Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Cup Riksfinal Skicross
2018-03-10
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
0.4km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Erik Franzén
Dalarna
1:10.6950
1
H 14
Sebastian Svahn
Dalarna
1:10.6950
3
H 13
Jonathan Lindberg
Dalarna
1:10.6970
+0
4
H 14
Johan Borg
Hälsingland
1:11.7010
+0
4
H 14
Victor Eriksson
Jämtland Härjedalen
1:11.7010
+0
6
H 14
Elias Danielsson
Gästrikland
1:11.7070
+1.20
7
H 14
Fabian Nordgren
Dalarna
1:12.7170
+2.120
8
H 14
Bosse Lövgren
Dalarna
1:14.7300
+3.250
9
H 14
Hugo Ström
Dalarna
1:14.7330
+3.280
10
H 14
Arvid Norberg
Hälsingland
1:14.7360
+4.310
11
H 14
Jonathan Hedberg
Värmland
1:14.7370
+4.320
12
H 14
Rikard Sjödin
Ångermanland
1:15.7410
+4.360
13
D 14
Elin Näslund
Ångermanland
1:15.7430
+4.380
14
H 14
Hjalmar Oskarsson
Jämtland Härjedalen
1:15.7450
+5.400
15
H 14
Viktor Norberg
Dalarna
1:15.7490
+5.440
16
H 14
Hilmer Grenedal
Hälsingland
1:16.7500
+5.450
17
H 13
Elias Malm
Västerbotten
1:16.7520
+5.470
17
H 14
Arvid Törnblom
Västerbotten
1:16.7520
+5.470
19
H 14
Wilhelm Sterner
Stockholm
1:16.7580
+6.530
19
H 14
Edvin Högman
Västergötland
1:16.7580
+6.530
21
H 13
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
1:17.7610
+6.560
22
H 13
Karl Bennet
Örebro Län
1:17.7620
+6.570
23
H 13
Edvin Elofsson
Östergötland
1:17.7630
+6.580
23
H 13
Jonathan Quick
Västergötland
1:17.7630
+6.580
23
H 14
Arvid Ekberg
Stockholm
1:17.7630
+6.580
23
H 14
Valter Eriksson
Norrbotten
1:17.7630
+6.580
23
H 14
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
1:17.7630
+6.580
28
H 14
Filip Sundin
Värmland
1:17.7690
+7.640
29
H 14
Linus Antonsen
Norrbotten
1:18.7710
+7.660
30
D 14
Molly Furunäs
Dalarna
1:18.7720
+7.670
31
H 14
Simon Claesson
Västergötland
1:18.7750
+8.700
32
H 13
Gustav Ejnarsson
Dalarna
1:18.7790
+8.740
32
H 13
Måns Bergqvist
Örebro Län
1:18.7790
+8.740
34
H 14
Calle Gustafsson
Ångermanland
1:19.7800
+8.750
34
H 14
Ruben Tholander
Stockholm
1:19.7800
+8.750
36
D 14
Ellen Holm
Östergötland
1:19.7810
+8.760
36
H 14
Isac Lundblad
Ångermanland
1:19.7810
+8.760
38
D 14
Tuva Lundin
Medelpad
1:19.7830
+8.780
39
H 13
Alexander Bjuredal
Dalarna
1:19.7840
+8.790
40
H 14
Gabriel Norder
Halland
1:19.7860
+9.810
41
D 14
Matilda Bandefur
Dalarna
1:19.7870
+9.820
41
H 14
Filip Ragnvaldsson
Jämtland Härjedalen
1:19.7870
+9.820
43
H 13
Oskar Höglund
Ångermanland
1:19.7880
+9.830
44
H 13
Albin Berglund
Norrbotten
1:20.7910
+9.860
45
H 14
Melker Åkerström
Västergötland
1:20.7920
+9.870
46
D 13
Alva Nilsson
Medelpad
1:20.7940
+9.890
47
H 14
Valter Ljungdahl
Medelpad
1:20.7980
+10.930
48
H 13
Tim Lundberg
Norrbotten
1:20.7990
+10.940
48
H 14
Linus Grundström
Västerbotten
1:20.7990
+10.940
50
H 14
Marcus Nilsson
Ångermanland
1:21.8000
+10.950
51
H 13
Martin Höiby
Göteborg
1:21.8010
+10.960
51
H 14
Albert Marjeta
Norrbotten
1:21.8010
+10.960
51
H 14
Melker Hendén
Västergötland
1:21.8010
+10.960
54
H 14
Edwin Nordmark
Västerbotten
1:21.8020
+10.970
55
D 14
Lina Rydén
Dalarna
1:21.8030
+10.980
56
D 14
Maja Aronsson
Jämtland Härjedalen
1:21.8040
+10.990
57
H 13
Samuel Johansson
Värmland
1:21.8060
+11.1010
57
H 14
Erik Byström
Ångermanland
1:21.8060
+11.1010
59
H 14
Gabriel Claesson
Småland
1:21.8090
+11.1040
60
H 13
Jim Blomqvist
Norrbotten
1:22.8100
+11.1050
61
H 14
Kalle Sörling
Gästrikland
1:22.8110
+11.1060
62
H 13
Emil Berglund
Norrbotten
1:22.8120
+11.1070
62
D 14
Amanda Johansson
Västergötland
1:22.8120
+11.1070
62
H 14
Henrik Fladrich
Östergötland
1:22.8120
+11.1070
65
D 14
Maja Boberg
Jämtland Härjedalen
1:22.8140
+11.1090
65
D 14
Greta Lind
Stockholm
1:22.8140
+11.1090
67
D 14
Evelina Crüsell
Västerbotten
1:22.8150
+12.1100
68
D 14
Ida Garfvè
Dalarna
1:22.8160
+12.1110
68
H 14
Jesper Lundholm
Norrbotten
1:22.8160
+12.1110
70
H 13
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
1:22.8190
+12.1140
71
H 13
Milton Loft
Jämtland Härjedalen
1:23.8200
+12.1150
71
D 14
Malin Oskarsson
Dalarna
1:23.8200
+12.1150
73
D 14
Astrid Kolberg
Värmland
1:23.8220
+12.1170
73
H 14
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
1:23.8220
+12.1170
75
D 14
Alva Isaksson
Norrbotten
1:23.8230
+12.1180
75
D 14
Ella Turesson
Norrbotten
1:23.8230
+12.1180
77
H 13
Axel Wernersson
Småland
1:23.8240
+12.1190
77
H 14
Wiliam Björklin
Gästrikland
1:23.8240
+12.1190
79
D 14
Erika Lavén
Stockholm
1:23.8250
+13.1200
80
D 13
Elsa Brandt
Dalarna
1:23.8260
+13.1210
80
D 14
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
1:23.8260
+13.1210
80
H 14
Alexander Helmin
Södermanland
1:23.8260
+13.1210
83
H 13
Hugo Granström
Stockholm
1:23.8270
+13.1220
83
H 13
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
1:23.8270
+13.1220
83
D 14
Ronja Bjursell
Västerbotten
1:23.8270
+13.1220
86
H 13
Kalle Öhlund
Småland
1:23.8280
+13.1230
87
H 14
Axel Broms
Halland
1:23.8290
+13.1240
88
H 13
Elias Thellsén
Östergötland
1:24.8310
+13.1260
89
H 13
Elias Nyqvist
Göteborg
1:24.8320
+13.1270
89
H 13
Gustav Skogsjö
Stockholm
1:24.8320
+13.1270
89
H 13
Casper Eriksson
Värmland
1:24.8320
+13.1270
92
H 14
Lukas Walther
Medelpad
1:24.8340
+13.1290
93
D 13
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
1:24.8370
+14.1320
94
D 14
Yrla Abrahamsson
Göteborg
1:24.8380
+14.1330
95
D 13
Nelly Söderström
Dalarna
1:24.8390
+14.1340
95
H 14
Alfons Wedin
Örebro Län
1:24.8390
+14.1340
97
H 13
Olle Börjesson
Östergötland
1:25.8430
+14.1380
97
H 13
Charlie Ahlmark
Ångermanland
1:25.8430
+14.1380
97
H 13
Viking Olsson
Ångermanland
1:25.8430
+14.1380
100
H 14
Axel Sandberg
Göteborg
1:25.8440
+14.1390
101
D 14
Moa Hansson
Gästrikland
1:25.8450
+15.1400
101
H 14
Edvin Schön
Uppland
1:25.8450
+15.1400
103
D 13
Maja Axelsson
Göteborg
1:25.8460
+15.1410
103
H 13
Linus Ytterbom
Medelpad
1:25.8460
+15.1410
105
D 14
Sara Henriksson
Medelpad
1:25.8470
+15.1420
105
H 14
Benjamin Edman
Västerbotten
1:25.8470
+15.1420
107
H 13
Hugo Fryxell
Stockholm
1:25.8490
+15.1440
107
H 14
Axel Rustas
Uppland
1:25.8490
+15.1440
109
D 13
Elsa Palmberg
Gästrikland
1:26.8500
+15.1450
110
H 13
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
1:26.8510
+15.1460
110
D 14
Nora Westerlund
Ångermanland
1:26.8510
+15.1460
112
H 14
Adam Dahlgren
Västergötland
1:26.8530
+15.1480
113
H 14
Johan Lindén
Medelpad
1:26.8540
+15.1490
113
H 14
Joel Nilsson
Västerbotten
1:26.8540
+15.1490
115
H 13
Elis Liukkonen
Medelpad
1:26.8550
+16.1500
116
D 14
Tilda Thudèn
Östergötland
1:26.8590
+16.1540
117
D 13
Nora Feil Lindmark
Västerbotten
1:27.8610
+16.1560
118
H 13
Olle Långberg
Hälsingland
1:27.8620
+16.1570
119
D 14
Klara Danielsson
Norrbotten
1:27.8630
+16.1580
119
H 14
Elof Karlsson
Västerbotten
1:27.8630
+16.1580
121
D 13
Moa Birkebaek
Dalarna
1:27.8650
+17.1600
122
H 13
Jason Blomqvist
Medelpad
1:27.8660
+17.1610
122
H 14
Johan Thulin
Uppland
1:27.8660
+17.1610
124
H 14
Sebastian Höglund
Ångermanland
1:27.8670
+17.1620
125
H 14
Erik Sundberg
Ångermanland
1:27.8680
+17.1630
126
D 14
Tilda Rosander
Småland
1:27.8690
+17.1640
126
H 14
Henning Lindh Ten Berg
Jämtland Härjedalen
1:27.8690
+17.1640
126
H 14
Anton Grahn
Småland
1:27.8690
+17.1640
129
H 14
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
1:28.8720
+17.1670
129
H 14
Ludvig Wibom
Stockholm
1:28.8720
+17.1670
131
H 13
Tomas Holmgren
Medelpad
1:28.8740
+17.1690
131
D 14
Elsa Gustafsson
Stockholm
1:28.8740
+17.1690
133
H 13
Simon Stridh
Stockholm
1:28.8750
+18.1700
134
H 13
Ludvig Brenter
Stockholm
1:28.8760
+18.1710
134
H 14
Axel Mäkinen
Gästrikland
1:28.8760
+18.1710
134
H 14
Eskil Peterson
Västergötland
1:28.8760
+18.1710
137
D 13
Julia Björn
Värmland
1:28.8770
+18.1720
137
H 13
Emil Sehlstedt
Västerbotten
1:28.8770
+18.1720
139
H 14
Elliot Åkesson
Småland
1:28.8780
+18.1730
140
D 13
Louise Wallin
Dalarna
1:28.8790
+18.1740
140
D 14
Tilde Josefsson
Stockholm
1:28.8790
+18.1740
142
D 13
Ebba Hennings
Jämtland Härjedalen
1:29.8800
+18.1750
142
H 13
Andreas Ersson
Hälsingland
1:29.8800
+18.1750
144
D 14
Ninni Einarsson
Värmland
1:29.8820
+18.1770
145
H 13
Elias Bengtsson
Medelpad
1:29.8840
+18.1790
146
D 13
Agnes Hertz
Småland
1:29.8850
+19.1800
147
D 14
Maja Wallberg
Ångermanland
1:29.8860
+19.1810
147
H 14
Sebastian Fransson
Östergötland
1:29.8860
+19.1810
147
H 14
Isak Andersson Lind
Västerbotten
1:29.8860
+19.1810
150
H 13
Knut Saitton
Ångermanland
1:29.8870
+19.1820
150
H 13
Axel Tingelöf
Ångermanland
1:29.8870
+19.1820
152
D 13
Tuva Åhlen
Uppland
1:29.8880
+19.1830
152
H 13
Mattias Larsson
Medelpad
1:29.8880
+19.1830
154
D 13
Linnea Björkman
Dalarna
1:30.8900
+19.1850
155
D 14
Alva Hermansson
Dalarna
1:30.8920
+19.1870
156
H 13
Erik Bergström
Dalarna
1:30.8930
+19.1880
156
D 14
Wilma Nilsson
Ångermanland
1:30.8930
+19.1880
158
D 14
Kerstin Åberg
Stockholm
1:30.8940
+19.1890
159
H 13
Helmer Jöhnemark
Dalarna
1:30.8950
+20.1900
159
H 13
Samuel Gustavsson
Bohuslän Dal
1:30.8950
+20.1900
161
H 13
Gustav Eriksson
Värmland
1:30.8970
+20.1920
162
H 13
Helmer Nordvall
Medelpad
1:30.8980
+20.1930
162
H 13
Ivar Törnblom
Västerbotten
1:30.8980
+20.1930
162
D 14
Klara Forslund
Medelpad
1:30.8980
+20.1930
165
D 13
Nelly Mårtensson
Örebro Län
1:30.8990
+20.1940
165
D 14
Lisa Larsson
Norrbotten
1:30.8990
+20.1940
165
H 14
Hugo Persson
Östergötland
1:30.8990
+20.1940
168
D 14
Ella Johansson
Norrbotten
1:31.9010
+20.1960
168
H 14
Albin Värnebjörk
Uppland
1:31.9010
+20.1960
170
D 13
Isabell Åberg
Norrbotten
1:31.9020
+20.1970
170
D 13
Tea Nilsson
Västerbotten
1:31.9020
+20.1970
170
D 14
Leia Bjursell
Västerbotten
1:31.9020
+20.1970
173
D 13
Mira Göransson
Västergötland
1:31.9040
+20.1990
174
H 13
Axel Eriksson
Dalarna
1:31.9060
+21.2010
174
D 14
Wilma Lundqvist
Västerbotten
1:31.9060
+21.2010
176
H 14
Michael Chao Pettersson
Göteborg
1:31.9070
+21.2020
177
D 14
Alva Dahlin
Medelpad
1:31.9090
+21.2040
178
H 13
Albin Wollbrand
Norrbotten
1:32.9100
+21.2050
178
D 14
Thea Flogård
Göteborg
1:32.9100
+21.2050
178
D 14
Elin Björklind
Västmanland
1:32.9100
+21.2050
181
D 13
Amanda Abrahamsson
Västergötland
1:32.9120
+21.2070
181
D 14
Ida Rosjö
Småland
1:32.9120
+21.2070
181
H 14
Anton Fredin
Uppland
1:32.9120
+21.2070
184
D 13
Thea Eriksson
Värmland
1:32.9130
+21.2080
184
H 14
Erik Josefsson
Norrbotten
1:32.9130
+21.2080
186
D 13
Ida Bergfors
Medelpad
1:32.9140
+21.2090
187
H 14
Axel Svensson
Stockholm
1:32.9160
+22.2110
188
D 14
Emma Bengtsson
Västergötland
1:32.9180
+22.2130
188
D 14
Linnea Hedin
Värmland
1:32.9180
+22.2130
190
H 14
Axel Arnesson
Jämtland Härjedalen
1:32.9190
+22.2140
191
D 14
Elvira Bylund
Hälsingland
1:33.9200
+22.2150
192
D 13
Vera Vennberg
Norrbotten
1:33.9220
+22.2170
193
D 14
Linda Hedlund
Norrbotten
1:33.9230
+22.2180
194
D 13
Hanna Östberg
Dalarna
1:33.9240
+22.2190
195
H 13
Sixten Partanen
Gästrikland
1:33.9250
+23.2200
195
H 13
Fredrik Westlund
Värmland
1:33.9250
+23.2200
195
D 14
Alva Adill
Uppland
1:33.9250
+23.2200
198
H 14
Axel Stenvall
Västerbotten
1:33.9260
+23.2210
199
D 13
Filippa Hägglund
Ångermanland
1:33.9280
+23.2230
200
H 13
Oliver Vesterlund
Östergötland
1:34.9320
+23.2270
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 13
Linus Holmström
Västergötland
1:34.9330
+23.2280
202
D 13
Felicia Westin
Norrbotten
1:34.9340
+23.2290
203
D 13
Ida Gotting
Västergötland
1:35.9400
+24.2350
203
H 13
Wilgot Csiky
Västerbotten
1:35.9400
+24.2350
203
H 14
Gustav Andersson
Jämtland Härjedalen
1:35.9400
+24.2350
206
H 13
Linus Pettersson
Ångermanland
1:35.9410
+24.2360
207
D 13
Ida Körle
Göteborg
1:35.9430
+24.2380
208
D 13
Julia Byvall
Medelpad
1:35.9440
+24.2390
208
H 13
Hjalmar Mood
Västerbotten
1:35.9440
+24.2390
210
D 13
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
1:35.9450
+25.2400
210
D 13
Liv Persson
Ångermanland
1:35.9450
+25.2400
210
H 13
Viktor Westman
Ångermanland
1:35.9450
+25.2400
210
D 14
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
1:35.9450
+25.2400
210
H 14
Sebastian Pettersson
Östergötland
1:35.9450
+25.2400
215
D 14
Hedda Samuelsson
Jämtland Härjedalen
1:35.9460
+25.2410
216
D 13
Vilja Åkerlund
Västerbotten
1:35.9470
+25.2420
217
D 13
Anna Karlsson
Värmland
1:35.9480
+25.2430
217
D 13
Evelina Eriksson
Värmland
1:35.9480
+25.2430
217
H 13
Erik Gustafsson
Stockholm
1:35.9480
+25.2430
217
D 14
Ingrid Åstot
Västerbotten
1:35.9480
+25.2430
221
H 13
Noah Petersson
Småland
1:35.9490
+25.2440
222
H 13
Albert Alperud
Västergötland
1:36.9520
+25.2470
222
D 14
Gry Dahlgren
Jämtland Härjedalen
1:36.9520
+25.2470
224
D 13
Moa Flodin
Medelpad
1:36.9530
+25.2480
225
D 13
Ellen Norenius
Ångermanland
1:36.9540
+25.2490
225
D 13
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
1:36.9540
+25.2490
227
D 14
Ylva Sandström
Medelpad
1:36.9560
+26.2510
227
H 14
Anton Larsson
Göteborg
1:36.9560
+26.2510
229
D 14
Vilda Book
Jämtland Härjedalen
1:36.9590
+26.2540
230
D 14
Hanna Mårtensson
Jämtland Härjedalen
1:37.9600
+26.2550
230
D 14
Vera Edvardsson
Stockholm
1:37.9600
+26.2550
232
H 13
Allan Wahlström
Uppland
1:37.9610
+26.2560
232
H 14
Lukas Ejvinsson
Medelpad
1:37.9610
+26.2560
234
D 14
MY Werner
Göteborg
1:37.9620
+26.2570
235
H 14
Oskar Jäderblom
Uppland
1:37.9630
+26.2580
236
H 13
Ceasar Funke
Småland
1:37.9650
+27.2600
236
H 13
Holger Larsson
Västerbotten
1:37.9650
+27.2600
236
D 14
Ella Burman
Västerbotten
1:37.9650
+27.2600
239
D 13
Emma Strand
Medelpad
1:37.9660
+27.2610
240
D 13
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
1:37.9670
+27.2620
240
H 14
Lukas Karlén
Småland
1:37.9670
+27.2620
242
H 13
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
1:38.9700
+27.2650
243
D 14
Elsa Larsson
Stockholm
1:38.9710
+27.2660
244
D 13
Lisa Lantz
Östergötland
1:38.9720
+27.2670
244
D 13
Matilda Lekberg
Göteborg
1:38.9720
+27.2670
246
D 13
Tilde Magnusson
Västerbotten
1:38.9730
+27.2680
247
H 13
Love Däldehög
Hälsingland
1:38.9750
+28.2700
247
D 14
Alma Olsson
Örebro Län
1:38.9750
+28.2700
249
D 13
Frida Melin
Uppland
1:38.9780
+28.2730
249
D 13
Klara Eriksson
Gästrikland
1:38.9780
+28.2730
251
H 14
Viggo Stein
Jämtland Härjedalen
1:38.9790
+28.2740
252
D 13
Ella Larsson
Norrbotten
1:39.9800
+28.2750
253
H 14
Sune Ögren
Norrbotten
1:39.9810
+28.2760
254
D 13
Ebba Marklund
Norrbotten
1:39.9820
+28.2770
254
H 13
Simon Sandberg
Uppland
1:39.9820
+28.2770
254
H 14
Martin Lundholm
Norrbotten
1:39.9820
+28.2770
257
D 13
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
1:39.9830
+28.2780
257
D 13
Anna Granås
Hälsingland
1:39.9830
+28.2780
257
D 14
Ebba Andersson
Medelpad
1:39.9830
+28.2780
260
D 13
Nora Wallenius
Västerbotten
1:39.9840
+28.2790
261
H 13
Rasmus Vilhelmsson
Västerbotten
1:39.9850
+29.2800
262
D 14
Felicia Abelsson
Småland
1:39.9860
+29.2810
263
D 14
Emmi Nyberg
Uppland
1:39.9870
+29.2820
263
D 14
Klara Skåninger
Stockholm
1:39.9870
+29.2820
265
D 13
Anna Backlund
Gästrikland
1:39.9880
+29.2830
265
D 14
Felicia Fyhr
Småland
1:39.9880
+29.2830
267
D 13
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
1:39.9890
+29.2840
268
D 13
Ebba Johansson
Skåne
1:40.9920
+29.2870
268
D 13
Ellen Berglund
Västerbotten
1:40.9920
+29.2870
270
D 13
Ines Lignell
Medelpad
1:40.9930
+29.2880
270
D 14
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
1:40.9930
+29.2880
270
D 14
Emilia Eriksson
Västergötland
1:40.9930
+29.2880
273
D 13
Ida Bervenstål
Värmland
1:40.9940
+29.2890
274
D 13
Ronja Nilsson
Ångermanland
1:40.9950
+30.2900
274
D 13
Sofie Ettling
Östergötland
1:40.9950
+30.2900
274
H 13
Albin Jeleby
Uppland
1:40.9950
+30.2900
277
D 13
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
1:40.9960
+30.2910
277
D 13
Hedda Schulz
Norrbotten
1:40.9960
+30.2910
277
H 14
Arvid Jonsson
Västerbotten
1:40.9960
+30.2910
280
D 14
Louise Hallander
Östergötland
1:41.10000
+30.2950
280
D 14
Ida Abrahamson
Västergötland
1:41.10000
+30.2950
282
H 13
Hampus Bergkvist
Medelpad
1:41.10010
+30.2960
282
D 14
Vilma Larsson
Örebro Län
1:41.10010
+30.2960
282
H 14
Isak Bodin
Ångermanland
1:41.10010
+30.2960
285
D 13
Stina Ylipää
Stockholm
1:41.10050
+31.3000
285
D 13
Elsa Bergqvist
Ångermanland
1:41.10050
+31.3000
285
D 13
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
1:41.10050
+31.3000
288
D 13
Elsa Malmgren
Jämtland Härjedalen
1:41.10060
+31.3010
289
D 14
Elsa Granholm
Medelpad
1:41.10080
+31.3030
290
D 14
Vilja Björklund
Gästrikland
1:41.10090
+31.3040
291
D 14
Belle Spets
Ångermanland
1:42.10100
+31.3050
292
D 14
Klara Kivijärvi
Norrbotten
1:42.10130
+31.3080
293
D 13
Majken Nilsson
Hälsingland
1:42.10160
+32.3110
294
D 13
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
1:42.10170
+32.3120
295
D 14
Signe Schagerström
Örebro Län
1:43.10200
+32.3150
296
H 13
Isak Kettunen
Västerbotten
1:43.10220
+32.3170
297
D 14
Wilma Bohm
Göteborg
1:43.10230
+32.3180
298
H 13
Axel Ericsson
Jämtland Härjedalen
1:44.10300
+33.3250
299
D 13
Ida Karlsson
Östergötland
1:44.10310
+33.3260
300
D 13
Ida Erntsson
Östergötland
1:44.10380
+34.3330
300
D 13
Lovisa Isaksson
Norrbotten
1:44.10380
+34.3330
302
H 13
Lukas Granberg
Norrbotten
1:45.10410
+34.3360
302
D 14
Tilda Sahlberg
Hälsingland
1:45.10410
+34.3360
304
D 14
Linnea Berglund
Norrbotten
1:45.10430
+34.3380
305
H 13
Erik Halvardsson
Bohuslän Dal
1:45.10440
+34.3390
306
D 13
Telina Tiare
Småland
1:45.10450
+35.3400
307
D 14
Melke Björkman
Göteborg
1:45.10480
+35.3430
308
D 14
Brule Gundale
Västerbotten
1:46.10530
+35.3480
308
H 14
Alexander Hägglund
Västerbotten
1:46.10530
+35.3480
310
H 13
Arvid Tunell
Gästrikland
1:46.10580
+36.3530
310
H 13
Anton Wahlberg
Västergötland
1:46.10580
+36.3530
310
D 14
Alva Nilsson
Västerbotten
1:46.10580
+36.3530
313
D 13
Emma Antonsen
Norrbotten
1:47.10600
+36.3550
313
H 13
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
1:47.10600
+36.3550
315
D 13
Emeli Behr
Örebro Län
1:47.10610
+36.3560
316
D 14
Nanna Grönborg
Medelpad
1:47.10630
+36.3580
317
D 13
Emilia Hörnström
Norrbotten
1:47.10650
+37.3600
317
H 13
Alfred Johansson
Bohuslän Dal
1:47.10650
+37.3600
319
D 13
Elvira Björnberg
Västmanland
1:47.10670
+37.3620
320
D 13
Kristina Lindmark
Norrbotten
1:48.10700
+37.3650
321
H 13
Nils Johansson
Norrbotten
1:48.10740
+37.3690
321
H 13
Oskar Österlund
Västergötland
1:48.10740
+37.3690
321
D 14
Emma Johansson
Medelpad
1:48.10740
+37.3690
324
D 14
Nora Engström
Västerbotten
1:48.10760
+38.3710
325
D 13
Emilia Belden
Hälsingland
1:48.10770
+38.3720
325
D 14
Amanda Fredriksson
Uppland
1:48.10770
+38.3720
327
H 13
Simon Andersson Forså
Gästrikland
1:48.10780
+38.3730
327
H 14
Folke Hultgårdh
Stockholm
1:48.10780
+38.3730
329
D 13
Karolina Pölder
Västmanland
1:49.10820
+38.3770
330
D 13
Hedvig Lindqvist
Uppland
1:49.10830
+38.3780
331
D 14
Stina Karlsson
Västergötland
1:49.10880
+39.3830
332
D 13
Lisa Östensson
Västergötland
1:50.10900
+39.3850
333
D 13
Ida Georgsson
Småland
1:50.10920
+39.3870
333
H 13
Anton Hedlöf
Stockholm
1:50.10920
+39.3870
333
D 14
Emilia Johansson
Ångermanland
1:50.10920
+39.3870
336
D 14
Ingrid Dahlqvist
Stockholm
1:50.10930
+39.3880
337
H 13
Viktor Halvardsson
Bohuslän Dal
1:50.10970
+40.3920
338
D 14
Kristina Vestman
Ångermanland
1:51.11030
+40.3980
339
D 13
Alva Perbo
Ångermanland
1:52.11100
+41.4050
340
D 14
Linnea Nordström
Uppland
1:52.11110
+41.4060
341
D 13
Rebecca Norling
Göteborg
1:52.11120
+41.4070
342
D 14
HIlma Claesson
Stockholm
1:52.11130
+41.4080
343
D 14
Frida Jansson
Uppland
1:52.11180
+42.4130
344
D 13
Emelie Melin
Uppland
1:53.11210
+42.4160
345
D 14
Wilma Åkebring
Medelpad
1:53.11220
+42.4170
346
D 13
Nora Boström
Gästrikland
1:54.11340
+43.4290
347
D 13
Cornelia Lingblom
Västmanland
1:55.11440
+44.4390
348
D 13
Elin Sjöberg
Göteborg
1:57.11630
+46.4580
349
H 13
Elis Wiklund
Västmanland
1:57.11660
+47.4610
350
H 13
Nils Blomberg
Hälsingland
2:00.11950
+50.4900
351
D 14
Agnes Nilsson
Norrbotten
2:00.11980
+50.4930
352
D 13
Alva Engström
Norrbotten
2:10.12900
+59.5850
353
D 13
Lova Möller
Göteborg
2:14.13330
+1:03.6280
354
D 14
Dorothea Petersson
Uppland
2:15.13480
+1:05.6430