Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Värmdöloppet
2015-02-14
Deltävling i
Tiger Balsam Ski Tour 2015
<<< Bessemerloppet
Bessemerloppet >>>
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 544[
1
2
]
45km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Robin Norum
IFK Umeå
1:56:18.697720
80.4p
2
H 21
Johannes Knoll
OK Dacke
1:58:38.711710
+2:19.13890
78.3p
3
H 40
Joakim Olsson
Trosabygdens OK
2:03:31.741070
+7:13.43250
74.3p
4
H 21
Anders Söderlund
Nacka Värmdö SK
2:03:34.741350
+7:16.43530
74.3p
5
H 21
Jacob Söderqvist
Brovallens IF
2:03:49.742820
+7:31.45000
74.1p
6
H 21
Claes Steimert
Stockholms RK
2:03:55.743490
+7:37.45670
74.0p
7
H 45
Johan Lundvall
Brottby SK
2:07:47.766660
+11:29.68840
71.1p
8
H 21
Samuel Carlsson
Sundbybergs IK
2:08:13.769260
+11:55.71440
70.8p
9
H 21
Jim Fröblom
Stockholms RK
2:11:20.787980
+15:02.90160
68.6p
9
H 35
Peter Sundén
Huddinge SK LF
2:11:20.787980
+15:02.90160
68.6p
11
H 35
Daniel Karlsson
Turebergs IF
2:11:52.791120
+15:34.93300
68.3p
12
H 21
Fredrik Björck
IK Rex
2:12:42.796100
+16:23.98280
67.7p
13
H 21
Pontus Carlsson
Sundborns GOIF
2:12:44.796350
+16:26.98530
67.7p
14
H 35
Johan Sennström
Sundbybergs IK
2:12:44.796380
+16:26.98560
67.7p
15
H 21
Jonas Albäck
Årsunda IF
2:13:31.801050
+17:13.103230
67.2p
16
H 35
Emil Olsson
Huddinge SK LF
2:13:37.801650
+17:19.103830
67.1p
17
H 40
Fredrik Ström
Bålsta SK
2:14:37.807600
+18:18.109780
66.5p
18
H 21
Erik Arebro
Axa SC
2:15:17.811600
+18:58.113780
66.1p
19
H 40
Mats Berglund
Nacka Värmdö SK
2:16:55.821440
+20:37.123620
65.1p
20
H 40
Jörgen Källback
Stockholm
2:17:18.823770
+21:00.125950
64.9p
21
H 40
Esbjörn Jonsson
Boxholm-Ekeby SK
2:17:24.824390
+21:06.126570
64.8p
22
H 40
Magnus Bruun
Hindås SK
2:17:29.824800
+21:10.126980
64.8p
23
H 45
Thomas Dovander
Sundbybergs IK
2:18:25.830460
+22:07.132640
64.2p
24
H 50
Dan Rimbe
Spirit IF
2:18:51.833040
+22:33.135220
64.0p
25
H 45
Jonas Lundborg
Sundbybergs IK
2:19:38.837720
+23:20.139900
63.5p
26
H 21
Niklas Lindqvist
Ernst & Young SK
2:19:45.838400
+23:26.140580
63.4p
27
D 21
Elin Löfås
Turebergs IF
2:19:52.839130
+23:34.141310
63.4p
28
H 40
Anders Berglund
Stockholm
2:20:32.843160
+24:14.145340
63.0p
29
H 21
Pontus Axelsson
Axa SC
2:21:58.851760
+25:40.153940
62.2p
30
H 35
Andreas Winarve
Ingarö IF
2:22:42.856190
+26:24.158370
61.8p
31
H 35
Henrik Skoog
Axa SC
2:22:53.857250
+26:35.159430
61.7p
32
H 45
Douglas Lansky
Nacka Värmdö SK
2:23:42.862120
+27:24.164300
61.3p
33
H 21
Kalle Torlén
Yuppie Ski Club
2:24:00.863990
+27:42.166170
61.1p
34
H 21
Pär Lindh
Vallsta SK
2:24:33.867260
+28:15.169440
60.8p
35
H 21
David Unnersjö-jess
Axa SC
2:24:42.868100
+28:23.170280
60.7p
36
H 50
Johan Setterberg
Funäsdalens IF
2:24:45.868430
+28:27.170610
60.7p
37
H 35
Anders Bergqvist
Storvreta IK
2:24:54.869310
+28:35.171490
60.6p
38
H 35
Thomas Byrberg
Turebergs IF
2:25:27.872650
+29:09.174830
60.3p
39
H 21
Rasmus Karlander
IFK Mora SK
2:26:11.877030
+29:53.179210
60.0p
40
H 21
Daniel Franco Cereceda
Föreningen IKJ Haninge
2:27:17.883670
+30:59.185850
59.4p
41
H 40
Mikael Lindkvist
Nacka Värmdö SK
2:27:44.886330
+31:26.188510
59.2p
42
H 21 Motion
Fredrik Rova
Stockholm
2:28:12.889100
+31:53.191280
59.0p
43
H 21
Erik Sundén
Axa SC
2:28:17.889620
+31:59.191800
58.9p
44
H 40
Per Guvå
Södertälje Nykvarn OK
2:28:25.890480
+32:07.192660
58.8p
45
H 40
Henrik Andersson
Accenture IF
2:28:37.891600
+32:18.193780
58.8p
46
H 40
Jonas Kjellmert
Täby IS SK
2:28:49.892830
+32:31.195010
58.7p
47
H 50
Per Ernström
Sundbybergs IK
2:29:23.896240
+33:05.198420
58.4p
48
H 21
Jonas Arrhénborg
Carnegie IF
2:29:32.897180
+33:14.199360
58.3p
49
H 45
Jonas Andersson
OK Linné
2:29:38.897700
+33:19.199880
58.3p
50
H 40
Lars Lundberg
Bålsta SK
2:30:44.904300
+34:25.206480
57.7p
51
H 60
Göran Hillgren
Stockholms RK
2:30:58.905700
+34:39.207880
57.6p
52
H 35
Janaxel Olsson
Nacka Värmdö SK
2:31:12.907140
+34:54.209320
57.5p
53
H 21
Markus Brolin
Nacka Värmdö SK
2:31:18.907700
+34:59.209880
57.5p
54
H 40
Henrik Fehn
Jumkils IF
2:31:18.907770
+35:00.209950
57.5p
55
H 21
Björn Gustafsson
Peab Bedriftsidrettslag
2:32:05.912430
+35:47.214610
57.1p
56
H 40
Björn Borgman
Axa SC
2:32:07.912600
+35:48.214780
57.1p
57
H 35
Martin Westlund
Axa SC
2:32:09.912820
+35:51.215000
57.1p
58
H 40
Mats Allerstrand
Ericsson IK
2:32:18.913740
+36:00.215920
57.0p
59
H 55
Sven Mörtberg
Axa SC
2:33:36.921560
+37:18.223740
56.4p
60
H 21
Jonas Sandström
Axa SC
2:33:47.922690
+37:29.224870
56.3p
61
H 45
Dominic Mcaleenan
Nacka Värmdö SK
2:33:59.923800
+37:40.225980
56.2p
62
H 21
Henrik Kemppainen
Föreningen IKJ Haninge
2:34:20.925950
+38:02.228130
56.1p
63
H 50
Björn Holm
Stockholm
2:34:25.926490
+38:07.228670
56.0p
64
H 55
Anders Berlin
Axa SC
2:34:40.927970
+38:22.230150
55.9p
65
H 21 Motion
Ola Svensson
Stockholm
2:35:36.933520
+39:18.235700
55.5p
66
H 21
Wilhelm Nyberg
Utbrytarna SK
2:35:44.934360
+39:26.236540
55.5p
67
H 40
Henrik Malmberg
Nacka Värmdö SK
2:35:44.934380
+39:26.236560
55.5p
68
H 50
Erik Brisenheim
Stockholms RK
2:35:51.935070
+39:33.237250
55.4p
69
H 21
Jonas Lind
Axa SC
2:35:56.935510
+39:37.237690
55.4p
70
H 55
Christer Hördell
Stockholms RK
2:36:17.937680
+39:59.239860
55.2p
71
H 40
Mikael Tillberg
Åkersberga SK
2:36:39.939800
+40:20.241980
55.1p
72
H 21
Mikael Larsson
Axa SC
2:37:01.942040
+40:43.244220
54.9p
73
H 40
Anders Edstam
Axa SC
2:37:05.942460
+40:47.244640
54.9p
74
H 21 Motion
Erik Sundvall
Stockholm
2:37:09.942810
+40:50.244990
54.8p
75
D 21
Maria Backe
Stockholms RK
2:37:12.943160
+40:54.245340
54.8p
76
H 40
Johan Hedlund
Flir IF
2:37:52.947120
+41:34.249300
54.5p
77
H 40
Nils Flemström
OK Linné
2:38:04.948380
+41:46.250560
54.5p
78
H 50
Hasse Åström
Stockholms RK
2:38:22.950100
+42:03.252280
54.3p
79
H 21
Petter Ericsson
OK Gipen
2:38:45.952490
+42:27.254670
54.2p
80
D 21
Jenny Josefsson
Täby IS SK
2:39:00.953970
+42:42.256150
54.1p
81
H 21
Andreas Glansborg
Axa SC
2:39:23.956220
+43:05.258400
53.9p
82
H 21
Magnus Lindfors
Axa SC
2:39:32.957110
+43:13.259290
53.8p
83
H 55
Ola Mårtensson
Axa SC
2:39:41.958000
+43:22.260180
53.8p
84
H 50
Per Bjelke
Utbrytarna SK
2:40:44.964300
+44:25.266480
53.4p
85
H 50
Niklas Brate
Strängnäs-Malmby OL
2:40:45.964490
+44:27.266670
53.3p
86
H 35
Christopher Maurie
Söderhamns SK
2:40:48.964700
+44:29.266880
53.3p
87
H 45
Per Rosenblad
Mälarö SOK
2:41:00.965940
+44:42.268120
53.2p
88
H 45
Anders Nordzell
Rävdun SK
2:41:08.966790
+44:50.268970
53.2p
89
H 45
Jens Eriksson
Axa SC
2:41:16.967500
+44:57.269680
53.1p
90
H 21
Leif Graaf
Axa SC
2:41:30.968900
+45:11.271080
53.1p
91
H 55
Bengt Lindén
Sundbybergs IK
2:42:02.972110
+45:43.274290
52.8p
92
H 40
Ronnie Bodinger
Nacka Värmdö SK
2:42:05.972460
+45:47.274640
52.8p
93
H 21
Erik Mild
Ugglan IK
2:42:26.974500
+46:07.276680
52.7p
94
H 21
David Holm
Täby IS SK
2:42:34.975390
+46:16.277570
52.6p
95
H 21 Motion
Daniel Detterfelt
Stockholm LK
2:42:38.975700
+46:19.277880
52.6p
96
H 35
Tobias Bjöörn
Strängnäs SK
2:42:41.976050
+46:23.278230
52.6p
97
H 40
Mattias Timrén
Saab FF Järfälla
2:42:46.976590
+46:28.278770
52.5p
98
H 21 Motion
Robin Rosenkranz
Stockholm
2:43:19.979890
+47:01.282070
52.3p
99
H 35
Daniel Arvidsson
Nacka Värmdö SK
2:43:29.980800
+47:10.282980
52.3p
100
H 21
Emil Jonsson
Axa SC
2:44:06.984580
+47:48.286760
52.0p
101
H 21
Adam Stenman
Stockholms-Polisens IF
2:44:16.985520
+47:58.287700
52.0p
102
D 21
Sofia Hållmarker
Team Ormsalva
2:44:31.987030
+48:13.289210
51.9p
103
H 50
Lars Zetterberg
Föreningen IKJ Haninge
2:44:41.988020
+48:23.290200
51.8p
104
H 35
Anders Guvå
Scania IF
2:44:51.989060
+48:33.291240
51.7p
105
H 35
Mats Rodin
Vallsta SK
2:45:12.991110
+48:53.293290
51.6p
106
H 35
Martin Mattson
Axa SC
2:45:28.992770
+49:10.294950
51.5p
107
H 50
Niclas Forsvall
Ammarnäs IF
2:45:38.993780
+49:20.295960
51.4p
108
D 21
Sandra Knoll
Stockholms RK
2:45:54.995360
+49:36.297540
51.3p
109
H 40
Thomas Bergström
Nacka Värmdö SK
2:46:11.997040
+49:53.299220
51.2p
110
H 60
Lars Skagerlind
Nacka Värmdö SK
2:46:16.997570
+49:58.299750
51.2p
111
H 21
Fredrik Sandesjö
Axa SC
2:46:25.998420
+50:07.300600
51.2p
112
H 45
Patrik Andersson
Spirit IF
2:46:32.999110
+50:13.301290
51.1p
113
H 21 Motion
Erik Froode
Nacka Värmdö SK
2:46:40.999990
+50:22.302170
51.1p
114
H 40
Armel Grimault
Axa SC
2:47:03.1002240
+50:45.304420
50.9p
115
H 40
Anders Lenman
Ericsson IK
2:47:03.1002250
+50:45.304430
50.9p
116
H 21
Jacob Sjögren
SOL Tranås
2:47:08.1002780
+50:50.304960
50.9p
117
H 21 Motion
Julian Schönfelder
Stockholm
2:47:08.1002790
+50:50.304970
50.9p
118
H 60
Bengt Håkansson
Björnstorps IF
2:47:36.1005510
+51:17.307690
50.7p
119
H 21
Johannes Gårdh
Nacka Värmdö SK
2:47:36.1005520
+51:18.307700
50.7p
120
H 21 Motion
Elias Drakenberg
Axa SC
2:48:15.1009410
+51:56.311590
50.5p
121
H 21 Motion
Henrik Larsson
Stockholm
2:48:17.1009640
+51:59.311820
50.5p
122
H 50
Calle Björfäll
Lugi SK
2:48:40.1011900
+52:21.314080
50.3p
123
H 45
Niklas Sjöholm
Enköpings Aif
2:48:41.1012040
+52:23.314220
50.3p
124
H 21
Jacob Berggren
Yuppie Ski Club
2:48:47.1012670
+52:29.314850
50.3p
125
H 21
Magnus Tunbjörk
Stockholm
2:49:07.1014610
+52:48.316790
50.2p
126
H 21
Niklas Blomdahl
Axa SC
2:49:44.1018300
+53:25.320480
50.0p
127
H 21 Motion
Jonas Ryding
Stockholm
2:49:46.1018570
+53:28.320750
49.9p
128
H 50
Benoit Fallenius
Hammarby IF SF
2:50:10.1020900
+53:51.323080
49.8p
129
H 40
Johan Fredriksson
Axa SC
2:50:26.1022500
+54:07.324680
49.7p
130
H 21 Motion
Fredrik Nirvin
Axa SC
2:50:55.1025430
+54:37.327610
49.5p
131
H 45
Lars Blomfeldt
Stockholm
2:51:08.1026750
+54:50.328930
49.5p
132
H 21 Motion
Stefan Rune
Stockholm
2:51:13.1027270
+54:55.329450
49.4p
133
H 21 Motion
Sebastian Sandström
Föreningen IKJ Haninge
2:51:55.1031430
+55:37.333610
49.2p
134
H 50
Nils Wallhed
Nacka Värmdö SK
2:52:12.1033170
+55:54.335350
49.1p
135
H 21
Simon Hollbeck
Bromma Vällingby SOK
2:52:34.1035310
+56:15.337490
49.0p
136
H 40
Johan Lundberg
Axa SC
2:52:34.1035320
+56:16.337500
49.0p
137
H 40
Patrik Carlsson
Axa SC
2:52:53.1037220
+56:35.339400
48.9p
138
H 40
Sven Hansson
Axa SC
2:53:04.1038340
+56:46.340520
48.8p
139
H 21 Motion
Gustav Andrén
Axa SC
2:53:08.1038770
+56:50.340950
48.8p
140
H 45
Staffan Ljung
Spirit IF
2:53:09.1038820
+56:51.341000
48.8p
141
H 21
Andreas Flemmer
Väsby SK
2:53:13.1039200
+56:54.341380
48.8p
142
H 40
Stefan Bergsten
Nacka Värmdö SK
2:53:17.1039640
+56:59.341820
48.7p
143
H 45
Owe Johansson
Sundbybergs IK
2:53:37.1041630
+57:19.343810
48.6p
144
H 21 Motion
Ville Bexander
Stockholm
2:53:43.1042220
+57:25.344400
48.6p
145
H 21 Motion
Jesper Rundeberg
Stockholm
2:53:49.1042840
+57:31.345020
48.5p
146
H 21 Motion
Lars-Göran Bladh
Nacka Värmdö SK
2:53:57.1043610
+57:38.345790
48.5p
147
H 21
Peeter Kiviloog
Yuppie Ski Club
2:54:04.1044340
+57:46.346520
48.5p
148
H 40
Tobias Einarsson
Stockholm
2:54:05.1044460
+57:47.346640
48.5p
149
H 45
Mats Söderlindh
Spikbodarnas IK
2:54:09.1044860
+57:51.347040
48.4p
150
H 35
Mattias Kennestad
Hammarby IF SF
2:54:18.1045700
+57:59.347880
48.4p
151
H 21 Motion
Martin Persson
Stockholms RK
2:54:20.1045980
+58:02.348160
48.4p
152
H 21
Gustaf Wibom
Nacka Värmdö SK
2:54:36.1047590
+58:18.349770
48.3p
153
H 21 Motion
Christer Litzell
Stockholm
2:54:38.1047770
+58:20.349950
48.3p
154
H 40
Philip Farkas
Peab Bedriftsidrettslag
2:54:47.1048600
+58:28.350780
48.2p
155
H 40
Mikael Nyström
OK Ravinen
2:55:13.1051200
+58:54.353380
48.1p
156
H 45
Dan Bodinger
Kristinehamns OK
2:55:16.1051560
+58:58.353740
48.1p
157
H 21 Motion
Fredrik Pagmen
Axa SC
2:55:22.1052130
+59:04.354310
48.0p
158
H 50
Klas Ottosson
Täby IS SK
2:55:23.1052250
+59:05.354430
48.0p
159
H 21 Motion
Tomas Åkerstedt
Nacka Värmdö SK
2:55:28.1052760
+59:10.354940
48.0p
160
H 60
Gösta Wallerius
Atlas Copco IF
2:55:40.1053930
+59:22.356110
47.9p
161
H 21
Jacob Westman
Sundbybergs IK
2:55:46.1054530
+59:28.356710
47.9p
162
H 21
Jens Wictorinus
Yuppie Ski Club
2:55:57.1055630
+59:39.357810
47.8p
163
H 21 Motion
tomas Fredriksson
Stockholm
2:56:08.1056710
+59:49.358890
47.8p
164
H 21
Jonas Hydén
Yuppie Ski Club
2:56:10.1056990
+59:52.359170
47.8p
165
H 45
Linus Wretblad
Järla IF SK
2:56:42.1060120
+1:00:24.362300
47.6p
166
H 40
Michael Töråsen
Enköpings Aif
2:56:42.1060170
+1:00:24.362350
47.6p
167
H 21 Motion
Alexander Björk
Stockholm
2:56:54.1061330
+1:00:36.363510
47.5p
168
D 21 Motion
Anna Persson
Stockholm
2:57:10.1062940
+1:00:52.365120
47.5p
169
H 35
Daniel Emriksson
Vittangi SK
2:57:25.1064400
+1:01:06.366580
47.4p
170
H 21
Henric Wangel
Nacka Värmdö SK
2:57:29.1064820
+1:01:11.367000
47.4p
171
H 55
Jan-Ole Österback
IFK Lidingö SOK
2:57:30.1064980
+1:01:12.367160
47.3p
172
H 65
Jan Falk
Dagens Nyh/Expressen IF
2:57:33.1065220
+1:01:15.367400
47.3p
173
H 40
Niclas Bernhardsson
Enklaresport SK
2:57:35.1065400
+1:01:16.367580
47.3p
174
H 55
Erik Toll
Stockholm
2:57:37.1065620
+1:01:19.367800
47.3p
175
H 21 Motion
Fredrik Waldur
Stockholm
2:57:57.1067600
+1:01:38.369780
47.2p
176
H 21 Motion
Benny Eriksson
Axa SC
2:58:09.1068830
+1:01:51.371010
47.1p
177
H 21 Motion
Johan Rockström
Vaxholms Kanotsällskap
2:58:20.1069990
+1:02:02.372170
47.1p
178
H 21 Motion
Gabriel Sternberg
S E Bankens IF Sthlm
2:58:28.1070770
+1:02:10.372950
47.0p
179
H 21 Motion
Gunnar Ölundh
Nacka Värmdö SK
2:58:30.1070910
+1:02:11.373090
47.0p
180
H 45
Mikael Henriksson
Föreningen IKJ Haninge
2:58:48.1072760
+1:02:30.374940
46.9p
181
H 35
Mikael Weikvist
Axa SC
2:58:49.1072890
+1:02:31.375070
46.9p
182
H 50
Klas Zetterman
Täby IS SK
2:59:25.1076400
+1:03:06.378580
46.7p
183
H 35
Filip Wirefors
Stockholm
2:59:56.1079540
+1:03:38.381720
46.6p
184
H 60
Max Strandberg
Ingarö IF
3:00:42.1084100
+1:04:23.386280
46.4p
185
H 45
Jim Favre
Peab Bedriftsidrettslag
3:00:46.1084510
+1:04:27.386690
46.3p
186
H 21
Simon Alfredsson
Axa SC
3:01:04.1086310
+1:04:45.388490
46.2p
187
H 50
Fredrik Karlsson
Sollentuna Slalomklubb
3:01:14.1087330
+1:04:56.389510
46.2p
188
H 45
Tommy Lindgren
Sigtuna OK
3:01:38.1089720
+1:05:20.391900
46.1p
189
H 55
Stefan Hjälte
Täby IS SK
3:01:49.1090880
+1:05:31.393060
46.0p
190
H 21
Mattias Berggren
Axa SC
3:02:05.1092410
+1:05:46.394590
45.9p
191
D 21
Anna Berg
Axa SC
3:02:32.1095190
+1:06:14.397370
45.8p
192
H 21 Motion
Tord Karlsson
Öset Skidor
3:02:40.1095980
+1:06:22.398160
45.8p
193
H 50
Kent Torwald
Nacka Värmdö SK
3:03:00.1097940
+1:06:42.400120
45.7p
194
H 21 Motion
Urban Falk
Boo IF
3:03:07.1098690
+1:06:49.400870
45.6p
195
H 45
Peter Gustafsson
Strängnäs SK
3:03:10.1098920
+1:06:52.401100
45.6p
196
H 21 Motion
Sture Granudde
Stockholm
3:03:48.1102760
+1:07:30.404940
45.4p
197
H 21 Motion
Örjan Grip
Stockholm
3:04:11.1105090
+1:07:53.407270
45.3p
198
H 60
Kent Olofsson
Sundbybergs IK
3:04:31.1107050
+1:08:13.409230
45.2p
199
H 21
Martin Nybom
Axa SC
3:04:36.1107510
+1:08:17.409690
45.2p
200
H 35
Ola Hållmarker
Stockholms RK
3:04:50.1108910
+1:08:31.411090
45.1p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 21 Motion
Johan Nilsson
Axa SC
3:05:00.1109920
+1:08:42.412100
45.1p
202
H 21 Motion
Andreas Ahlqvist
Vallsta SK
3:05:01.1110040
+1:08:43.412220
45.1p
203
H 40
Leif Boström
Föreningen IKJ Haninge
3:05:04.1110300
+1:08:45.412480
45.1p
204
H 21 Motion
Per Johansson
Stockholm
3:05:21.1112060
+1:09:03.414240
45.0p
205
H 50
Fredrik Hammarqvist
Vendelsö IK
3:05:32.1113100
+1:09:13.415280
44.9p
206
D 21 Motion
Annika Husser
Mälarö SOK
3:05:42.1114170
+1:09:24.416350
44.9p
207
H 21 Motion
Jonas Håkansson
Stockholm
3:06:18.1117700
+1:09:59.419880
44.7p
208
D 21
Frida Cronqvist
Axa SC
3:06:27.1118680
+1:10:09.420860
44.7p
209
H 50
Bjarne Eriksson
Sas-Klubben
3:06:29.1118820
+1:10:11.421000
44.7p
210
H 50
Jan Rikkinen
Axa SC
3:06:30.1118960
+1:10:12.421140
44.6p
211
H 40
Lars Nicander
Ibm-Klubben
3:06:35.1119430
+1:10:17.421610
44.6p
212
H 21
Anders Palmqvist
Fagersta Södra IK
3:07:07.1122690
+1:10:49.424870
44.5p
213
H 21 Motion
Marcus Åkerman
Handelsbankens IF
3:07:23.1124210
+1:11:04.426390
44.4p
214
H 40
Daniel Diané
Järfälla SK
3:07:23.1124230
+1:11:05.426410
44.4p
215
H 40
Lars Mattsson
Nacka Värmdö SK
3:07:57.1127640
+1:11:39.429820
44.2p
216
D 21
Cecilia Berggren
Yuppie Ski Club
3:08:01.1128000
+1:11:42.430180
44.2p
217
H 45
Jan Jonassen
Axa SC
3:08:09.1128830
+1:11:51.431010
44.2p
218
H 21 Motion
Robert Haglund
Astrazeneca IF
3:08:47.1132660
+1:12:29.434840
44.0p
219
H 50
Henrik Zielfelt
Nacka Värmdö SK
3:08:57.1133680
+1:12:39.435860
44.0p
220
H 35
Johan Belin
Rotebro IS
3:08:59.1133840
+1:12:41.436020
44.0p
221
H 21
Jimmie Pettersson
Axa SC
3:09:32.1137110
+1:13:13.439290
43.8p
222
H 21 Motion
Per Waldur
Stockholm
3:10:24.1142340
+1:14:06.444520
43.6p
223
H 21 Motion
Nicklas Samuelsson
Axa SC
3:10:27.1142620
+1:14:09.444800
43.6p
224
H 21
Leo Jonason
Axa SC
3:10:31.1143070
+1:14:13.445250
43.5p
225
H 21 Motion
Jens Karlsson
Nacka Värmdö SK
3:11:10.1146900
+1:14:51.449080
43.4p
226
H 21
Oskar Vikman
Axa SC
3:11:14.1147380
+1:14:56.449560
43.3p
227
H 21 Motion
Mikael Bengs
Söders SOL Tyresö
3:11:21.1148040
+1:15:03.450220
43.3p
228
H 21 Motion
Jan Tägtström
Stockholm
3:11:32.1149170
+1:15:14.451350
43.3p
229
H 45
Stefan Alvinger
Axa SC
3:11:35.1149460
+1:15:17.451640
43.3p
230
H 55
Thomas Jonsson
Boo IF
3:11:44.1150330
+1:15:26.452510
43.2p
231
H 21 Motion
Kenneth Brygt
Stockholm
3:11:48.1150730
+1:15:30.452910
43.2p
232
H 45
Håkan Wennerström
Vattenfalls IF
3:11:57.1151650
+1:15:39.453830
43.2p
233
H 50
Jerry Lindroth
Nacka Värmdö SK
3:11:59.1151840
+1:15:41.454020
43.1p
234
H 50
Thomas Lindberg
Nacka Värmdö SK
3:12:03.1152280
+1:15:45.454460
43.1p
235
H 21 Motion
Tomas Larsson
Stockholm
3:12:09.1152880
+1:15:51.455060
43.1p
236
H 45
Mikael Stenelund
Ericsson IK
3:12:12.1153100
+1:15:53.455280
43.1p
237
H 65
Jonas Olovsson
Ljungdalens GOIF
3:12:17.1153600
+1:15:58.455780
43.1p
238
H 21
Tomas Westerbrand
Nacka Värmdö SK
3:12:21.1154060
+1:16:03.456240
43.0p
239
H 21 Motion
Christian Nasiopoulos
Stockholm
3:12:27.1154670
+1:16:09.456850
43.0p
240
H 21 Motion
Thomas Eklund
Boo IF
3:12:32.1155160
+1:16:14.457340
43.0p
241
H 35
Anders Bengtsson
Yuppie Ski Club
3:12:34.1155320
+1:16:16.457500
43.0p
242
H 21 Motion
Danne Stattin
Ncc IF
3:12:34.1155370
+1:16:16.457550
43.0p
243
H 21 Motion
Erik Hallert
Stockholm
3:12:45.1156430
+1:16:27.458610
42.9p
244
H 35
Niclas Sjölund
Axa SC
3:13:02.1158190
+1:16:44.460370
42.9p
245
H 45
Ola Barthelson
Nacka Värmdö SK
3:13:05.1158400
+1:16:46.460580
42.9p
246
H 21 Motion
Henrik Bergqvist
Axa SC
3:13:57.1163610
+1:17:38.465790
42.6p
247
H 45
Tomas Eriksson
Axa SC
3:13:58.1163760
+1:17:40.465940
42.6p
248
H 21 Motion
Adam Wiå
Stockholm
3:14:04.1164390
+1:17:46.466570
42.6p
249
H 40
Mårten Sohlman
Yuppie Ski Club
3:14:08.1164700
+1:17:49.466880
42.6p
250
H 21 Motion
Johan Sundqvist
Stockholm
3:14:13.1165200
+1:17:54.467380
42.6p
251
H 21
Andreas Remmegård
Axa SC
3:14:16.1165510
+1:17:57.467690
42.6p
252
H 45
David Crémoux
Axa SC
3:14:45.1168460
+1:18:27.470640
42.4p
253
H 21
Anders Gustafsson
Stockholm
3:15:01.1170000
+1:18:42.472180
42.4p
254
H 21 Motion
Ted Lundin
Spirit IF
3:15:11.1171000
+1:18:52.473180
42.3p
255
H 21 Motion
Johnas Liljegren
Stockholm
3:15:44.1174360
+1:19:26.476540
42.2p
256
H 21 Motion
Rickard Lindwall
Stockholm
3:15:59.1175840
+1:19:41.478020
42.1p
257
H 21 Motion
Olle Ahnve
Stockholm
3:16:02.1176130
+1:19:44.478310
42.1p
258
H 21 Motion
Erik Olsson
Njutångers IF SK
3:16:38.1179780
+1:20:20.481960
42.0p
259
H 21
Björn Olofsson
Ljungdalens GOIF
3:17:00.1181970
+1:20:42.484150
41.9p
260
H 21 Motion
Marcus Olsson
Axa SC
3:17:11.1183020
+1:20:53.485200
41.8p
261
H 21 Motion
Carl Michael Montalvo
IFK Lidingö SOK
3:17:15.1183400
+1:20:56.485580
41.8p
262
H 21 Motion
Magnus Sjöberg
Stockholm
3:17:22.1184190
+1:21:04.486370
41.8p
263
H 21 Motion
Oskar Mellgren
Stockholm
3:17:25.1184420
+1:21:07.486600
41.8p
264
H 40
Henrik Johansson
Ericsson IK
3:17:37.1185660
+1:21:19.487840
41.7p
265
H 21 Motion
Erik Walldorf
Axa SC
3:17:49.1186820
+1:21:31.489000
41.7p
266
H 45
Jens Eriksson
Axa SC
3:17:50.1186990
+1:21:32.489170
41.7p
267
H 21 Motion
Daniel Winblad von Walter
Axa SC
3:18:01.1188070
+1:21:43.490250
41.6p
268
H 21
Jimmy Vendin
Stockholm
3:18:16.1189530
+1:21:58.491710
41.5p
269
H 21 Motion
Daniel Häägg
Stockholm
3:18:22.1190150
+1:22:04.492330
41.5p
270
H 40
Martin Svanström
Ericsson IK
3:18:32.1191140
+1:22:14.493320
41.5p
271
D 21 Motion
Erika Färnstrand Damsgaard
Stockholm
3:18:34.1191370
+1:22:16.493550
41.5p
272
H 21
Patrik Käll
IK Rex
3:18:45.1192400
+1:22:26.494580
41.4p
273
H 21 Motion
Mats Vikström
Stockholm
3:18:56.1193580
+1:22:38.495760
41.4p
274
H 45
Björn Palm
Erikslunds SK
3:19:39.1197870
+1:23:21.500050
41.2p
275
H 21 Motion
Staffan Friberg
Stockholm
3:19:44.1198380
+1:23:26.500560
41.2p
276
H 21 Motion
David Alledal
Stockholm
3:20:11.1201050
+1:23:53.503230
41.1p
277
H 21 Motion
Jesper Bremme
Boo IF
3:20:37.1203640
+1:24:19.505820
41.0p
278
H 40
Daniel Jansson
Sundbybergs BK
3:20:40.1203980
+1:24:22.506160
41.0p
279
H 45
Håkan Tarras-Wahlberg
Saltsjöbadens SLK
3:21:22.1208190
+1:25:04.510370
40.8p
280
H 21 Motion
Gustav Sköld
Stockholm
3:21:23.1208210
+1:25:04.510390
40.8p
281
D 21
Carina Johansson
IFK Tumba SOK
3:21:30.1208920
+1:25:12.511100
40.8p
282
H 40
Mattias Astborn
Preem IF
3:22:22.1214190
+1:26:04.516370
40.6p
283
H 21 Motion
Anders Brännström
Stockholm
3:22:51.1217040
+1:26:33.519220
40.5p
284
H 45
Robin Nordgren
Nacka Värmdö SK
3:22:59.1217810
+1:26:40.519990
40.4p
285
H 40
Christian Longberg
Mälarö SOK
3:23:06.1218570
+1:26:48.520750
40.4p
286
D 21 Motion
Josefin Eriksson
Stockholm
3:23:11.1219040
+1:26:53.521220
40.4p
287
H 60
Dag Bredberg
Axa SC
3:23:21.1220060
+1:27:03.522240
40.3p
288
H 21 Motion
Lars Öjerbäck
Täby IS SK
3:23:38.1221740
+1:27:20.523920
40.3p
289
H 21 Motion
Karl Gustavsson
Wedevågs IF
3:24:07.1224630
+1:27:49.526810
40.2p
290
H 21 Motion
Daniel Rooth
Stockholm
3:24:12.1225120
+1:27:54.527300
40.1p
291
D 21
Cathrin Åsbrink
Axa SC
3:24:23.1226270
+1:28:05.528450
40.1p
292
H 50
Mårten Snickare
Sundbybergs IK
3:25:07.1230660
+1:28:49.532840
39.9p
293
D 21 Motion
Helen Adolfsson
Granbergsdals IF
3:25:13.1231240
+1:28:55.533420
39.9p
294
H 40
André Isaksson
Sollentuna Slalomklubb
3:25:44.1234310
+1:29:25.536490
39.8p
295
H 50
Patrik Lunden
Nacka Värmdö SK
3:25:52.1235170
+1:29:34.537350
39.8p
296
H 21 Motion
marcus hamberg
Stockholm
3:25:55.1235460
+1:29:37.537640
39.8p
297
H 50
Lars Karlsson
Axa SC
3:26:03.1236200
+1:29:44.538380
39.7p
298
D 21
Jenny gustafsson
Axa SC
3:27:03.1242210
+1:30:44.544390
39.5p
299
H 21 Motion
Johan Söderman
Stockholm
3:27:25.1244450
+1:31:07.546630
39.4p
300
H 21 Motion
Pontus Gribbe
Axa SC
3:27:43.1246280
+1:31:25.548460
39.4p
301
H 55
Erik Andrén
Nacka Värmdö SK
3:28:06.1248570
+1:31:48.550750
39.3p
302
H 21 Motion
Eric Nilsson
Stockholm
3:28:18.1249780
+1:32:00.551960
39.2p
303
H 40
Lennart Fredriksson
Jm-Konc IF
3:28:22.1250150
+1:32:04.552330
39.2p
304
H 35
Martin Prosell
Axa SC
3:28:38.1251750
+1:32:20.553930
39.2p
305
H 21 Motion
Fredrik Lundberg
Sollentuna Slalomklubb
3:28:44.1252300
+1:32:25.554480
39.1p
306
H 21 Motion
Henrik Lindström
Stockholm
3:29:41.1258030
+1:33:23.560210
38.9p
307
H 50
Patrik Söderberg
Stockholms Landstings IF
3:30:20.1261900
+1:34:01.564080
38.8p
308
H 21 Motion
Karl Restorp
Stockholm
3:30:26.1262500
+1:34:07.564680
38.8p
309
H 21 Motion
Andreas Pehrson
Axa SC
3:30:53.1265290
+1:34:35.567470
38.7p
310
H 21 Motion
Johan Saari
Axa SC
3:31:00.1265900
+1:34:41.568080
38.6p
311
H 21 Motion
Thomas Nilsson
Nacka Värmdö SK
3:31:02.1266160
+1:34:44.568340
38.6p
312
H 21
Johan Andersson
Hammerdals IF
3:31:30.1268930
+1:35:12.571110
38.5p
313
H 50
Jimmy Haglund
Nacka Värmdö SK
3:32:07.1272660
+1:35:49.574840
38.4p
314
H 21 Motion
Joakim Linnman
Evertsbergs SK
3:32:14.1273360
+1:35:56.575540
38.4p
315
H 45
Johan Hultner
Axa SC
3:32:31.1275000
+1:36:12.577180
38.3p
316
H 21 Motion
Kristoffer Wallin
Stockholm
3:32:47.1276650
+1:36:29.578830
38.3p
317
H 21 Motion
Åke Berggren
Levide IF
3:32:53.1277220
+1:36:35.579400
38.3p
318
H 21 Motion
Gustav Lins
Stockholm
3:32:57.1277660
+1:36:39.579840
38.2p
319
H 21 Motion
Filip Lilja
Bullarens GOIF
3:33:05.1278420
+1:36:47.580600
38.2p
320
H 21 Motion
Daniel Sjödin
Nacka Värmdö SK
3:33:08.1278710
+1:36:49.580890
38.2p
321
D 21 Motion
Maria Lindskog
Föreningen IKJ Haninge
3:33:27.1280610
+1:37:08.582790
38.1p
322
H 21 Motion
Peter Samuelsson
Hammarby IF SF
3:34:12.1285110
+1:37:53.587290
38.0p
323
D 21 Motion
Anna Sjöberg
Stockholm
3:34:24.1286340
+1:38:06.588520
37.9p
324
H 21 Motion
David Eriksson
Axa SC
3:35:40.1293970
+1:39:22.596150
37.7p
325
H 21 Motion
Fredrik Bergström
Axa SC
3:35:40.1293990
+1:39:22.596170
37.7p
326
D 21 Motion
Linda Hylander
Stockholms Landstings IF
3:36:03.1296200
+1:39:44.598380
37.6p
327
H 21
Robert Cederberg
Axa SC
3:36:11.1297020
+1:39:53.599200
37.6p
328
H 21 Motion
Torvald Bohlin
Åsarna IK
3:38:09.1308820
+1:41:51.611000
37.2p
329
D 21 Motion
Jenny Winblad Von Walter
Ncc IF
3:38:24.1310390
+1:42:06.612570
37.1p
330
H 21 Motion
Daniel Olsson
Axa SC
3:38:34.1311360
+1:42:16.613540
37.1p
331
H 65
Claes Sonnerby
Hammarby IF SF
3:38:56.1313520
+1:42:38.615700
37.0p
332
H 55
Herbert Karlsson
Axa SC
3:39:13.1315270
+1:42:55.617450
37.0p
333
H 21 Motion
Fredrik Corander
Peab Bedriftsidrettslag
3:39:45.1318410
+1:43:26.620590
36.9p
334
H 21 Motion
Berndt Lindberg
Stockholm
3:39:52.1319100
+1:43:33.621280
36.9p
335
D 21 Motion
Sandra Westin
Stockholm
3:40:21.1322090
+1:44:03.624270
36.8p
336
H 21 Motion
Marcus Hymander
Axa SC
3:40:43.1324260
+1:44:25.626440
36.7p
337
H 21 Motion
Lars Lundeborg
Täby IS SK
3:40:47.1324600
+1:44:28.626780
36.7p
338
H 21 Motion
Jonas Lagerquist
Stockholm
3:41:12.1327100
+1:44:53.629280
36.6p
339
D 21
Jannike Sondal
Axa SC
3:41:13.1327210
+1:44:54.629390
36.6p
340
H 21
Jonas Staaf
Axa SC
3:41:16.1327500
+1:44:57.629680
36.6p
341
H 21 Motion
Jürg Hengstler
Stockholm
3:41:24.1328380
+1:45:06.630560
36.6p
342
H 21 Motion
Lars Jarmstad
Stockholm
3:41:30.1328980
+1:45:12.631160
36.5p
343
D 21 Motion
Kristina Åberg
Stockholm
3:41:36.1329550
+1:45:18.631730
36.5p
344
D 21 Motion
Therese Rooth
Axa SC
3:42:19.1333840
+1:46:01.636020
36.4p
345
H 21 Motion
mathias danielsen
Stockholm
3:42:23.1334200
+1:46:04.636380
36.4p
346
H 21 Motion
Peter Brygt
Stockholm
3:42:45.1336440
+1:46:27.638620
36.3p
347
D 21 Motion
Sonja Sandbacka
Stockholm
3:42:50.1336930
+1:46:32.639110
36.3p
348
H 45
Henrik Ljungqvist
Härlövs IF
3:43:53.1343260
+1:47:35.645440
36.1p
349
H 21 Motion
Martin Fooladi
Södra Vi IF
3:44:00.1343950
+1:47:42.646130
36.1p
350
H 50
Anders Pettersson
GOIF Tjalve
3:45:38.1353760
+1:49:20.655940
35.8p
351
H 21
Patrik Pettersson
Axa SC
3:46:33.1359210
+1:50:14.661390
35.6p
352
H 21
Rickard Pettersson
Axa SC
3:46:33.1359220
+1:50:15.661400
35.6p
353
D 21 Motion
Tina Forslund
Axa SC
3:46:46.1360550
+1:50:28.662730
35.6p
354
H 21 Motion
Claes Mellgren
Stockholm
3:47:54.1367300
+1:51:35.669480
35.4p
355
D 21 Motion
Cecilia Gröning
Stockholm
3:48:04.1368320
+1:51:46.670500
35.3p
356
H 21 Motion
Paul Westerberg
Stockholm
3:48:47.1372620
+1:52:29.674800
35.2p
357
D 21 Motion
Sara Berggren
Ica-Handlarnas IF
3:49:08.1374730
+1:52:50.676910
35.2p
358
H 21 Motion
Jens OKonor
Axa SC
3:49:23.1376280
+1:53:05.678460
35.1p
359
D 21 Motion
Maria Huss
Axa SC
3:50:07.1380640
+1:53:49.682820
35.0p
360
D 21 Motion
Malin Sjölund
Axa SC
3:50:08.1380790
+1:53:50.682970
35.0p
361
D 21 Motion
Malin Nilsson
Nacka Värmdö SK
3:51:26.1388530
+1:55:08.690710
34.8p
362
H 50
Rikard Prüzelius
Axa SC
3:51:52.1391100
+1:55:33.693280
34.7p
363
H 45
Stefan Andersson
Sandträsk Sportklubb
3:51:55.1391420
+1:55:37.693600
34.7p
364
D 21 Motion
Kristina Lingsten
Yuppie Ski Club
3:52:01.1392040
+1:55:43.694220
34.7p
365
H 21 Motion
Magnus Johansson
Nacka Värmdö SK
3:52:01.1392070
+1:55:43.694250
34.7p
366
H 21 Motion
Anders Larsson
Stockholm
3:54:08.1404710
+1:57:49.706890
34.3p
367
H 21 Motion
Niklas Forsmark Helmer
Axa SC
3:54:21.1406090
+1:58:03.708270
34.3p
368
H 21 Motion
Erik Halvarsson
Stockholm
3:54:51.1409020
+1:58:33.711200
34.2p
369
D 21 Motion
Helena Lund
Stockholm
3:56:08.1416730
+1:59:50.718910
34.0p
370
D 21 Motion
Annika Gelinder
Stockholm
3:56:55.1421410
+2:00:36.723590
33.8p
371
H 21 Motion
Daniel Winroth
Axa SC
3:57:03.1422220
+2:00:45.724400
33.8p
372
D 21 Motion
Klara Amdahl
Stockholm
3:58:31.1431020
+2:02:13.733200
33.6p
373
H 21 Motion
Erik Wall
Nacka Värmdö SK
3:59:48.1438740
+2:03:30.740920
33.4p
374
D 21 Motion
Karin von Sydow
Stockholm
4:00:16.1441500
+2:03:57.743680
33.3p
375
H 21 Motion
Magnus Liljegren
Stockholm
4:02:42.1456150
+2:06:24.758330
32.9p
376
H 21 Motion
Alexander Engblom
Nacka Värmdö SK
4:04:34.1467310
+2:08:15.769490
32.6p
377
H 21 Motion
Daniel Rufelt
Stockholm
4:05:13.1471200
+2:08:54.773380
32.5p
378
H 21 Motion
Ingemar Falk
Stockholm
4:06:24.1478320
+2:10:06.780500
32.4p
379
H 35
Joel Bergqvist
Axa SC
4:07:45.1486480
+2:11:27.788660
32.2p
380
D 21 Motion
Mika Rådman
Stockholm
4:10:41.1504000
+2:14:22.806180
31.7p
381
H 21 Motion
Petter Ericsson
Axa SC
4:10:53.1505200
+2:14:34.807380
31.7p
382
H 21 Motion
Christian Terslow
IFK Lidingö Slalomklubb
4:11:02.1506130
+2:14:44.808310
31.7p
383
H 40
André Ingrosso
Nacka Värmdö SK
4:12:08.1512700
+2:15:49.814880
31.5p
384
D 21 Motion
Helena Söderberg Kyrö
Stockholm
4:14:08.1524720
+2:17:50.826900
31.3p
385
H 21 Motion
Lasse Höijer
Stockholm
4:15:49.1534800
+2:19:30.836980
31.0p
386
H 21 Motion
Magnus Hammarkvist
Stockholm
4:23:46.1582500
+2:27:27.884680
30.0p
387
D 21 Motion
Mikaela Olofsson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
D 21 Motion
Rebecca Duvemyr
Stockholm
23:59:58.8639700
-
387
H 21
Johan Hamre
Vallsta SK
23:59:58.8639700
-
387
H 21
Pär Tjärnberg
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
387
H 21
Ola Jönsson
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
387
H 21
Jonas Björk
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
387
H 21
Anders Jansson
Täby OK
23:59:58.8639700
-
387
H 35
Joakim Olovsson
Ljungdalens GOIF
23:59:58.8639700
-
387
H 35
Markus Holmström
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 35
Kaj Bäckström
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 35
Erik Bergqvist
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 40
Roger Steen
Väsby SK
23:59:58.8639700
-
387
H 40
Anders Törnlund
Skutskärs OK
23:59:58.8639700
-
387
H 45
Hans Nilborn
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
387
H 45
Thomas Nilsson
IFK Lidingö SOK
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
387
H 50
Axel Ståhlbom
Stockholms RK
23:59:58.8639700
-
387
H 60
Klaes-Hakan Bejmer
Vattenfalls IF
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Nicklas Landström
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Håkan Öjerbring
Mälarö SOK
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Andreas Selldén
Stockholm
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Thomas Lönngren
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Daniel Wiberg
Axa SC
23:59:58.8639700
-
387
H 21 Motion
Joakim Engström
Stockholm
23:59:58.8639700
-
410
D 21 Motion
Catharina Söderström
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
D 21 Motion
Bella Magnusson
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
410
D 21 Motion
Katarina Svensson
Mälaröarnas Alpina
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Mikael Andersson
Turebergs IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Christoffer Eskilsson
Föreningen IKJ Haninge
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Bill Engman
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
410
H 21
John Wiklund
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Johan Hedenberg
IF Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Carl Lundborg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Sebastian Lembke
Ncc IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Axel Gyllenkrok
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Marcus Söderberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Fredrik Nyström
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Joel Midemalm
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Ola Karlsson
Litsbygdens SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Per Henrik Sundell
Hammerdals IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Martin Palm
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Tommy Torwald
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Björn Haglund
Rehns BK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Anders Eriksson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Mattias Forsberg
Hassela IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21
Axel Kinell
Västberga PF
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Martin Axelhed
Mälarö SOK
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Mathias Mellgren
Yuppie Ski Club
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Joakim Björk
Bredaryds SOK
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Jim Zetterberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Niklas Blomgren
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Stefan Andersson
Jönköpings OK
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Rasmus Brenter
Saltsjöbadens SLK
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Gustaf Wangel
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 35
Erik Erlandsson
IFK Lidingö SOK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Johan Myhr
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Jesper Swedenborg
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Mattias Sahlin
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Mattias Fridner
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Julius Hefte
Åkersberga SK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Markus Burman
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 40
Lars Göransson
Ingarö IF
23:59:59.8639800
-
410
H 45
Fredrik Åslund
Peab Bedriftsidrettslag
23:59:59.8639800
-
410
H 50
Rudiger Eichler
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 50
Urban Bucht
Tierps IF
23:59:59.8639800
-
410
H 50
Richard Envall
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 50
Nils Pers
Långshyttans AIK SK
23:59:59.8639800
-
410
H 55
Roger Huononen
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
410
H 55
Ulf Uby
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 55
Nils Johansson
Rejlers IF
23:59:59.8639800
-
410
H 55
Anders Dahl
Vattenfalls IF
23:59:59.8639800
-
410
H 55
Johan Heurgren
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
410
H 60
Jerker Petersson
OK Gynge
23:59:59.8639800
-
410
H 65
Lennart Svanborg
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Thomas Drape
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Sakari Tiittanen
Ingarö IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Hans Wessel
Väsby SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Mattias Hallberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Simon Wisbrant
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Nicklas Strömberg
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Mattias Palm
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
David Clysén
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Per Molin
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Göran Arn
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Pekka Laitinen
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
John Holm
Väsby SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Mattias af Geijerstam
Sigtuna OK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Ulf Ignberg
Järfälla SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Marko Säävälä
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Esa Paldanius
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Mattias Engholm
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Michael Nyman
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Stefan Myhren
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Claes Boustedt
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Mats Kämpe
Stockholm
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Stefan Norell
Axa SC
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Robert Reijers
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Niclas Blidäng
Peab Bedriftsidrettslag
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Per Sundberg
Boo IF
23:59:59.8639800
-
410
H 21 Motion
Carl-Michael Augustsson
IFK Lidingö SOK
23:59:59.8639800
-
21km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21 Motion
Johan Ekberg
Nacka Värmdö SK
1:06:17.397610
63.8p
2
H 21 Motion
Jannis Dahlgren
Ingarö IF
1:08:23.410240
+2:06.12530
61.9p
3
H 21 Motion
Henrik Wolff
Skogsluffarnas OK
1:18:14.469350
+11:57.71640
54.1p
4
D 21 Motion
Frida Forsberg
OK Ravinen
1:24:12.505110
+17:55.107400
50.3p
5
D 21 Motion
Johanna Almlund
Föreningen IKJ Haninge
1:28:20.529950
+22:03.132240
47.9p
6
D 21 Motion
Lovisa Lagerblad
Axa SC
1:29:46.538510
+23:29.140800
47.1p
7
D 21 Motion
Anna Jogrenius
Stockholms RK
1:33:44.562350
+27:27.164640
45.1p
8
D 21 Motion
Kristina Lindblom
Atlas Copco IF
1:37:14.583370
+30:57.185660
43.5p
9
D 21 Motion
Ida Troive
Ugglan IK
1:39:11.595040
+32:54.197330
42.7p
10
D 21 Motion
Sanna-Caisa Nyström
Stockholm
1:39:22.596140
+33:05.198430
42.6p
11
D 21 Motion
Melissa Denbaum
Stockholm
1:40:32.603110
+34:15.205400
42.1p
12
D 21 Motion
Josefin Wictorinus
Yuppie Ski Club
1:41:07.606650
+34:50.208940
41.9p
13
H 21 Motion
Tomas Björelind
Järla IF SK
1:41:26.608530
+35:09.210820
41.7p
14
D 21 Motion
Maria Alriksson Karlsson
Stockholm
1:43:19.619840
+37:02.222130
41.0p
15
D 21 Motion
Alexandra Johansson
Stockholm
1:44:36.627560
+38:19.229850
40.5p
Visar resultat 1 till 500 av 544[
1
2
]