde Oscarsson
Jämtland Härjedalen
1:24.8320
+18.1740
184
H 14
Linus Holmström
Västergötland
1:24.8320
+18.1740
184
D 14
Ella Larsson
Norrbotten
1:24.8320
+18.1740
184
D 14
Tindra Viksten
Jämtland Härjedalen
1:24.8320
+18.1740
190
H 14
Viktor Westman
Ångermanland
1:24.8330
+18.1750
190
D 14
Ida Ernstsson
Östergötland
1:24.8330
+18.1750
190
D 14
Vera Vennberg
Norrbotten
1:24.8330
+18.1750
193
H 13
Carl Erngrund
Medelpad
1:24.8340
+18.1760
193
H 14
Charlie Ahlmark
Ångermanland
1:24.8340
+18.1760
193
D 14
Elin Jonsson
Jämtland Härjedalen
1:24.8340
+18.1760
196
H 13
Olle Sjöblom
Jämtland Härjedalen
1:24.8350
+18.1770
196
H 14
Simon Sandberg
Uppland
1:24.8350
+18.1770
196
D 14
Agnes Hertz
Småland
1:24.8350
+18.1770
199
D 13
Elsa Moqvist
Göteborg
1:24.8360
+18.1780
199
D 14
Alma Hedlund
Norrbotten
1:24.8360
+18.1780
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 13
William Forslund
Medelpad
1:24.8380
+19.1800
202
D 14
Anna Backlund
Gästrikland
1:25.8400
+19.1820
202
D 14
Ida Gotting
Västergötland
1:25.8400
+19.1820
204
H 13
Anton Unger
Dalarna
1:25.8410
+19.1830
204
D 13
Stina Olsson Wallin
Medelpad
1:25.8410
+19.1830
204
D 13
Emma Olofsson
Jämtland Härjedalen
1:25.8410
+19.1830
204
H 14
Oskar Österlund
Västergötland
1:25.8410
+19.1830
204
D 14
Frida Melin
Uppland
1:25.8410
+19.1830
209
H 13
Max Zetterberg
Hälsingland
1:25.8420
+19.1840
209
D 13
Enya Daabach
Jämtland Härjedalen
1:25.8420
+19.1840
211
H 13
Alvin Vestman
Jämtland Härjedalen
1:25.8430
+19.1850
211
H 13
Max Svensson
Medelpad
1:25.8430
+19.1850
213
H 13
Noah Rådmark
Stockholm
1:25.8440
+19.1860
213
D 13
Ebba Vestrin
Hälsingland
1:25.8440
+19.1860
213
H 14
Lukas Granberg
Norrbotten
1:25.8440
+19.1860
216
D 13
Kajsa Limby
Dalarna
1:25.8450
+19.1870
216
D 13
Saga Värmsjö
Värmland
1:25.8450
+19.1870
216
D 14
Agnes Åsberg
Östergötland
1:25.8450
+19.1870
219
D 13
Ida Swärd
Västergötland
1:25.8460
+19.1880
220
D 14
Elsa Bergqvist
Ångermanland
1:25.8470
+19.1890
221
D 13
Thea Lundqvist
Västerbotten
1:25.8480
+20.1900
222
D 13
Felicia Ståhlberg
Gästrikland
1:25.8490
+20.1910
222
H 14
Anton Sternander
Östergötland
1:25.8490
+20.1910
222
D 14
Ella Hyttinen
Dalarna
1:25.8490
+20.1910
225
D 14
Tea Nilsson
Västerbotten
1:26.8500
+20.1920
225
D 14
Emma Antonsen
Norrbotten
1:26.8500
+20.1920
227
D 14
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
1:26.8510
+20.1930
227
D 14
Julia Byvall
Medelpad
1:26.8510
+20.1930
229
H 13
Gustav Wågesson
Småland
1:26.8520
+20.1940
229
H 13
Edvin Nilsson
Uppland
1:26.8520
+20.1940
229
H 14
Nils Johansson
Norrbotten
1:26.8520
+20.1940
232
H 13
Malte Lewandowski
Jämtland Härjedalen
1:26.8530
+20.1950
232
H 13
Melvin Rydin
Västergötland
1:26.8530
+20.1950
234
D 13
Emma Forsgren
Ångermanland
1:26.8540
+20.1960
234
D 13
Ella Jansson
Västergötland
1:26.8540
+20.1960
236
H 13
Viggo Normann
Norrbotten
1:26.8550
+20.1970
236
D 13
Agnes Claesson
Västergötland
1:26.8550
+20.1970
236
D 13
Nellie Sjöberg
Medelpad
1:26.8550
+20.1970
239
D 14
Saga Bergvin
Ångermanland
1:26.8580
+21.2000
240
D 13
Vilma Högman
Västergötland
1:26.8590
+21.2010
241
H 14
Melvin Brandt
Västergötland
1:27.8600
+21.2020
242
D 13
Livia Claesson
Stockholm
1:27.8610
+21.2030
242
D 14
Elvira Björnberg
Västmanland
1:27.8610
+21.2030
244
D 13
Hannah Hedström
Värmland
1:27.8620
+21.2040
245
D 14
Filippa Hägglund
Ångermanland
1:27.8640
+21.2060
245
D 14
Lisa Hörnqvist
Norrbotten
1:27.8640
+21.2060
247
D 13
Elma Rudklint
Göteborg
1:27.8650
+21.2070
247
D 14
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
1:27.8650
+21.2070
249
D 13
Julia Noren
Jämtland Härjedalen
1:27.8660
+21.2080
249
D 14
Ellen Norenius
Ångermanland
1:27.8660
+21.2080
249
D 14
Hanna Lindqvist
Jämtland Härjedalen
1:27.8660
+21.2080
252
D 13
Saga Hampusson
Västerbotten
1:27.8670
+21.2090
252
D 13
Penny Spets
Ångermanland
1:27.8670
+21.2090
252
H 14
Markus Vuorela
Stockholm
1:27.8670
+21.2090
255
D 14
Lisa Östensson
Västergötland
1:27.8680
+22.2100
255
D 14
Emilia Belden
Hälsingland
1:27.8680
+22.2100
257
H 13
Hjalmar El-hayek
Södermanland
1:28.8700
+22.2120
257
H 14
Hampus Karlsson
Gästrikland
1:28.8700
+22.2120
257
D 14
Elin Bygg
Dalarna
1:28.8700
+22.2120
260
H 13
Malte Henden
Västergötland
1:28.8720
+22.2140
260
D 14
Lina Lantto
Norrbotten
1:28.8720
+22.2140
262
H 13
Nils Johansson
Småland
1:28.8740
+22.2160
263
D 14
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
1:28.8750
+22.2170
264
D 14
Rebecca Lagerqvist
Stockholm
1:28.8760
+22.2180
265
H 13
Rasmus Anttila
Gästrikland
1:28.8770
+22.2190
266
H 13
Wilmer Thorén
Ångermanland
1:28.8780
+23.2200
266
H 13
Adam Stråle
Värmland
1:28.8780
+23.2200
266
D 13
Klara Johansson
Norrbotten
1:28.8780
+23.2200
266
D 14
Ida Bervenstål
Värmland
1:28.8780
+23.2200
270
H 13
Gustav Wickman
Västmanland
1:29.8800
+23.2220
271
D 13
Maja Hörnström
Värmland
1:29.8810
+23.2230
271
D 13
Linnea Hermansson
Dalarna
1:29.8810
+23.2230
273
D 14
Julie Sylvan
Västergötland
1:29.8830
+23.2250
274
D 13
Nora Nordlund
Dalarna
1:29.8840
+23.2260
274
H 14
Christoffer Mitsen
Skåne
1:29.8840
+23.2260
276
D 13
Sandra Forsman
Gästrikland
1:29.8850
+23.2270
277
H 13
Emil Jönsson
Dalarna
1:29.8860
+23.2280
277
H 14
Nils Blomberg
Hälsingland
1:29.8860
+23.2280
279
H 13
Ragnar Hultdin
Västerbotten
1:29.8870
+23.2290
279
D 14
Asta Lind-oja
Norrbotten
1:29.8870
+23.2290
281
H 13
Sidor Nordling
Göteborg
1:29.8880
+24.2300
281
H 14
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
1:29.8880
+24.2300
281
D 14
Stina Ylipää
Stockholm
1:29.8880
+24.2300
281
D 14
Hedvig Lindqvist
Uppland
1:29.8880
+24.2300
285
D 13
Vera Värmsjö
Värmland
1:30.8900
+24.2320
285
D 13
Nike Werner
Göteborg
1:30.8900
+24.2320
285
H 14
Simon Andersson Forså
Gästrikland
1:30.8900
+24.2320
285
D 14
Ronja Nilsson
Ångermanland
1:30.8900
+24.2320
289
H 13
Rasmus Persson
Uppland
1:30.8910
+24.2330
289
D 13
Irma Lind
Stockholm
1:30.8910
+24.2330
289
D 14
Sofie Ettling
Östergötland
1:30.8910
+24.2330
292
D 13
Elsa Norberg
Hälsingland
1:30.8930
+24.2350
292
D 14
Alva Thudeen
Östergötland
1:30.8930
+24.2350
292
D 14
Sigrid Forsman
Östergötland
1:30.8930
+24.2350
295
D 13
Wilda Lundqvist
Stockholm
1:30.8940
+24.2360
296
H 13
Edvard Svensson
Västerbotten
1:30.8950
+24.2370
296
H 13
Robin Röckner
Medelpad
1:30.8950
+24.2370
296
H 13
Marcus Modig
Västmanland
1:30.8950
+24.2370
296
D 13
Julia Jonsson
Medelpad
1:30.8950
+24.2370
300
D 14
Klara Eriksson
Gästrikland
1:30.8960
+24.2380
301
H 13
Isak Björk
Gästrikland
1:30.8970
+24.2390
301
D 13
Inez Häggrot
Norrbotten
1:30.8970
+24.2390
301
H 14
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
1:30.8970
+24.2390
304
D 14
Mira Göransson
Västergötland
1:30.8990
+25.2410
305
D 13
Alva Bengtsson
Västergötland
1:31.9020
+25.2440
306
D 13
Ayla Boberg
Dalarna
1:31.9040
+25.2460
307
H 13
Anton Nordgren
Jämtland Härjedalen
1:31.9050
+25.2470
307
D 14
Moa Flodin
Medelpad
1:31.9050
+25.2470
309
D 13
Hanna Jonsson
Gästrikland
1:31.9060
+25.2480
310
D 13
Embla Näsbom
Västmanland
1:31.9070
+25.2490
311
D 13
Tilde Gyllbäck
Stockholm
1:31.9080
+26.2500
311
H 14
Elis Wiklund
Västmanland
1:31.9080
+26.2500
313
D 13
Selma Stengårds
Dalarna
1:32.9100
+26.2520
314
H 14
Melker Lindgren
Västerbotten
1:32.9110
+26.2530
314
H 14
Oskar Höglund
Ångermanland
1:32.9110
+26.2530
316
D 13
Amanda Frid
Värmland
1:32.9130
+26.2550
317
H 13
Emil Johansen
Gästrikland
1:32.9140
+26.2560
317
D 13
Stina Karlsten
Örebro Län
1:32.9140
+26.2560
317
D 14
Elin Sjöberg
Göteborg
1:32.9140
+26.2560
320
H 13
Joel Hoflund Martinsson
Småland
1:32.9150
+26.2570
320
D 14
Ebba Augustsson
Dalarna
1:32.9150
+26.2570
322
H 13
Emil Omnell
Uppland
1:32.9160
+26.2580
322
H 13
Walter Nordmark
Västerbotten
1:32.9160
+26.2580
322
D 13
Greta Hedman
Jämtland Härjedalen
1:32.9160
+26.2580
322
D 13
Agnes Josefsson
Stockholm
1:32.9160
+26.2580
322
D 13
Alice Mohr
Västergötland
1:32.9160
+26.2580
322
D 13
Ellen Berg
Värmland
1:32.9160
+26.2580
328
H 13
Rasmus Normann
Norrbotten
1:32.9170
+26.2590
329
D 13
Stina Widholm
Västergötland
1:32.9180
+27.2600
330
D 14
Alva Perbo
Ångermanland
1:33.9220
+27.2640
331
H 13
Wilmer Wall
Västergötland
1:33.9230
+27.2650
331
H 14
Mårten Mäkelä
Norrbotten
1:33.9230
+27.2650
333
H 13
Jonathan Palmberg
Gästrikland
1:33.9240
+27.2660
333
H 13
Emil Lundgren
Medelpad
1:33.9240
+27.2660
335
D 13
Tuva Karlén
Småland
1:33.9260
+27.2680
336
D 14
Cornelia Lingblom
Västmanland
1:33.9270
+27.2690
337
D 13
Ida Hellquist
Småland
1:33.9280
+28.2700
337
D 14
Tuva Appeltofft
Stockholm
1:33.9280
+28.2700
339
H 13
Oskar Boström
Jämtland Härjedalen
1:34.9300
+28.2720
339
H 14
Albin Sundström
Västergötland
1:34.9300
+28.2720
341
D 14
Frank Alma Mattsson
Hälsingland
1:34.9320
+28.2740
342
D 13
Philippa Eriksson
Värmland
1:34.9330
+28.2750
343
H 13
Gabriel Svärd
Västergötland
1:34.9340
+28.2760
344
D 13
Elsa Henriksson
Västerbotten
1:34.9350
+28.2770
344
D 13
Isabelle Johnselius
Norrbotten
1:34.9350
+28.2770
346
H 14
Albin Bolund
Uppland
1:34.9360
+28.2780
347
D 13
Ebba Johansson
Västergötland
1:34.9380
+29.2800
348
D 13
Mirakel Lind
Norrbotten
1:34.9390
+29.2810
349
D 13
Nova Stattin
Ångermanland
1:35.9400
+29.2820
350
H 13
Pontus Nilsson
Östergötland
1:35.9410
+29.2830
351
H 13
Olle Book
Jämtland Härjedalen
1:35.9420
+29.2840
351
D 13
Ingrid Skiöld
Västergötland
1:35.9420
+29.2840
351
D 13
Mikaela Sörlin
Jämtland Härjedalen
1:35.9420
+29.2840
351
D 14
Ida Karlsson
Östergötland
1:35.9420
+29.2840
351
D 14
Lova Möller
Göteborg
1:35.9420
+29.2840
356
D 13
Frida Tynell
Dalarna
1:35.9430
+29.2850
357
D 14
Emelie Persson
Västergötland
1:35.9450
+29.2870
358
D 13
Ida Johansson
Dalarna
1:35.9460
+29.2880
359
D 14
Cecilia Nyström
Dalarna
1:35.9470
+29.2890
360
D 13
Tuva-li Nilsson
Medelpad
1:35.9480
+30.2900
360
H 14
Alfred Derke
Östergötland
1:35.9480
+30.2900
362
H 14
Johannes Skogtjärn-lundstein
Uppland
1:36.9500
+30.2920
363
D 13
Astrid Öhrn
Medelpad
1:36.9510
+30.2930
364
D 13
Beata Åkerström
Västergötland
1:36.9540
+30.2960
365
D 13
Zarja Berce
Hälsingland
1:36.9570
+30.2990
365
D 14
Lovisa Djerf
Dalarna
1:36.9570
+30.2990
367
H 13
Erik Kindlund
Västergötland
1:36.9590
+31.3010
367
H 13
Herman Göransson
Jämtland Härjedalen
1:36.9590
+31.3010
369
H 13
Joar Rosvold
Hälsingland
1:37.9600
+31.3020
370
H 14
Jakob Gunnare
Norrbotten
1:37.9670
+31.3090
370
D 14
Anna Granås
Hälsingland
1:37.9670
+31.3090
372
D 14
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
1:38.9700
+32.3120
373
D 14
Alva Forsman
Östergötland
1:38.9710
+32.3130
373
D 14
Amanda Persson
Norrbotten
1:38.9710
+32.3130
375
H 13
Marcus Edlund
Ångermanland
1:38.9720
+32.3140
376
D 14
Julia Hagelberg-nordahl
Dalarna
1:38.9750
+32.3170
377
H 13
Ludvig Åkvist
Västergötland
1:38.9760
+32.3180
377
D 13
Josefin Persson
Norrbotten
1:38.9760
+32.3180
379
D 14
Nina Jutterström
Dalarna
1:39.9800
+33.3220
380
D 13
SOL Svensson
Västergötland
1:39.9820
+33.3240
381
D 13
Turina Johansson
Norrbotten
1:39.9830
+33.3250
382
D 13
Märta Hübenette
Ångermanland
1:39.9870
+33.3290
383
D 13
Selma Rudlund
Ångermanland
1:40.9930
+34.3350
384
D 13
Maja Olsson
Medelpad
1:40.9950
+34.3370
385
H 13
Axel Björklund
Dalarna
1:40.9960
+34.3380
386
D 14
Rebecka Rudholm
Västerbotten
1:40.9970
+34.3390
387
H 13
Marcus Germann
Västerbotten
1:41.10000
+35.3420
388
D 14
Lova Wingren Wihl
Skåne
1:43.10250
+37.3670
389
D 13
Emilia Westermark
Ångermanland
1:44.10300
+38.3720
390
D 13
Wilma Olofsson
Dalarna
1:44.10340
+38.3760
390
D 14
Towa Laagen
Västergötland
1:44.10340
+38.3760
392
D 13
Ellen Thermaenius
Stockholm
1:44.10350
+38.3770
393
D 14
Rebecca Norling
Göteborg
1:44.10380
+39.3800
394
D 14
Telina Tiare
Småland
1:46.10520
+40.3940
395
D 14
Karolina Pölder
Västmanland
1:47.10630
+41.4050
396
D 13
Julia Karlsson
Örebro Län
1:47.10670
+41.4090
397
H 14
Melker Hultdin
Västerbotten
1:51.11040
+45.4460
398
D 13
Alma Horneij Sohlin
Ångermanland
1:59.11840
+53.5260
399
H 13
Oscar Lundkvist
Stockholm
2:03.12240
+57.5660
400
D 13
Alina Kruglowa
Östergötland
2:04.12390
+59.5810
401
D 13
Elisia Svedberg
Hälsingland
2:24.14390
+1:19.7810