Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Ica Cup Riksfinal Distans
2017-03-10
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
3km
Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
H 14
Mattias Andersson
Dalarna
8:27.50600
2
H 14
Theo Mattei
Norrbotten
8:36.51560
+9.860
3
H 14
Kalle Georgsson
Gästrikland
8:37.51620
+10.920
4
H 14
Jens Junes
Västerbotten
8:42.52130
+15.1430
5
H 14
Hjalmar Berg
Värmland
8:45.52410
+18.1710
6
H 14
Ludvig Berg
Värmland
8:46.52580
+19.1880
7
H 13
Elias Danielsson
Gästrikland
8:47.52690
+20.1990
8
H 14
Erik Bryne
Värmland
8:48.52730
+21.2030
9
D 14
Tove Eriksson
Medelpad
8:48.52760
+21.2060
10
H 13
Hugo Ström
Dalarna
8:49.52860
+22.2160
11
H 14
Otto Gustavsson
Västergötland
8:52.53140
+25.2440
12
D 14
Lisa Eriksson
Norrbotten
8:53.53280
+26.2580
13
H 14
Victor Berglund
Norrbotten
8:56.53500
+29.2800
14
H 14
Isak Lundholm
Västerbotten
9:00.53900
+33.3200
15
H 14
Mattias Östberg
Dalarna
9:03.54280
+36.3580
16
H 13
Arvid Törnblom
Västerbotten
9:04.54370
+37.3670
16
H 14
Albin Gezelius
Dalarna
9:04.54370
+37.3670
18
H 14
Sebastian Hägglöf
Ångermanland
9:05.54480
+38.3780
19
H 14
Anders Dahl
Medelpad
9:09.54880
+42.4180
20
H 14
Emil Löfgren
Västerbotten
9:11.55030
+44.4330
21
H 14
Filip Strand
Värmland
9:12.55100
+45.4400
22
H 14
Erik Johansson
Dalarna
9:12.55120
+45.4420
23
D 14
Elin Forsgren
Ångermanland
9:12.55150
+45.4450
23
D 14
Sara Andersson
Dalarna
9:12.55150
+45.4450
25
H 14
Christian Eriksson
Värmland
9:13.55220
+46.4520
26
H 13
Hilmer Grenedal
Hälsingland
9:13.55260
+46.4560
27
D 14
Klara Torshage
Ångermanland
9:14.55380
+47.4680
28
H 14
Hampus Björck
Västerbotten
9:15.55410
+48.4710
29
H 13
Isak Andersson Lind
Västerbotten
9:15.55490
+48.4790
30
H 14
Hugo Abrahamsson
Västerbotten
9:18.55740
+51.5040
31
H 14
Albin Blomberg
Hälsingland
9:18.55770
+51.5070
32
H 13
Edwin Nordmark
Västerbotten
9:19.55880
+52.5180
33
H 13
Erik Franzén
Dalarna
9:20.55970
+53.5270
34
H 13
Jacob Larsson
Dalarna
9:21.56010
+54.5310
34
H 14
Markus Melén
Dalarna
9:21.56010
+54.5310
36
H 13
Erik Byström
Ångermanland
9:21.56020
+54.5320
36
H 14
Joel Eriksson
Värmland
9:21.56020
+54.5320
38
H 14
Albin Johansson
Bohuslän Dal
9:22.56120
+55.5420
39
H 13
Anton Grahn
Småland
9:22.56130
+55.5430
40
H 14
Simon Markström
Norrbotten
9:23.56220
+56.5520
41
H 13
Oscar Säfström Niemi
Norrbotten
9:23.56230
+56.5530
42
H 13
Hampus Skoglund
Stockholm
9:23.56240
+56.5540
43
H 14
Malte Johansson
Gästrikland
9:23.56270
+56.5570
44
D 14
Wilma Riekkola
Norrbotten
9:24.56380
+57.5680
45
D 14
Elin Henriksson
Västerbotten
9:25.56430
+58.5730
46
H 14
Hannes Sjölund Myhr
Jämtland Härjedalen
9:25.56490
+58.5790
47
H 13
Gabriel Claesson
Småland
9:26.56530
+59.5830
48
H 14
Harald Ekenberg
Göteborg
9:26.56550
+59.5850
48
H 14
Lukas Jonsson
Värmland
9:26.56550
+59.5850
50
H 13
Valter Eriksson
Norrbotten
9:27.56650
+1:00.5950
51
H 14
Herman Swärd
Västergötland
9:28.56740
+1:01.6040
52
D 13
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
9:29.56800
+1:02.6100
53
H 14
Lukas Ivarsson
Uppland
9:29.56820
+1:02.6120
54
H 13
Jesper Lundholm
Norrbotten
9:29.56890
+1:02.6190
55
H 14
Nils Norberg
Medelpad
9:30.56900
+1:03.6200
56
H 14
Leo Svahn
Jämtland Härjedalen
9:30.56910
+1:03.6210
57
D 13
Lina Rydén
Dalarna
9:31.57080
+1:04.6380
58
H 14
Klockar Eskil Nääs
Dalarna
9:32.57180
+1:05.6480
59
D 14
Therese Patomella
Norrbotten
9:33.57210
+1:06.6510
60
D 13
Molly Furunäs
Dalarna
9:33.57250
+1:06.6550
61
H 14
Ludvig Anderberg
Västergötland
9:33.57260
+1:06.6560
61
H 14
Loke Sköld
Uppland
9:33.57260
+1:06.6560
63
D 14
Amanda Pallin
Medelpad
9:33.57270
+1:06.6570
64
H 13
Viktor Norberg
Dalarna
9:33.57290
+1:06.6590
65
H 13
Carl Gustafsson
Ångermanland
9:34.57330
+1:07.6630
66
H 14
Måns Olsen
Värmland
9:35.57460
+1:08.6760
67
H 13
Bosse Lövgren
Dalarna
9:35.57490
+1:08.6790
68
H 13
Victor Eriksson
Jämtland Härjedalen
9:36.57500
+1:09.6800
69
H 14
Joel Björnlinger
Småland
9:36.57530
+1:09.6830
70
H 14
Axel Mannelqvist
Ångermanland
9:36.57550
+1:09.6850
71
D 13
Elvira Nilsson
Ångermanland
9:36.57590
+1:09.6890
72
D 13
Elin Näslund
Ångermanland
9:37.57660
+1:10.6960
73
D 14
Filippa Lundgren Wikström
Värmland
9:37.57670
+1:10.6970
73
D 14
Thea Eriksson
Medelpad
9:37.57670
+1:10.6970
75
H 14
Ebbe Abrahamsson Gjersvol
Jämtland Härjedalen
9:38.57740
+1:11.7040
76
H 14
Teo Eikelboom
Ångermanland
9:38.57760
+1:11.7060
77
H 13
Alfons Wedin
Örebro Län
9:38.57780
+1:11.7080
78
H 14
Arve Lignell
Medelpad
9:39.57820
+1:12.7120
79
H 13
Arvid Norberg
Hälsingland
9:39.57850
+1:12.7150
80
D 13
Malin Oskarsson
Dalarna
9:39.57860
+1:12.7160
81
H 13
Filip Sundin
Värmland
9:39.57890
+1:12.7190
82
H 14
Arvid Jönsson
Jämtland Härjedalen
9:41.58010
+1:14.7310
83
D 14
Lovisa Broström
Norrbotten
9:42.58110
+1:15.7410
84
H 13
Linus Antonsen
Norrbotten
9:42.58180
+1:15.7480
84
H 14
August Rosén
Hälsingland
9:42.58180
+1:15.7480
86
D 14
Elsa Eriksson
Ångermanland
9:43.58210
+1:16.7510
87
H 13
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
9:43.58220
+1:16.7520
87
H 13
Rikard Sjödin
Ångermanland
9:43.58220
+1:16.7520
89
D 13
Evelina Crüsell
Västerbotten
9:43.58240
+1:16.7540
90
H 14
Arvid Pettersson
Östergötland
9:43.58260
+1:16.7560
91
H 14
Oskar Johansson
Västerbotten
9:43.58280
+1:16.7580
92
D 13
Nora Westerlund
Ångermanland
9:44.58300
+1:17.7600
92
D 13
Erika Lavén
Stockholm
9:44.58300
+1:17.7600
92
H 14
Hjalmar Gedda
Göteborg
9:44.58300
+1:17.7600
95
D 14
Flisa Ravald
Jämtland Härjedalen
9:44.58320
+1:17.7620
96
H 13
Hjalmar Oskarsson
Jämtland Härjedalen
9:44.58360
+1:17.7660
97
H 13
Jonathan Hedberg
Värmland
9:44.58380
+1:17.7680
98
H 13
Edvin Schön
Uppland
9:45.58410
+1:18.7710
98
D 14
Emma Lindberg
Dalarna
9:45.58410
+1:18.7710
100
H 13
Arvid Ekberg
Stockholm
9:45.58450
+1:18.7750
100
D 14
Tindra Österberg
Jämtland Härjedalen
9:45.58450
+1:18.7750
102
D 13
Ella Turesson
Norrbotten
9:46.58520
+1:19.7820
103
H 14
Jacob Lundkvist
Stockholm
9:47.58630
+1:20.7930
104
D 13
Alva Hermansson
Dalarna
9:47.58650
+1:20.7950
105
D 14
Irja Brandfjell
Jämtland Härjedalen
9:47.58680
+1:20.7980
106
H 13
Erik Josefsson
Norrbotten
9:48.58710
+1:21.8010
107
H 14
Simon Wiksell
Göteborg
9:48.58760
+1:21.8060
108
D 13
Yrla Abrahamsson
Göteborg
9:49.58810
+1:22.8110
109
H 13
Benjamin Edman
Västerbotten
9:49.58870
+1:22.8170
110
H 13
Albert Marjeta
Norrbotten
9:49.58880
+1:22.8180
110
H 14
Alexander Danneskog
Hälsingland
9:49.58880
+1:22.8180
112
D 13
Elsa Stenlund
Västerbotten
9:51.59030
+1:24.8330
113
H 13
Sebastian Höglund
Ångermanland
9:51.59080
+1:24.8380
114
D 13
Ronja Bjursell
Västerbotten
9:52.59100
+1:25.8400
115
D 14
Ellen Hedeberg
Värmland
9:53.59200
+1:26.8500
116
D 14
Alice Widholm
Västergötland
9:53.59210
+1:26.8510
117
H 13
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
9:53.59220
+1:26.8520
118
H 14
Victor Berglund
Jämtland Härjedalen
9:53.59250
+1:26.8550
119
H 14
Oskar Vikström
Medelpad
9:53.59280
+1:26.8580
120
H 14
Viktor Olsson
Ångermanland
9:54.59330
+1:27.8630
121
D 13
Matilda Bandefur
Dalarna
9:54.59350
+1:27.8650
122
H 14
Malte Jutterdal
Östergötland
9:55.59400
+1:28.8700
123
D 14
Maja Furunäs
Dalarna
9:55.59470
+1:28.8770
124
H 14
David Musslinder
Västergötland
9:56.59540
+1:29.8840
125
H 13
Axel Mäkinen
Gästrikland
9:56.59550
+1:29.8850
125
H 14
Albin Nyqvist
Göteborg
9:56.59550
+1:29.8850
127
H 14
Lowe Wagman
Ångermanland
9:56.59590
+1:29.8890
127
H 14
Rasmus Eriksson
Västerbotten
9:56.59590
+1:29.8890
129
D 14
Lina Björk
Västergötland
9:57.59650
+1:30.8950
130
H 13
Simon Claesson
Västergötland
9:57.59680
+1:30.8980
131
H 14
Oscar Karlsson
Östergötland
9:58.59790
+1:31.9090
132
H 13
Johan Borg
Hälsingland
9:59.59800
+1:32.9100
133
H 14
Edvin Nordgren
Jämtland Härjedalen
9:59.59880
+1:32.9180
134
D 14
Tilde Ingvarsson
Jämtland Härjedalen
9:59.59890
+1:32.9190
135
H 13
Melker Hendén
Västergötland
10:00.59960
+1:33.9260
136
D 13
Ida Garfvè
Dalarna
10:00.59970
+1:33.9270
137
H 13
Sebastian Fransson
Östergötland
10:00.59990
+1:33.9290
137
H 13
Elliot Åkesson
Småland
10:00.59990
+1:33.9290
139
D 14
Alva Eklund
Ångermanland
10:01.60000
+1:34.9300
140
H 14
Adrian Skiöld
Västergötland
10:01.60090
+1:34.9390
141
D 13
Louise Jonsson
Medelpad
10:02.60140
+1:35.9440
142
H 13
Emil Tänglander
Jämtland Härjedalen
10:04.60330
+1:37.9630
142
D 14
Emma Holmgren
Medelpad
10:04.60330
+1:37.9630
144
D 14
Sanna Berglund
Ångermanland
10:04.60360
+1:37.9660
144
H 14
Johan Söderholm
Ångermanland
10:04.60360
+1:37.9660
146
H 13
Valter Ljungdahl
Medelpad
10:04.60390
+1:37.9690
147
D 14
Lina Hennings
Jämtland Härjedalen
10:05.60410
+1:38.9710
148
D 14
Maja Heikki
Dalarna
10:05.60450
+1:38.9750
149
D 14
Sofia Redman
Jämtland Härjedalen
10:05.60460
+1:38.9760
150
H 13
Edvin Lake
Medelpad
10:05.60470
+1:38.9770
151
H 14
Albin Björk
Gästrikland
10:07.60600
+1:40.9900
152
D 14
Elin Törnqvist
Örebro Län
10:07.60670
+1:40.9970
153
D 13
Elin Carlsson
Jämtland Härjedalen
10:08.60730
+1:41.10030
154
H 13
Gustav Andersson
Jämtland Härjedalen
10:08.60780
+1:41.10080
155
D 13
Gry Dahlgren
Jämtland Härjedalen
10:09.60820
+1:42.10120
156
D 14
Tuva Forsell
Östergötland
10:09.60890
+1:42.10190
157
H 13
Tobias Pettersson
Stockholm
10:10.60930
+1:43.10230
158
D 14
Moa Petersson
Östergötland
10:10.60950
+1:43.10250
159
H 14
Axel Karlsson
Stockholm
10:10.60980
+1:43.10280
160
H 14
Wille Långberg
Hälsingland
10:10.60990
+1:43.10290
161
H 13
Markus Juntikka
Ångermanland
10:11.61000
+1:44.10300
162
H 14
Henrik Franzén
Örebro Län
10:11.61010
+1:44.10310
163
H 13
Erik Åleheim
Småland
10:12.61100
+1:45.10400
164
H 14
Linus Ganebäck
Örebro Län
10:12.61140
+1:45.10440
165
D 13
Emma Espling
Norrbotten
10:12.61170
+1:45.10470
166
H 14
Isak Österman
Uppland
10:12.61180
+1:45.10480
167
H 13
Wilhelm Sterner
Stockholm
10:13.61210
+1:46.10510
168
D 14
Elsa Hermansson
Dalarna
10:13.61220
+1:46.10520
169
H 14
Melwin Björklin
Hälsingland
10:13.61230
+1:46.10530
170
D 14
Moa Hedman
Gästrikland
10:14.61300
+1:47.10600
170
H 14
Lukas Karlberg
Uppland
10:14.61300
+1:47.10600
172
D 13
Moa Hansson
Gästrikland
10:15.61400
+1:48.10700
173
H 13
Eskil Peterson
Västergötland
10:15.61430
+1:48.10730
174
D 14
Ebba Englund
Medelpad
10:16.61500
+1:49.10800
175
H 13
Ludvig Millestu
Jämtland Härjedalen
10:16.61520
+1:49.10820
176
D 13
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
10:16.61530
+1:49.10830
177
D 13
Alva Isaksson
Norrbotten
10:16.61590
+1:49.10890
177
D 14
Tove Karlsson
Stockholm
10:16.61590
+1:49.10890
179
D 13
Astrid Kolberg
Värmland
10:17.61630
+1:50.10930
179
H 13
Kalle Sörling
Gästrikland
10:17.61630
+1:50.10930
181
D 13
Ellen Holm
Östergötland
10:17.61640
+1:50.10940
182
H 13
Lukas Walther
Medelpad
10:19.61810
+1:52.11110
183
H 13
Ruben Tholander
Stockholm
10:19.61860
+1:52.11160
184
H 14
Leon Strand
Jämtland Härjedalen
10:19.61870
+1:52.11170
185
H 13
Marcus Nilsson
Ångermanland
10:19.61890
+1:52.11190
186
D 14
Stina Nilsson
Dalarna
10:20.61920
+1:53.11220
187
H 13
Karl Kylborn
Örebro Län
10:21.62060
+1:54.11360
188
H 13
Alexander Helmin
Södermanland
10:21.62080
+1:54.11380
189
D 13
Tuva Lundin
Medelpad
10:22.62130
+1:55.11430
190
H 13
Lukas Ejvindson
Medelpad
10:22.62160
+1:55.11460
191
H 14
Otto Balck
Stockholm
10:22.62190
+1:55.11490
192
H 13
Isac Lundblad
Ångermanland
10:23.62280
+1:56.11580
193
D 13
Tilda Thudèn
Östergötland
10:24.62300
+1:57.11600
194
D 13
Ninni Einarsson
Värmland
10:24.62340
+1:57.11640
195
H 14
Viktor Gunnarsson
Småland
10:24.62380
+1:57.11680
196
D 14
Alice Vretblom
Västerbotten
10:25.62420
+1:58.11720
197
H 13
Axel Rustas
Uppland
10:26.62520
+1:59.11820
198
H 14
Felix Westerlund
Medelpad
10:26.62570
+1:59.11870
199
H 13
Leo Eriksson
Jämtland Härjedalen
10:27.62620
+2:00.11920
200
H 13
Edvin Högman
Västergötland
10:27.62660
+2:00.11960
Logga in för att slippa de här annonserna
201
D 14
Elvira Hermansson
Jämtland Härjedalen
10:28.62720
+2:01.12020
202
D 13
Leia Bjursell
Västerbotten
10:28.62740
+2:01.12040
203
D 13
Alma Olsson
Örebro Län
10:28.62750
+2:01.12050
203
D 13
Maja Boberg
Jämtland Härjedalen
10:28.62750
+2:01.12050
205
D 14
Ella Selmosson
Västergötland
10:28.62760
+2:01.12060
206
D 13
Kerstin Åberg
Stockholm
10:28.62780
+2:01.12080
207
H 14
Albin Jäderblom
Uppland
10:29.62830
+2:02.12130
207
H 14
Wilhelm Dabach
Jämtland Härjedalen
10:29.62830
+2:02.12130
209
D 13
Ida Rosjö
Småland
10:30.62930
+2:03.12230
209
D 13
Ella Gustavsson
Småland
10:30.62930
+2:03.12230
211
D 14
Trude Burman
Medelpad
10:30.62940
+2:03.12240
212
D 14
Minna Johansson
Jämtland Härjedalen
10:30.62970
+2:03.12270
213
H 14
Nils Sjöberg
Göteborg
10:30.62980
+2:03.12280
214
D 14
Hanna Hodin
Gästrikland
10:31.63030
+2:04.12330
215
D 13
Tova Grahn
Medelpad
10:31.63040
+2:04.12340
216
D 14
Lina Lundgren
Medelpad
10:32.63150
+2:05.12450
217
D 13
Maja Aronsson
Jämtland Härjedalen
10:32.63160
+2:05.12460
218
D 13
Belle Spets
Ångermanland
10:33.63290
+2:06.12590
219
H 14
Simon Arnestrand
Uppland
10:34.63300
+2:07.12600
220
H 14
Alvin Källberg
Örebro Län
10:35.63480
+2:08.12780
221
D 14
Marie Dahlberg
Ångermanland
10:36.63510
+2:09.12810
222
D 14
Frida Jonsson
Gästrikland
10:36.63540
+2:09.12840
223
H 13
Axel Sandberg
Göteborg
10:36.63570
+2:09.12870
224
H 13
Oskar Jäderblom
Uppland
10:36.63580
+2:09.12880
225
D 14
Josefine Söderqvist
Uppland
10:39.63830
+2:12.13130
226
H 14
Simon Nilsson
Värmland
10:39.63860
+2:12.13160
227
H 14
Andreas Svensson
Västerbotten
10:41.64020
+2:14.13320
228
D 13
Elsa Gustafsson
Stockholm
10:42.64100
+2:15.13400
229
H 13
Linus Grundström
Västerbotten
10:42.64110
+2:15.13410
230
D 14
Julia Näslund
Gästrikland
10:42.64130
+2:15.13430
231
H 13
Viggo Stein
Jämtland Härjedalen
10:42.64160
+2:15.13460
231
H 13
Wiliam Björklin
Gästrikland
10:42.64160
+2:15.13460
233
H 13
Melker Åkerström
Västergötland
10:42.64180
+2:15.13480
234
D 13
Lisa Larsson
Norrbotten
10:43.64250
+2:16.13550
235
D 13
Ida Abrahamson
Västergötland
10:44.64370
+2:17.13670
236
H 14
Calle Eriksson
Uppland
10:45.64410
+2:18.13710
237
D 13
Tilde Josefsson
Stockholm
10:45.64460
+2:18.13760
238
D 13
Hanna Mårtensson
Jämtland Härjedalen
10:45.64490
+2:18.13790
239
H 14
Sondre Swahn
Göteborg
10:46.64500
+2:19.13800
240
H 13
Vigor Aastrup
Stockholm
10:46.64510
+2:19.13810
241
D 13
HIlma Claesson
Stockholm
10:46.64520
+2:19.13820
242
D 14
Anja Stolpe
Värmland
10:46.64540
+2:19.13840
243
D 13
Greta Lind
Stockholm
10:46.64590
+2:19.13890
244
H 14
Niklas Lönnkvist
Södermanland
10:47.64660
+2:20.13960
245
D 14
Linn Palmberg
Gästrikland
10:48.64720
+2:21.14020
246
D 14
Maja Andersson
Medelpad
10:48.64730
+2:21.14030
247
H 14
Mattias Öhlund
Småland
10:48.64740
+2:21.14040
248
D 14
Kristina Finnskog
Västergötland
10:48.64750
+2:21.14050
249
D 14
Evelina Nilsson
Västerbotten
10:48.64790
+2:21.14090
250
H 13
Elof Karlsson
Västerbotten
10:51.65090
+2:24.14390
251
H 14
Joel Owén
Gästrikland
10:52.65170
+2:25.14470
252
D 14
Linn Gradin
Medelpad
10:54.65360
+2:27.14660
253
D 13
Klara Forslund
Medelpad
10:56.65500
+2:29.14800
254
D 13
Ida Pettersson
Västergötland
10:56.65580
+2:29.14880
255
D 13
Sara Åbom
Gästrikland
10:57.65690
+2:30.14990
255
D 13
Felicia Abelsson
Småland
10:57.65690
+2:30.14990
257
D 13
Ella Burman
Västerbotten
10:58.65700
+2:31.15000
258
D 13
Maja Wallberg
Ångermanland
10:58.65780
+2:31.15080
258
D 13
Alva Adill
Uppland
10:58.65780
+2:31.15080
260
D 14
Cayenne Badh
Västergötland
10:58.65790
+2:31.15090
261
D 13
Ella Johansson
Norrbotten
10:59.65870
+2:32.15170
262
D 13
Melissa Jansson
Norrbotten
11:00.65910
+2:33.15210
263
D 14
Ebba Bengtsson
Medelpad
11:00.65940
+2:33.15240
264
D 13
Irma Östberg
Jämtland Härjedalen
11:00.65970
+2:33.15270
264
D 14
Ebba Gårdmark
Uppland
11:00.65970
+2:33.15270
266
H 13
Simon Claesson
Uppland
11:01.66010
+2:34.15310
267
D 14
Emma Gustafsson
Norrbotten
11:01.66030
+2:34.15330
268
D 14
Jensine Svensson
Östergötland
11:01.66070
+2:34.15370
269
D 13
Amanda Johansson
Västergötland
11:01.66080
+2:34.15380
270
D 13
Terese Terent
Hälsingland
11:02.66130
+2:35.15430
271
D 14
Elina Karlsson
Västerbotten
11:03.66270
+2:36.15570
272
D 13
Wilma Nilsson
Ångermanland
11:05.66420
+2:38.15720
273
D 13
Brule Gundale
Västerbotten
11:05.66430
+2:38.15730
273
H 13
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
11:05.66430
+2:38.15730
275
D 13
Elsa Granholm
Medelpad
11:07.66650
+2:40.15950
275
D 14
Emelie Eriksson
Medelpad
11:07.66650
+2:40.15950
277
H 13
Johan Lindén
Medelpad
11:08.66770
+2:41.16070
278
D 14
Agnes Djurstedt
Småland
11:08.66780
+2:41.16080
279
D 14
Kajsa Schouten
Östergötland
11:09.66890
+2:42.16190
280
D 14
Lykke Kyllingstad
Uppland
11:10.66960
+2:43.16260
281
D 14
Jessica Borg
Uppland
11:11.67000
+2:44.16300
282
H 14
Elliot Angelsiöö
Uppland
11:12.67150
+2:45.16450
283
D 14
Rebecca Johnselius
Norrbotten
11:12.67160
+2:45.16460
284
D 13
Linda Hedlund
Norrbotten
11:13.67220
+2:46.16520
285
D 13
Louise Hallander
Östergötland
11:13.67240
+2:46.16540
286
H 13
Axel Stenvall
Västerbotten
11:16.67570
+2:49.16870
286
D 14
Emma Johansson
Norrbotten
11:16.67570
+2:49.16870
288
D 13
Josefina Bivstedt
Stockholm
11:19.67870
+2:52.17170
289
D 14
Isabell Pettersson
Småland
11:20.67940
+2:53.17240
290
D 13
Signe Schagerström
Örebro Län
11:23.68200
+2:56.17500
291
D 14
Wilma Johansson
Västerbotten
11:24.68330
+2:57.17630
292
D 14
Hilda Olovsson
Norrbotten
11:24.68370
+2:57.17670
293
D 13
Emmi Nyberg
Uppland
11:24.68390
+2:57.17690
294
D 13
Klara Danielsson
Norrbotten
11:25.68440
+2:58.17740
295
D 13
Linnea Berglund
Norrbotten
11:25.68460
+2:58.17760
295
D 13
MY Werner
Göteborg
11:25.68460
+2:58.17760
297
D 14
Hilda Simu
Norrbotten
11:26.68540
+2:59.17840
298
D 13
Alva Dahlin
Medelpad
11:27.68640
+3:00.17940
299
D 13
Nora Engström
Västerbotten
11:28.68780
+3:01.18080
300
D 13
Alice Larsson
Västerbotten
11:29.68870
+3:02.18170
301
D 14
Olivia Ednarsson
Värmland
11:31.69040
+3:04.18340
302
H 13
Albin Lindström
Medelpad
11:32.69140
+3:05.18440
303
H 13
Johan Thulin
Uppland
11:34.69300
+3:07.18600
304
D 13
Emma Bengtsson
Västergötland
11:34.69340
+3:07.18640
305
D 13
Tilda Rosander
Småland
11:35.69480
+3:08.18780
305
D 14
Nora Andersson
Småland
11:35.69480
+3:08.18780
307
H 14
Albin Persson
Bohuslän Dal
11:36.69540
+3:09.18840
308
H 13
Albin Värnebjörk
Uppland
11:36.69550
+3:09.18850
309
D 14
Frida Johansson
Bohuslän Dal
11:37.69680
+3:10.18980
310
H 13
Isak Bodin
Ångermanland
11:38.69790
+3:11.19090
311
D 14
Jasmin Persson
Norrbotten
11:39.69850
+3:12.19150
312
D 13
Vilja Björklund
Gästrikland
11:41.70070
+3:14.19370
313
D 13
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
11:43.70280
+3:16.19580
314
D 14
Signe Fannkvist
Medelpad
11:44.70330
+3:17.19630
315
D 13
Ingrid Åstot
Västerbotten
11:45.70400
+3:18.19700
316
H 13
Lukas Karlén
Småland
11:45.70420
+3:18.19720
317
D 14
Josefin Ahnbrink
Stockholm
11:48.70720
+3:21.20020
318
H 13
Sixten Sundsten
Hälsingland
11:49.70870
+3:22.20170
319
H 13
Isak Karlsson
Ångermanland
11:50.70910
+3:23.20210
320
D 13
Linnea Hedin
Värmland
11:50.70920
+3:23.20220
321
H 13
Anton Larsson
Göteborg
11:51.71030
+3:24.20330
322
H 14
Anton Henriksson
Hälsingland
11:53.71220
+3:26.20520
323
D 13
Wilma Lundqvist
Västerbotten
11:53.71250
+3:26.20550
324
D 13
Thilda Engström
Hälsingland
11:53.71290
+3:26.20590
325
D 13
Klara Skåninger
Stockholm
11:54.71380
+3:27.20680
326
D 13
Ylva Sandström
Medelpad
12:00.71960
+3:33.21260
327
D 13
Selma Ivarsson
Gästrikland
12:01.72010
+3:34.21310
328
D 13
Agnes Nilsson
Norrbotten
12:02.72130
+3:35.21430
329
D 14
Alma Lundström
Västerbotten
12:02.72140
+3:35.21440
330
H 13
Axel Rudehill Sundell
Stockholm
12:04.72300
+3:37.21600
331
D 14
Alice Strömgren
Småland
12:06.72500
+3:39.21800
332
D 13
Thea Flogård
Göteborg
12:06.72570
+3:39.21870
333
D 13
Elsa Larsson
Stockholm
12:08.72710
+3:41.22010
334
D 14
Johanna Persson
Hälsingland
12:09.72800
+3:42.22100
335
D 14
Greta Söderberg
Uppland
12:10.72950
+3:43.22250
336
D 13
Elvira Bylund
Hälsingland
12:11.73090
+3:44.22390
337
H 13
Leo Pettersson
Norrbotten
12:18.73710
+3:51.23010
338
D 14
Viktoria Forslin
Hälsingland
12:20.73970
+3:53.23270
339
D 14
Thuva Andersson
Göteborg
12:20.73980
+3:53.23280
340
D 13
Frida Jansson
Uppland
12:26.74510
+3:59.23810
341
D 14
Elin Nyström
Hälsingland
12:26.74540
+3:59.23840
342
D 13
Tea Hedlund
Medelpad
12:27.74620
+4:00.23920
343
H 13
Anton Fredin
Uppland
12:31.75040
+4:04.24340
344
H 14
Adam Österdahl
Gotland
12:31.75090
+4:04.24390
345
D 13
Wilma Bohm
Göteborg
12:32.75120
+4:05.24420
346
D 14
Elsa Leiknes
Ångermanland
12:35.75460
+4:08.24760
347
D 13
Engla Boström
Uppland
13:06.78530
+4:39.27830
348
D 13
Ingrid Dahlqvist
Stockholm
13:22.80120
+4:55.29420
349
D 14
Moa Magnusson
Västerbotten
13:24.80330
+4:57.29630
350
D 14
Hannah Eneslätt
Västerbotten
13:32.81110
+5:05.30410
351
D 13
Amanda Fredriksson
Uppland
14:05.84440
+5:38.33740
352
H 13
Alexander Hägglund
Västerbotten
15:47.94600
+7:20.43900
353
D 13
Klara Bäckstäde
Gotland
17:13.103240
+8:46.52540
354
D 13
Lisa Näsvall
Norrbotten
23:59:59.8639800
354
D 13
Clara Granljung
Norrbotten
23:59:59.8639800
354
D 13
Sara Henriksson
Medelpad
23:59:59.8639800
354
D 13
Alva Nilsson
Västerbotten
23:59:59.8639800
354
H 13
Hampus Widebo
Västerbotten
23:59:59.8639800
354
H 13
Fabian Nordgren
Dalarna
23:59:59.8639800
354
H 13
Gabriel Norder
Halland
23:59:59.8639800
354
H 13
Hugo Persson
Östergötland
23:59:59.8639800
354
H 13
Oskar Ingvarsson
Norrbotten
23:59:59.8639800
354
H 13
Sebastian Pettersson
Östergötland
23:59:59.8639800
354
D 14
Lina Sjöberg
Uppland
23:59:59.8639800
354
D 14
Frida Poromaa
Medelpad
23:59:59.8639800
354
D 14
Rebecka Westlund
Värmland
23:59:59.8639800
354
H 14
Viggo Lindehall
Ångermanland
23:59:59.8639800
354
H 14
Simon Isaksson-westermark
Västerbotten
23:59:59.8639800
354
H 14
Leo Sandberg
Stockholm
23:59:59.8639800
354
H 14
Albin Källiden
Värmland
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)