Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Alliansloppet
2016-08-27
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 674[
1
2
]
H 21
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Petter Eliassen
Tverrelvdalen IL
1:43:38.621700
87.4p
2
Johan Kjølstad
Skogn IL
1:43:56.623500
+18.1700
87.1p
3
Anders Høst
Lyn Ski
1:43:58.623700
+20.1900
87.0p
4
Torgeir Skare Thygesen
IL Korlevoll
1:44:43.628200
+1:05.6400
86.2p
5
Andreas Nygaard
Burfjord IL
1:44:52.629100
+1:14.7300
86.0p
6
Ilia Chernousov
SKA
1:44:52.629100
+1:14.7300
86.0p
7
Morten Eide Pedersen
Lillehammer SK
1:44:53.629200
+1:15.7400
86.0p
8
Kjetil Hagtvedt Dammen
Rustad IL
1:44:53.629200
+1:15.7400
86.0p
9
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
1:44:53.629200
+1:15.7400
86.0p
10
Fredrik Andreé
Bengtsfors Bois
1:44:54.629300
+1:16.7500
86.0p
11
Simen Håkon Østensen
Fossum IF
1:44:54.629300
+1:16.7500
86.0p
12
Tord Asle Gjerdalen
Fossum IF
1:44:54.629300
+1:16.7500
86.0p
13
Jörgen Brink
Delsbo IF
1:44:54.629300
+1:16.7500
86.0p
14
Jan Srail
SK Nove Mesto Na Morave
1:44:55.629400
+1:17.7600
86.0p
15
Bruno Debertolis
Sci Nordico Sportful
1:44:55.629400
+1:17.7600
86.0p
16
Stian Hoelgaard
Oddersjaa Ssk
1:44:55.629400
+1:17.7600
86.0p
17
Candide Pralong
Val Ferret
1:44:57.629600
+1:19.7800
85.9p
18
Mattias Bryntesson
Trollhättans SOK
1:45:00.629900
+1:22.8100
85.9p
19
Bastien Poirrier
Emhm - Markstein Ranspach
1:45:02.630100
+1:24.8300
85.8p
20
Markus Jönsson
Tranemo IF
1:45:03.630200
+1:25.8400
85.8p
21
Øyvind Moen Fjeld
Kjelsås IL
1:46:17.637600
+2:39.15800
84.5p
22
Karl-Johan Westberg
Borås SK
1:46:32.639100
+2:54.17300
84.2p
23
Daniel Svensson
IFK Mora SK
1:46:32.639100
+2:54.17300
84.2p
24
Lauri Lepisto
Kouvolan Hiihtoseura
1:46:36.639500
+2:58.17700
84.1p
25
Kein Einaste
Oulu
1:47:04.642300
+3:26.20500
83.7p
26
Petr Novak
Lk Slovan Karlovy Vary
1:47:04.642300
+3:26.20500
83.7p
27
Alfred Buskqvist
IK Stern
1:47:05.642400
+3:27.20600
83.6p
28
Axel Bergsten
IFK Skövde SK
1:47:06.642500
+3:28.20700
83.6p
29
Simen Nordli Engebretsen
Vang IL
1:47:06.642500
+3:28.20700
83.6p
30
Vinjar Skogsholm
Rena IL
1:47:06.642500
+3:28.20700
83.6p
31
Oscar Kardin
Östersunds SK
1:47:06.642500
+3:28.20700
83.6p
32
Anders Solin
IFK Mora SK
1:47:06.642500
+3:28.20700
83.6p
33
Anton Hedlund
Falun Borlänge SK
1:47:07.642600
+3:29.20800
83.6p
34
Jerry Ahrlin
Team Swedemount SC
1:48:26.650500
+4:48.28700
82.2p
35
Ales Razým
Sport Club Plzen
1:48:37.651600
+4:59.29800
82.1p
36
Tore Berdal Bjørseth
Byåsen IL
1:48:46.652500
+5:08.30700
81.9p
37
Marcus Johansson
Ulricehamn
1:48:47.652600
+5:09.30800
81.9p
38
Pontus Hermansson
SK Bore
1:48:47.652600
+5:09.30800
81.9p
39
Andreas Holmberg
IFK Mora SK
1:48:47.652600
+5:09.30800
81.9p
40
Vegard Vinje
Lyn Ski
1:48:48.652700
+5:10.30900
81.9p
41
Nicolas Bormolini
Italy
1:48:49.652800
+5:11.31000
81.9p
42
Jimmie Johnsson
Axa SC
1:48:49.652800
+5:11.31000
81.9p
43
David Frisk
IFK Mora SK
1:48:50.652900
+5:12.31100
81.8p
44
Vetle Juliussen
Lyn Ski
1:48:51.653000
+5:13.31200
81.8p
45
Rasmus Blom
SK Bore
1:48:53.653200
+5:15.31400
81.8p
46
Lauri Vuorinen
Kouvolan Hiihtoseura
1:49:00.653900
+5:22.32100
81.7p
47
Gilberto Panisi
Falun Borlänge SK
1:49:26.656500
+5:48.34700
81.2p
48
Marcus Ruus
Åsarna IK
1:49:29.656800
+5:51.35000
81.2p
49
Joar Andreas Thele
Lyn Ski
1:49:30.656900
+5:52.35100
81.2p
50
Robin Norum
IFK Umeå
1:49:48.658700
+6:10.36900
80.9p
51
Martti Himma
Sportclub Sparta
1:49:49.658800
+6:11.37000
80.9p
52
Mauro BRIGADOI
Team Futura
1:49:50.658900
+6:12.37100
80.9p
53
Gabriel Thorn
Bengtsfors Bois
1:49:51.659000
+6:13.37200
80.8p
54
Emil Svensson
IFK Skövde SK
1:50:10.660900
+6:32.39100
80.5p
55
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
1:50:14.661300
+6:36.39500
80.5p
56
Bill Impola
SK Bore
1:50:24.662300
+6:46.40500
80.3p
57
Johannes Ringsby
SK Bore
1:50:26.662500
+6:48.40700
80.3p
58
Tom Fahlén
Landsbro IF SK
1:50:26.662500
+6:48.40700
80.3p
59
Adrien Mougel
ski club la bresse
1:50:27.662600
+6:49.40800
80.3p
60
Victor Gustafsson
IFK Mora SK
1:50:29.662800
+6:51.41000
80.2p
61
Antonin Pellegrini
LA Feclaz
1:50:29.662800
+6:51.41000
80.2p
62
Mattias Claesson
OK Landehof
1:50:31.663000
+6:53.41200
80.2p
63
Ragnar Bragvin Andresen
Njård
1:50:31.663000
+6:53.41200
80.2p
64
Marcus Fredriksson
Lycksele IF
1:50:32.663100
+6:54.41300
80.2p
65
Adam Fellner
Fenix Ski Team Jesenik
1:50:37.663600
+6:59.41800
80.1p
66
Kalle Gräfnings
Falun Borlänge SK
1:50:42.664100
+7:04.42300
80.0p
67
Rikard Tynell
Grycksbo IF OK
1:50:43.664200
+7:05.42400
80.0p
68
Filip Danielsson
SK Bore
1:50:44.664300
+7:06.42500
80.0p
69
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
1:50:45.664400
+7:07.42600
80.0p
70
Erik Melin-Söderström
Östersunds SK
1:51:11.667000
+7:33.45200
79.6p
71
Felix Kappelsberger
Hsv Saalfelden
1:51:18.667700
+7:40.45900
79.4p
72
Simon Magnusson
OK Stigen
1:51:18.667700
+7:40.45900
79.4p
73
Daniel Olsson
Garphyttans IF
1:51:19.667800
+7:41.46000
79.4p
74
Adam Blomberg
IK Stern
1:51:40.669900
+8:02.48100
79.1p
75
Kristian Furuskog
Berga SOK
1:51:41.670000
+8:03.48200
79.1p
76
Erik Wilhelmsson
Lidköpings VSK
1:52:20.673900
+8:42.52100
78.5p
77
Oscar Persson
Borre
1:52:52.677100
+9:14.55300
78.0p
78
Emil Johansson
IK Jarl Rättvik
1:52:56.677500
+9:18.55700
77.9p
79
John Wiklund
Stockholms RK
1:53:12.679100
+9:34.57300
77.7p
80
Fredrik Wallström
Naprapat Walle Skidklubb
1:53:12.679100
+9:34.57300
77.7p
81
Florian Rohde
SC Gefrees
1:53:34.681300
+9:56.59500
77.4p
82
Robin Frost
SC Hochvogel
1:53:35.681400
+9:57.59600
77.3p
83
Tobias Köpman
IFK Mora SK
1:53:44.682300
+10:06.60500
77.2p
84
Johan Kanto
IK Stern
1:53:46.682500
+10:08.60700
77.2p
85
Akira Lenting
Team Akira
1:53:49.682800
+10:11.61000
77.1p
86
Emil Ekman
Ulricehamns IF
1:53:51.683000
+10:13.61200
77.1p
87
Oskar Suomi Olsson
IFK Mora SK
1:53:56.683500
+10:18.61700
77.0p
88
Carl Olander
IK Stern
1:53:57.683600
+10:19.61800
77.0p
89
Ragnar Crona
Volvo IF
1:54:15.685400
+10:37.63600
76.8p
90
Hugo Jacobsson
Falun Borlänge SK
1:54:33.687200
+10:55.65400
76.5p
91
Claes Steimert
Stockholms RK
1:54:34.687300
+10:56.65500
76.5p
92
Johannes Eklöf
IF Hallby SOK
1:54:43.688200
+11:05.66400
76.3p
93
Thomas Chambellant
LA Feclaz
1:54:45.688400
+11:07.66600
76.3p
94
Ronny Wedin
Norbergs SK
1:54:53.689200
+11:15.67400
76.2p
95
Denis Kabanen
Karhu
1:55:10.690900
+11:32.69100
76.0p
96
Fredrik Hansson
IFK Mora SK
1:55:27.692600
+11:49.70800
75.7p
97
Thomas Bormolini
Italy
1:55:30.692900
+11:52.71100
75.7p
98
Andreas Blohm
Filipstads SF
1:55:35.693400
+11:57.71600
75.6p
99
Gunnar Bøthun
Skiforeningen
1:56:12.697100
+12:34.75300
75.1p
100
Thomas Gjestrumbakken
Spydeberg IL
1:56:26.698500
+12:48.76700
74.9p
101
Sergey Zykov
Russia
1:56:28.698700
+12:50.76900
74.8p
102
Christian Bengtsson
IF Ski Team Skåne
1:56:30.698900
+12:52.77100
74.8p
103
Johannes Andersson
IF Ski Team Skåne
1:56:32.699100
+12:54.77300
74.8p
104
Ole-Martin Lid
Tomrefjord IL
1:56:34.699300
+12:56.77500
74.8p
105
Kenneth Ingemarsson
IK Stern
1:56:48.700700
+13:10.78900
74.6p
106
Magnus Hamp
IK Stern
1:57:29.704800
+13:51.83000
74.0p
107
Erik Svensson
Karlslunds IF SF
1:57:30.704900
+13:52.83100
74.0p
108
Marcus Granlund
Borås SK
1:57:31.705000
+13:53.83200
74.0p
109
Jacob Söderqvist
Brovallens IF
1:57:32.705100
+13:54.83300
74.0p
110
Jakob Bergstrand
Enebybergs IF
1:57:40.705900
+14:02.84100
73.9p
111
Magnus Graas
OK Linné
1:57:43.706200
+14:05.84400
73.8p
112
Nikolay Neverov
Russia
1:58:11.709000
+14:33.87200
73.4p
113
Emil Folkesson
Nybro Ski
1:58:12.709100
+14:34.87300
73.4p
114
Larz Andersson
Karlslunds IF SF
1:58:12.709100
+14:34.87300
73.4p
115
Ladislav Knapek
No Club
1:58:13.709200
+14:35.87400
73.4p
116
Silvano Berlanda
Italy
1:58:13.709200
+14:35.87400
73.4p
117
Joakim Bydinger
Sölvesborgs CSK
1:58:17.709600
+14:39.87800
73.4p
118
Daniel Edquist
Axa SC
1:58:18.709700
+14:40.87900
73.3p
119
Atle Smenes
Rustad IL
1:58:20.709900
+14:42.88100
73.3p
120
Mikael Sandgren
IFK Mora SK
1:58:20.709900
+14:42.88100
73.3p
121
Niklas Härdin
Norrbärke SK
1:58:25.710400
+14:47.88600
73.2p
122
Toni Kinnunen
IK Jarl Rättvik
1:58:33.711200
+14:55.89400
73.1p
123
Carl Troedsson
Stockholms RK
1:58:34.711300
+14:56.89500
73.1p
124
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
1:58:37.711600
+14:59.89800
73.1p
125
Michael Kuisle
SC Sonthofen
1:58:39.711800
+15:01.90000
73.1p
126
Robert Brundin
Karlslunds IF SF
1:58:46.712500
+15:08.90700
73.0p
127
Fredrik Rosén
Jönköpings OK
1:58:52.713100
+15:14.91300
72.9p
128
Tor Olav Nesheim Hægeland
Rustad IL
1:58:52.713100
+15:14.91300
72.9p
129
Michal Vank
No Club
1:58:57.713600
+15:19.91800
72.8p
130
Markus Johansson
Zinkgruvans IF
1:59:08.714700
+15:30.92900
72.7p
131
Adam Gillman
Garphyttans IF
1:59:13.715200
+15:35.93400
72.6p
132
Jonas Eriksson
Falun Borlänge SK
1:59:18.715700
+15:40.93900
72.5p
133
Håkon Myrmo
Rennebu IL
1:59:45.718400
+16:07.96600
72.2p
134
Car-Johan Medin
Axa SC
2:00:10.720900
+16:32.99100
71.9p
135
Andreas Lundh
Halmstad OK
2:00:10.720900
+16:32.99100
71.9p
136
Thomas Eriksson
Norbergs Ck
2:00:49.724800
+17:11.103000
71.4p
137
Jimmy Friestad
IF Ski Team Skåne
2:00:51.725000
+17:13.103200
71.3p
138
Jörgen Lindgren
IK Stern
2:00:52.725100
+17:14.103300
71.3p
139
Anders Carlson
SOK 68
2:00:52.725100
+17:14.103300
71.3p
140
Maksim Sergeev
Russia
2:00:52.725100
+17:14.103300
71.3p
141
Stefan Mennborg
IK Hakarpspojkarna
2:00:53.725200
+17:15.103400
71.3p
142
Eirik Oulie Rosbach
Kjelsås IL
2:00:54.725300
+17:16.103500
71.3p
143
Stefan Carlen
OK Landehof
2:01:15.727400
+17:37.105600
71.0p
144
Johan Lintzén
Bergnäsets AIK
2:01:17.727600
+17:39.105800
71.0p
145
Henrik Ulldahl
Jönköpings OK
2:01:18.727700
+17:40.105900
71.0p
146
Martin Norder
IF Rigor
2:01:18.727700
+17:40.105900
71.0p
147
Kurt Andersson
Sätra IF
2:01:19.727800
+17:41.106000
71.0p
148
Antonio Cicchetti
Västerås Skidklubb
2:01:20.727900
+17:42.106100
71.0p
149
Per Erik Jensen
Brunlanes IL
2:01:20.727900
+17:42.106100
71.0p
150
Tommy Würtz
Holte Ski
2:01:34.729300
+17:56.107500
70.8p
151
Mathias Teigen Rasch-Halvorsen
Heming IL
2:01:40.729900
+18:02.108100
70.7p
152
Anton Enberg
Falun Borlänge SK
2:01:44.730300
+18:06.108500
70.7p
153
Bjørn Erik Langstein
Tomrefjord IL
2:02:18.733700
+18:40.111900
70.3p
154
Lars-Erik Larsson
Ryda SK
2:02:25.734400
+18:47.112600
70.2p
155
Tommie Lindblom
Stockholms RK
2:02:26.734500
+18:48.112700
70.2p
156
Daniel Netz
Göteborgs SK
2:02:31.735000
+18:53.113200
70.1p
157
Robert Molldén
Perstorp Oxo Fritidsklubb
2:02:31.735000
+18:53.113200
70.1p
158
Vidar Augustin
Fredrikstad if.
2:02:32.735100
+18:54.113300
70.1p
159
Jesper Larsen
København SK
2:02:36.735500
+18:58.113700
70.0p
160
Anders Persson
Trosabygdens OK
2:02:58.737700
+19:20.115900
69.8p
161
Mattias Qvarnström
Lekeryd
2:02:59.737800
+19:21.116000
69.8p
162
Mats Andersson
Finnskoga IF
2:03:10.738900
+19:32.117100
69.6p
163
Leif Åhman
Hägersta GF
2:03:11.739000
+19:33.117200
69.6p
164
Ståle Hansen
Stovnerkameratene
2:03:18.739700
+19:40.117900
69.5p
165
Dan Sundgren
Stockholms RK
2:03:19.739800
+19:41.118000
69.5p
166
Pontus Kronmarker
Mullsjö SOK
2:03:20.739900
+19:42.118100
69.5p
167
Henrik Brøvig
Oppegård IL
2:03:21.740000
+19:43.118200
69.5p
168
Evgenii Vilda
Karhu
2:03:23.740200
+19:45.118400
69.5p
169
Tomas Jelinek
Sundbybergs IK
2:03:23.740200
+19:45.118400
69.5p
170
Kenneth Nybohm
Sundbybergs IK
2:03:24.740300
+19:46.118500
69.5p
171
Clement Mailler
LA Bressaude
2:03:30.740900
+19:52.119100
69.4p
172
Simon Nilsson
IF Ski Team Skåne
2:03:47.742600
+20:09.120800
69.2p
173
Ulf Erik Forsbakk
Driv IL
2:03:48.742700
+20:10.120900
69.2p
174
Anders Kampenoey
Furnes Skiløperforening
2:04:04.744300
+20:26.122500
69.0p
175
Alexander Nyheim
Tomrefjord IL
2:04:04.744300
+20:26.122500
69.0p
176
Johan Andersson
IK Stern
2:04:05.744400
+20:27.122600
69.0p
177
Peter Eich
SG Oberammergau
2:04:06.744500
+20:28.122700
69.0p
178
Thomas Persson
Karlslunds IF SF
2:04:29.746800
+20:51.125000
68.7p
179
Ludvig Enqvist
Siljansnäs Skid & Löparklubb
2:04:34.747300
+20:56.125500
68.6p
180
Erik Marsch
Näsvikens IK
2:04:37.747600
+20:59.125800
68.6p
181
Jeppe Mordhorst
København SK
2:04:37.747600
+20:59.125800
68.6p
182
Håkan Nilsson
Karlslunds IF SF
2:04:37.747600
+20:59.125800
68.6p
183
Johan Olausson
Magra IS
2:04:40.747900
+21:02.126100
68.5p
184
Richard Nylén
Magra IS
2:04:41.748000
+21:03.126200
68.5p
185
Thomas Wollentz
Team Triathlon O Multisport Club
2:04:49.748800
+21:11.127000
68.4p
186
Anders Bergvall
IK Stern
2:05:09.750800
+21:31.129000
68.2p
187
Jörgen Henriksson
Eds SK
2:05:19.751800
+21:41.130000
68.1p
188
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
2:05:19.751800
+21:41.130000
68.1p
189
Marcus Johansson
ASK Växjö
2:05:19.751800
+21:41.130000
68.1p
190
Kolenchits Kirill
No Club
2:05:22.752100
+21:44.130300
68.1p
191
Torbjörn Gustafsson
Borås GIF
2:05:42.754100
+22:04.132300
67.8p
192
Per Dahlberg
Lidköpings VSK
2:05:49.754800
+22:11.133000
67.8p
193
Vegard Ødegården
Rustad IL
2:06:09.756800
+22:31.135000
67.5p
194
Nikolai Kabanen
Karhu
2:06:09.756800
+22:31.135000
67.5p
195
Loris Frasnelli
Italy
2:06:11.757000
+22:33.135200
67.5p
196
Anders Buskqvist
IK Stern
2:06:11.757000
+22:33.135200
67.5p
197
Michael Johansson
IK Stern
2:06:12.757100
+22:34.135300
67.5p
198
Anders Magnusson
IK Stern
2:06:12.757100
+22:34.135300
67.5p
199
Henrik Johansson-Kask
OK Kroppefjäll
2:06:27.758600
+22:49.136800
67.3p
200
Håkan Jansson
Trollhättans SOK
2:06:30.758900
+22:52.137100
67.3p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Linus Svensson
Grönahögs IK
2:06:31.759000
+22:53.137200
67.3p
202
Andreas Berntsson
IK Stern
2:06:35.759400
+22:57.137600
67.2p
203
Magnus Hult
Norrbärke SK
2:06:38.759700
+23:00.137900
67.2p
204
Emil Enqvist
Siljansnäs Skid & Löparklubb
2:06:40.759900
+23:02.138100
67.2p
205
Mats Lundh
OK Kolmården
2:07:00.761900
+23:22.140100
66.9p
206
Göran Hammarson
Stockholms RK
2:07:09.762800
+23:31.141000
66.8p
207
Mattias Brolin
Magra IS
2:07:16.763500
+23:38.141700
66.8p
208
Leif Eklund
IFK Skövde SK
2:07:31.765000
+23:53.143200
66.6p
209
David Olofsson
träningskonsulten sports club
2:07:36.765500
+23:58.143700
66.5p
210
Johannes Pfab
SC Monte Kaolino Hirschau
2:07:47.766600
+24:09.144800
66.4p
211
Andreas Davidson
Borås SK
2:07:49.766800
+24:11.145000
66.4p
212
Jim Fröblom
Stockholms RK
2:07:49.766800
+24:11.145000
66.4p
213
Ulrik Karlsson
Motala Aif SK
2:07:50.766900
+24:12.145100
66.4p
214
David Jönsson
IK Hakarpspojkarna
2:07:51.767000
+24:13.145200
66.4p
215
Andreas Holgersson
Brännebrona SK
2:07:59.767800
+24:21.146000
66.3p
216
Peder Gustavsson
Ulricehamns IF
2:08:01.768000
+24:23.146200
66.3p
217
Stefan Larsson
Magra IS
2:08:02.768100
+24:24.146300
66.3p
218
Robert Olsson
SK Bore
2:08:15.769400
+24:37.147600
66.1p
219
Per Pettersson
Västerås Skidklubb
2:08:17.769600
+24:39.147800
66.1p
220
Peter Nilsson
Ölmstads IS
2:08:28.770700
+24:50.148900
66.0p
221
Staffan Thörne
Hagfors SF
2:08:36.771500
+24:58.149700
65.9p
222
Per-Anders Gustafsson
Borås GIF
2:08:39.771800
+25:01.150000
65.9p
223
Erik Utberg
IK Stern
2:08:43.772200
+25:05.150400
65.8p
224
Mathias Nyström
Norbergs Ck
2:08:46.772500
+25:08.150700
65.8p
225
Lars Vindfeld
København SK
2:08:50.772900
+25:12.151100
65.7p
226
Henrik Ahnström
Axa SC
2:08:55.773400
+25:17.151600
65.7p
227
Linus Jernbom
IFK Skövde SK
2:08:59.773800
+25:21.152000
65.6p
228
Lasse Cramer
Glassverket IF
2:09:04.774300
+25:26.152500
65.6p
229
Öyvind Lund
Gjerdrum IL
2:09:10.774900
+25:32.153100
65.5p
230
Anders Karlsson
IK Trasten
2:09:39.777800
+26:01.156000
65.2p
231
Mats Jirebeck
IK Stern
2:09:39.777800
+26:01.156000
65.2p
232
Vladimir Korolev
No Club
2:09:41.778000
+26:03.156200
65.2p
233
Yngve Gustafsson
Stockholms RK
2:09:42.778100
+26:04.156300
65.2p
234
Pär Forsell
Sya SK
2:09:56.779500
+26:18.157700
65.0p
235
Thomas EK
Hvetlanda SK
2:09:57.779600
+26:19.157800
65.0p
236
Lars Hemma
Brøttum IL
2:10:04.780300
+26:26.158500
65.0p
237
Romain Balieu
Stockholms RK
2:10:05.780400
+26:27.158600
64.9p
238
Andreas Viker
IK Stern
2:10:07.780600
+26:29.158800
64.9p
239
Joakim Lilja
Trollhättans SOK
2:10:08.780700
+26:30.158900
64.9p
240
Dan Efraimsson
Malungs IF
2:10:10.780900
+26:32.159100
64.9p
241
Jörgen Kanto
Karlslunds IF SF
2:10:20.781900
+26:42.160100
64.8p
242
Johan Käll
Borås GIF
2:10:24.782300
+26:46.160500
64.7p
243
Alexander Lundh
Halmstad OK
2:10:26.782500
+26:48.160700
64.7p
244
Gjermund Hellerud
Vikersund IF
2:10:28.782700
+26:50.160900
64.7p
245
Mats Risberg
IF Ski Team Skåne
2:10:29.782800
+26:51.161000
64.7p
246
Johan Lundgren
Stockholms RK
2:10:29.782800
+26:51.161000
64.7p
247
Niklas Eriksson
IF Hallby SOK
2:10:32.783100
+26:54.161300
64.7p
248
Olle Olsson
SK Bore
2:10:50.784900
+27:12.163100
64.5p
249
Erik Gressløs
Sarpsborg IL
2:10:56.785500
+27:18.163700
64.4p
250
Kennet Berglund
Axa SC
2:11:01.786000
+27:23.164200
64.4p
251
Johan Olsson
IFK Helsingborg
2:11:01.786000
+27:23.164200
64.4p
252
Rickard Molin
Gävle SK
2:11:01.786000
+27:23.164200
64.4p
253
Fredrik Cervin
IFK Helsingborg
2:11:02.786100
+27:24.164300
64.3p
254
Jan Erik Pettersson
Säffle SK
2:11:02.786100
+27:24.164300
64.3p
255
Staffan Engdegård
IF Rigor
2:11:04.786300
+27:26.164500
64.3p
256
Johan Wernefur
Skillingaryds FK
2:11:05.786400
+27:27.164600
64.3p
257
Linus Wallden
Nässjö SF
2:11:05.786400
+27:27.164600
64.3p
258
Atle Fischer
Alliansloppets SK
2:11:06.786500
+27:28.164700
64.3p
259
Jörgen Hugosson
Landsbro IF SK
2:11:06.786500
+27:28.164700
64.3p
260
Markus Qvarnström
IK Hakarpspojkarna
2:11:10.786900
+27:32.165100
64.3p
261
Patrik Söderqvist
Storvreta IK
2:11:32.789100
+27:54.167300
64.0p
262
Martin Fryklund
Bondsjöhöjdens IK
2:11:38.789700
+28:00.167900
64.0p
263
Henrik Elf
IK Ymer
2:12:07.792600
+28:29.170800
63.7p
264
Andreas Hasselgren
OK Landehof
2:12:13.793200
+28:35.171400
63.6p
265
Per Sandström
Eds SK
2:12:25.794400
+28:47.172600
63.5p
266
Tomas Helldén
IFK Skövde SK
2:12:32.795100
+28:54.173300
63.4p
267
Andreas Nyman
Broby GOIF
2:13:11.799000
+29:33.177200
63.0p
268
Oscar Nilsson
Kristinehamns OK
2:13:12.799100
+29:34.177300
63.0p
269
Håkan Johansson
Skillingaryds FK
2:13:13.799200
+29:35.177400
63.0p
270
Martin Danklint
Tranemo IF
2:13:18.799700
+29:40.177900
63.0p
271
Bengt Åke Olofsson
IF Ski Team Skåne
2:13:21.800000
+29:43.178200
62.9p
272
William Carlford
Hultsfreds Lk
2:13:27.800600
+29:49.178800
62.9p
273
Tomas Persson
Stockholms RK
2:13:28.800700
+29:50.178900
62.9p
274
Robert Ödlund
Ryda SK
2:13:30.800900
+29:52.179100
62.9p
275
Andreas Järnberg
IK Nocout.se
2:13:33.801200
+29:55.179400
62.8p
276
Erik Desmeules
Sågmyra SK
2:13:40.801900
+30:02.180100
62.8p
277
Erik Karlsson
Tanums IF
2:13:41.802000
+30:03.180200
62.7p
278
Helge Tøndel
Kyrksaeteroera IL
2:13:43.802200
+30:05.180400
62.7p
279
thomas bergstrøm
Lørenskog SK - Ski
2:13:47.802600
+30:09.180800
62.7p
280
Fredrik Liljesäter
Trollhättans SOK
2:13:50.802900
+30:12.181100
62.7p
281
Lars-Göran Järelöv
IK Stern
2:13:53.803200
+30:15.181400
62.6p
282
Viktor Asking
IF Ski Team Skåne
2:13:53.803200
+30:15.181400
62.6p
283
Fredrik Kahnberg
Åf SK
2:13:54.803300
+30:16.181500
62.6p
284
Michael Edgren
OK Gränsen
2:13:56.803500
+30:18.181700
62.6p
285
Magnus Edgren
Lekeryd
2:13:57.803600
+30:19.181800
62.6p
286
Kevin Larsson
Bengtsfors Bois
2:13:58.803700
+30:20.181900
62.6p
287
Ole Martin Bollandsås
Rustad IL
2:13:58.803700
+30:20.181900
62.6p
288
Martin Johansen
København SK
2:13:59.803800
+30:21.182000
62.6p
289
Ståle Fenstad
Rustad IL
2:13:59.803800
+30:21.182000
62.6p
290
Daniel Jonsson
Rembo IK
2:14:01.804000
+30:23.182200
62.5p
291
Michael Nilsson
Sya SK
2:14:09.804800
+30:31.183000
62.5p
292
Steen Hinnum
Holte Ski
2:14:12.805100
+30:34.183300
62.4p
293
Christoffer Risebrandt
Främmestads IK
2:14:15.805400
+30:37.183600
62.4p
294
Maksim Churikov
Skisport Russia
2:14:24.806300
+30:46.184500
62.3p
295
David Hokfors
Berber IS
2:14:24.806300
+30:46.184500
62.3p
296
Bengt Bern
FK Herkules
2:14:35.807400
+30:57.185600
62.2p
297
Johan Walfridsson
Garphyttans IF
2:14:38.807700
+31:00.185900
62.2p
298
Göran Klinga
Axa SC
2:14:42.808100
+31:04.186300
62.2p
299
Jonathan Carlsson
Lidköpings VSK
2:14:51.809000
+31:13.187200
62.1p
300
Leif Malmqvist
Heleneholms IF
2:14:55.809400
+31:17.187600
62.0p
301
Arnstein Tyldum
Alliansloppets SK
2:15:16.811500
+31:38.189700
61.8p
302
ulf lövgren
Volvo IF
2:15:19.811800
+31:41.190000
61.8p
303
Anders Smevold
Skultuna
2:15:22.812100
+31:44.190300
61.8p
304
Janne Huhtala
Axa SC
2:15:22.812100
+31:44.190300
61.8p
305
Henning Skilbred
Oil
2:15:23.812200
+31:45.190400
61.8p
306
Pär Skogfeldt
Hagfors SF
2:15:26.812500
+31:48.190700
61.7p
307
Magnus Jonsson
Ålberga GOIF
2:15:38.813700
+32:00.191900
61.6p
308
Peter Davidsson
Jm-Konc IF
2:15:40.813900
+32:02.192100
61.6p
309
Martin Clément
København SK
2:15:40.813900
+32:02.192100
61.6p
310
Martin Vanous
No Club
2:15:43.814200
+32:05.192400
61.6p
311
sondre wold arntsen
Innstrandens IL
2:15:49.814800
+32:11.193000
61.5p
312
Fredric Dahlgren
Svaide-Roma SOK
2:15:59.815800
+32:21.194000
61.4p
313
Sindre Aaberg Nilsen
IK Junkeren
2:16:00.815900
+32:22.194100
61.4p
314
Martin Hildingh
IF Rigor
2:16:00.815900
+32:22.194100
61.4p
315
Linus Ådahl
Björnstorps IF
2:16:02.816100
+32:24.194300
61.4p
316
Magnus Lindberg
Hägglunds Ski Team SK
2:16:03.816200
+32:25.194400
61.4p
317
Martin Westlund
Axa SC
2:16:05.816400
+32:27.194600
61.4p
318
Emil Östlin
IK Hakarpspojkarna
2:16:08.816700
+32:30.194900
61.3p
319
Peter Skogert
Jm-Konc IF
2:16:10.816900
+32:32.195100
61.3p
320
Johan Päivärinta
Borgstena IF
2:16:20.817900
+32:42.196100
61.2p
321
Ulrich Wahlström
Vattudalens Ldk
2:16:23.818200
+32:45.196400
61.2p
322
Henrik Pålsson
Tanums IF
2:16:27.818600
+32:49.196800
61.2p
323
Björn Tjällgren
Nordisk Skidallians
2:16:33.819200
+32:55.197400
61.1p
324
Jörgen Aurén
Hagfors SF
2:16:38.819700
+33:00.197900
61.1p
325
Charlie Isaksson
Malgoviks GOIF
2:16:40.819900
+33:02.198100
61.0p
326
Carl Lönnbark
Axa SC
2:16:47.820600
+33:09.198800
61.0p
327
Adam Johansson
Hagfors SF
2:16:47.820600
+33:09.198800
61.0p
328
Anders Carlsson
Istrums SK
2:16:56.821500
+33:18.199700
60.9p
329
Oskar Ekholm
Karlslunds IF SF
2:17:10.822900
+33:32.201100
60.8p
330
Erik Brisenheim
Stockholms RK
2:17:10.822900
+33:32.201100
60.8p
331
Michael Larsson
Säffle SK
2:17:11.823000
+33:33.201200
60.7p
332
Johan Axelsson
IFK Helsingborg
2:17:28.824700
+33:50.202900
60.6p
333
Jesper Larsson
Trollhättans SOK
2:17:34.825300
+33:56.203500
60.5p
334
Øyvind Kinneberg
IL Jardar
2:17:46.826500
+34:08.204700
60.4p
335
cuny igor
ski club la bresse
2:17:50.826900
+34:12.205100
60.4p
336
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
2:18:12.829100
+34:34.207300
60.2p
337
Roger Johansson
OK Vargen
2:18:12.829100
+34:34.207300
60.2p
338
Henrik Dellborg
IK Stern
2:18:24.830300
+34:46.208500
60.1p
339
Robert Johansson
Karlslunds IF SF
2:18:24.830300
+34:46.208500
60.1p
340
Tom Petersen
IF Ski Team Skåne
2:18:34.831300
+34:56.209500
60.0p
341
Johan Hedenberg
IFK Helsingborg
2:18:35.831400
+34:57.209600
60.0p
342
Mikael Åström
Ronneby OK
2:18:41.832000
+35:03.210200
59.9p
343
Per Einar Mosfjell
Alliansloppets SK
2:18:45.832400
+35:07.210600
59.9p
344
Thomas Hjelm
Mälarö SOK
2:18:58.833700
+35:20.211900
59.8p
345
Arne Nåbo
Trollhättans SOK
2:18:59.833800
+35:21.212000
59.8p
346
Magnus Sandnes
IL Splint
2:19:01.834000
+35:23.212200
59.8p
347
Thomas Adolfsson
Hindås SK
2:19:03.834200
+35:25.212400
59.7p
348
Hans Herbertsson
Borås SK
2:19:03.834200
+35:25.212400
59.7p
349
Mats Berggren
Ufk
2:19:04.834300
+35:26.212500
59.7p
350
Daniel Dziubalo
No Club
2:19:05.834400
+35:27.212600
59.7p
351
Lars Jonasson
Uddevalla IS
2:19:05.834400
+35:27.212600
59.7p
352
Olle Axelsson
Borås SK
2:19:17.835600
+35:39.213800
59.6p
353
Bengt Lindén
Sundbybergs IK
2:19:17.835600
+35:39.213800
59.6p
354
Håkan Axelsson
Borås SK
2:19:17.835600
+35:39.213800
59.6p
355
Christian Snar
Vallsta SK
2:19:17.835600
+35:39.213800
59.6p
356
Erik Thiberg
Hestra IF
2:19:18.835700
+35:40.213900
59.6p
357
Mattias Bengtsson
OK Nackhe
2:19:39.837800
+36:01.216000
59.4p
358
Andreas Carlén
Bodsjöböle SK
2:19:54.839300
+36:16.217500
59.3p
359
Håkon Andersen
Skiforeningen
2:19:58.839700
+36:20.217900
59.2p
360
Mikael Blomqvist
Aktivitus Sports Club
2:20:05.840400
+36:27.218600
59.2p
361
David Ranfalk
IK Stern
2:20:10.840900
+36:32.219100
59.1p
362
Dan Wallerman
Nacka Värmdö SK
2:20:14.841300
+36:36.219500
59.1p
363
John Harald Amundsen
Skiforeningen
2:20:22.842100
+36:44.220300
59.0p
364
Håkon Haraldsen
Asker SK
2:20:25.842400
+36:47.220600
59.0p
365
Jens Nørby Winther
København SK
2:20:30.842900
+36:52.221100
59.0p
366
Igor Dementev
Russia
2:20:38.843700
+37:00.221900
58.9p
367
Mats-erik Larsson
Ryda SK
2:20:38.843700
+37:00.221900
58.9p
368
Mats Gustafsson
Borås GIF
2:20:41.844000
+37:03.222200
58.9p
369
Lasse Olsson
Arvika IS
2:20:42.844100
+37:04.222300
58.9p
370
Martin Norlin
Stockholms RK
2:20:47.844600
+37:09.222800
58.8p
371
Per Andersson
Trollhättans SOK
2:20:48.844700
+37:10.222900
58.8p
372
Anders Thorin
Hindås SK
2:20:49.844800
+37:11.223000
58.8p
373
Per Lagerström
Västerås Skidklubb
2:20:52.845100
+37:14.223300
58.8p
374
Marcus Kartberg
Hindås SK
2:21:12.847100
+37:34.225300
58.6p
375
Andreas Westlin
IK Stern
2:21:19.847800
+37:41.226000
58.5p
376
Sören Skålberg
IK Stern
2:21:20.847900
+37:42.226100
58.5p
377
Gunnar Lindhe
Kristinehamns OK
2:21:24.848300
+37:46.226500
58.5p
378
Leif Andersson
Loos IF
2:21:34.849300
+37:56.227500
58.4p
379
Niklas Israelsson-karlsson
Lerums SOK
2:21:36.849500
+37:58.227700
58.4p
380
Martin Jönsson
Härlövs IF
2:21:45.850400
+38:07.228600
58.3p
381
karl selander
Grönahögs IK
2:21:45.850400
+38:07.228600
58.3p
382
Christer Hördell
Stockholms RK
2:21:58.851700
+38:20.229900
58.2p
383
Magnus Gildevall
IK Stern
2:22:00.851900
+38:22.230100
58.2p
384
Johan Ekman
Visborgs OK
2:22:06.852500
+38:28.230700
58.1p
385
Anders Furéh
Borås SK
2:22:07.852600
+38:29.230800
58.1p
386
Fredrik Heed
Töcksfors IF
2:22:16.853500
+38:38.231700
58.1p
387
Joakim Viker
IK Stern
2:22:19.853800
+38:41.232000
58.0p
388
Johansson Fredrik
Norrbärke SK
2:22:20.853900
+38:42.232100
58.0p
389
Per Kristian Helland
NTNUI
2:22:21.854000
+38:43.232200
58.0p
390
Heman Nedar
Trollhättan BoIS
2:22:22.854100
+38:44.232300
58.0p
391
Martin Cleve
Brattås Ck
2:22:24.854300
+38:46.232500
58.0p
392
Staffan Kanen
OK Landehof
2:23:00.857900
+39:22.236100
57.7p
393
Carl Henrik Stenmarker
IFK Helsingborg
2:23:03.858200
+39:25.236400
57.7p
394
Björn Johansson
Skattkärrs SOK
2:23:04.858300
+39:26.236500
57.7p
395
Pierre Björkli
Borås SK
2:23:21.860000
+39:43.238200
57.5p
396
Rikard Nedar
Gkn Aerospace FF
2:23:32.861100
+39:54.239300
57.4p
397
Henrik skäldervik
Ryda SK
2:24:07.864600
+40:29.242800
57.1p
398
Ljot Strömseng
IK Stern
2:24:34.867300
+40:56.245500
56.9p
399
Jonathan Anesand
IK Stern
2:24:45.868400
+41:07.246600
56.8p
400
Holger Weiss
SC Kelkheim
2:24:55.869400
+41:17.247600
56.8p
401
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:25:21.872000
+41:43.250200
56.5p
Logga in för att slippa de här annonserna
402
Lars Lundin
Korsnäs IF SK
2:25:23.872200
+41:45.250400
56.5p
403
Rasmus Andersson
Malungs IF
2:25:32.873100
+41:54.251300
56.5p
404
Morgan Lindstam
Sya SK
2:25:48.874700
+42:10.252900
56.3p
405
Erik Annerstedt
IK Stern
2:25:51.875000
+42:13.253200
56.3p
406
Tobias Espling
IFK Helsingborg
2:25:52.875100
+42:14.253300
56.3p
407
Tommy Skiöld
OK Gipen
2:25:54.875300
+42:16.253500
56.3p
408
Tommy Gleden
Efteløt IL
2:25:54.875300
+42:16.253500
56.3p
409
Mikael Samuelsson
Serneke IF
2:25:57.875600
+42:19.253800
56.3p
410
Peter Sallenhag
IFK Helsingborg
2:26:00.875900
+42:22.254100
56.2p
411
Michael Edberg
SK Hylte
2:26:12.877100
+42:34.255300
56.1p
412
Tom Christensen
Glassverket IF
2:26:18.877700
+42:40.255900
56.1p
413
Olof Nyman
Ufk
2:26:26.878500
+42:48.256700
56.0p
414
Carl Johan Wahlund
IK Stern
2:26:32.879100
+42:54.257300
56.0p
415
Jörgen Andersson
IFK Skövde SK
2:27:21.884000
+43:43.262200
55.6p
416
Knut Lyngar
Oppegård IL
2:27:24.884300
+43:46.262500
55.6p
417
Per Åkeflo
Axa SC
2:27:28.884700
+43:50.262900
55.6p
418
Mikael Larsson
Lidköpings VSK
2:27:33.885200
+43:55.263400
55.5p
419
Stefan Böregård
Krogsereds IK
2:27:44.886300
+44:06.264500
55.4p
420
Pål Bratlien
Nordea BIL
2:27:45.886400
+44:07.264600
55.4p
421
Peter Triumf
Täby IS SK
2:27:58.887700
+44:20.265900
55.3p
422
Lars-gunnar Andersson
IK Rex
2:28:19.889800
+44:41.268000
55.2p
423
Olof Gyllander
IFK Helsingborg
2:28:24.890300
+44:46.268500
55.1p
424
Björn Holm
Sya SK
2:28:31.891000
+44:53.269200
55.1p
425
Magnus Lövgren
IK Trasten
2:28:32.891100
+44:54.269300
55.1p
426
Samuel Lindberg
Hagfors SF
2:28:42.892100
+45:04.270300
55.0p
427
Niklas Lundmark
Vissefjärda GOIF
2:29:02.894100
+45:24.272300
54.8p
428
Kent Skogsund
Västerås Skidklubb
2:29:11.895000
+45:33.273200
54.8p
429
Krister Kvist
IFK Helsingborg
2:29:38.897700
+46:00.275900
54.6p
430
Jakob Melby
Axa SC
2:29:47.898600
+46:09.276800
54.5p
431
Lars Persson
Brattås Ck
2:29:48.898700
+46:10.276900
54.5p
432
Pål Hansen-Tangen
Asker SK
2:29:55.899400
+46:17.277600
54.4p
433
Thor Oscarsson
Skillingaryds FK
2:29:57.899600
+46:19.277800
54.4p
434
Magnus Källgård Videll
FPOIK Vänersborg
2:30:12.901100
+46:34.279300
54.3p
435
Per Ekblom
Ryda SK
2:30:27.902600
+46:49.280800
54.2p
436
Torgeir Hassel
IK Stern
2:30:40.903900
+47:02.282100
54.1p
437
Egil Birkrem
Flatdal IL
2:30:52.905100
+47:14.283300
54.0p
438
Gunnar Jönsson
Härlövs IF
2:31:13.907200
+47:35.285400
53.9p
439
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:31:15.907400
+47:37.285600
53.9p
440
Johannes Carlsson Matti
Borås SK
2:31:21.908000
+47:43.286200
53.8p
441
Roman Nazarov
Russia
2:31:25.908400
+47:47.286600
53.8p
442
Patrik Karpaty
Karlslunds IF SF
2:31:26.908500
+47:48.286700
53.8p
443
Axel Schörling
IF Ski Team Skåne
2:31:33.909200
+47:55.287400
53.7p
444
Thomas Murtnes
Vreta Skid o Mk
2:31:47.910600
+48:09.288800
53.6p
445
Peter Jäderström
Ufk
2:32:01.912000
+48:23.290200
53.5p
446
Joakim Berglund
Gkn Aerospace FF
2:32:56.917500
+49:18.295700
53.1p
447
Martin Stern
Nacka Värmdö SK
2:33:02.918100
+49:24.296300
53.1p
448
Petter Wiberg
Föreningen Engelbrektsloppet
2:33:12.919100
+49:34.297300
53.0p
449
Harri Sjöblom
Svenljunga IK
2:33:46.922500
+50:08.300700
52.8p
450
Anders Östberg
Bovallstrands SK
2:33:56.923500
+50:18.301700
52.7p
451
Jörgen Wrennfors
Perstorp Oxo Fritidsklubb
2:33:58.923700
+50:20.301900
52.7p
452
Björn Börjesson
Trollhättans SOK
2:34:20.925900
+50:42.304100
52.6p
453
Robert Davidsson
Ölmstads IS
2:34:31.927000
+50:53.305200
52.5p
454
Håkan Camper
IF Ski Team Skåne
2:34:59.929800
+51:21.308000
52.3p
455
Fredrik Herou
Volvo IF
2:35:37.933600
+51:59.311800
52.0p
456
Mads Possfelt Møller
Holte Ski
2:35:47.934600
+52:09.312800
52.0p
457
Daniel Petersson
Hvetlanda SK
2:35:50.934900
+52:12.313100
51.9p
458
Niclas Düring
Göteborgs kungliga segelsällskap
2:36:01.936000
+52:23.314200
51.9p
459
Martin Berg
IFK Helsingborg
2:36:19.937800
+52:41.316000
51.7p
460
Jan Beijbom
Västerås Skidklubb
2:36:57.941600
+53:19.319800
51.5p
461
Oskar Udd
OK Kroppefjäll
2:37:44.946300
+54:06.324500
51.2p
462
Per Thörnqvist
Stockholms RK
2:38:02.948100
+54:24.326300
51.1p
463
Stefan Djurström
Ufk
2:38:09.948800
+54:31.327000
51.0p
464
Jon Olav Torp
Hope IL
2:38:14.949300
+54:36.327500
51.0p
465
Andreas Wigholm
Axa SC
2:39:38.957700
+56:00.335900
50.5p
466
Urban Hörnström
Tväråbäcks IK
2:39:40.957900
+56:02.336100
50.4p
467
Christoffer Lomberg
Broby GOIF
2:39:43.958200
+56:05.336400
50.4p
468
Måns Gustafsson
Borås GIF
2:40:03.960200
+56:25.338400
50.3p
469
Stefan Petteresson
IK Stern
2:40:09.960800
+56:31.339000
50.3p
470
Henrik Hillberg
Axa SC
2:40:23.962200
+56:45.340400
50.2p
471
Bjørn-Erik Dragsten
IK Junkeren
2:40:23.962200
+56:45.340400
50.2p
472
Markus Ockborn
Granbergsdals IF
2:40:24.962300
+56:46.340500
50.2p
473
David Karlberg
IK Stern
2:41:21.968000
+57:43.346200
49.8p
474
Joakim Petersson
Björnstorps IF
2:41:23.968200
+57:45.346400
49.8p
475
Magnus Mellteg
Nybro Ski
2:41:32.969100
+57:54.347300
49.7p
476
Kenneth Maarup
Ibm-Klubben
2:41:47.970600
+58:09.348800
49.6p
477
Ingemar Andersson
Göteborgs SK
2:42:19.973800
+58:41.352000
49.4p
478
Nicklas Bergkvist
Dala XC Ski Team
2:42:26.974500
+58:48.352700
49.4p
479
Thomas Pettersson
Zinkgruvans IF
2:42:35.975400
+58:57.353600
49.4p
480
Jimmy Schiöld
Axa SC
2:43:06.978500
+59:28.356700
49.2p
481
Mikael Ragneheim
Hestra IF
2:43:13.979200
+59:35.357400
49.1p
482
Anders Westin
Linköpings SK
2:43:18.979700
+59:40.357900
49.1p
483
Jens Reckman
IK Stern
2:43:36.981500
+59:58.359700
49.0p
484
Anders Wikman
Gkn Aerospace FF
2:43:54.983300
+1:00:16.361500
48.9p
485
Jonas Johansson
OK Skogsfalken
2:44:00.983900
+1:00:22.362100
48.8p
486
Mattias Vejlens
Visborgs OK
2:44:20.985900
+1:00:42.364100
48.7p
487
Stefan Nordstrand
Uppsala
2:45:06.990500
+1:01:28.368700
48.5p
488
Mattias Rygert
IFK Skövde SK
2:45:30.992900
+1:01:52.371100
48.3p
489
Niklas Österman
Berber IS
2:45:49.994800
+1:02:11.373000
48.2p
490
Mikael Lundh
Ryda SK
2:46:08.996700
+1:02:30.374900
48.1p
491
Jon Holmberg
Axa SC
2:46:26.998500
+1:02:48.376700
48.0p
492
Raimo Hiltunen
IFK Helsingborg
2:46:31.999000
+1:02:53.377200
48.0p
493
Peter Wendlemyr
Karlslunds IF SF
2:46:35.999400
+1:02:57.377600
47.9p
494
Håkan Ferdinandsson
Brattås Ck
2:47:06.1002500
+1:03:28.380700
47.8p
495
Mikael Törmänen
IK Stern
2:47:07.1002600
+1:03:29.380800
47.8p
496
Dan Sjölander
IK Stern
2:47:12.1003100
+1:03:34.381300
47.7p
497
Lars Ferdinandsson
Brattås Ck
2:47:22.1004100
+1:03:44.382300
47.7p
498
Gunnar Berge
Rustad IL
2:47:40.1005900
+1:04:02.384100
47.6p
499
Georg Jakhelln
Fossum IF
2:48:02.1008100
+1:04:24.386300
47.4p
500
Lennart Svensson
Björnstorps IF
2:49:39.1017800
+1:06:01.396000
46.9p
Visar resultat 1 till 500 av 674[
1
2
]