Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Kristinaloppet
2003-02-08
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
30km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Rose-Marie Forslund
IFK Hedemora SK
2:08:02.768100
65.2p
2
Britty Forsman
Söderbärke GOIF
2:21:24.848300
+13:22.80100
59.1p
3
Lena Bäckman
Fagersta Södra IK
2:29:01.894000
+20:59.125800
56.0p
4
Anja Achouiantz
IF Thor
2:31:39.909800
+23:37.141600
55.1p
5
Åsa Nyman
Pharmacia IK
2:36:16.937500
+28:14.169300
53.4p
6
Sara Lundahl
Storebro SC
2:36:45.940400
+28:43.172200
53.3p
7
Marie Andersson
Norbergs SK
2:40:25.962400
+32:23.194200
52.1p
8
Eva Hedlund
Färnäs
2:41:07.966600
+33:05.198400
51.8p
9
Margareta Östensson
Sälens IF
2:44:44.988300
+36:42.220100
50.7p
10
Margareta Rainer
Gävle SK
2:46:25.998400
+38:23.230200
50.2p
11
Pirkko Stenerhag
Norrbärke SK
2:49:40.1017900
+41:38.249700
49.2p
12
Helena Bertilsköld
Fagersta Södra IK
2:52:06.1032500
+44:04.264300
48.5p
13
Saskia Sjödin
Fagersta Södra IK
2:53:00.1037900
+44:58.269700
48.3p
14
Lisbeth Andersson
Rembo IK
2:53:14.1039300
+45:12.271100
48.2p
15
Maja Nordström
Norbergs SK
2:53:48.1042700
+45:46.274500
48.0p
16
Stina Andersson
Uppsala Studenters IF
2:54:31.1047000
+46:29.278800
47.8p
17
Margareta Klingsmo
Boo IF
2:55:14.1051300
+47:12.283100
47.7p
18
Marianne Gezelius
IFK Mora SK
2:55:45.1054400
+47:43.286200
47.5p
19
Gina Beck
Åkersberga SK
2:56:27.1058600
+48:25.290400
47.3p
20
Emma Hedfeldt
Gävle SK
2:56:32.1059100
+48:30.290900
47.3p
21
Karin Lidberg
Karlskoga SLK
2:59:51.1079000
+51:49.310800
46.4p
22
Ingela Jakobsson
Göteborgs SK
3:00:08.1080700
+52:06.312500
46.4p
23
Irene Bogren
Ockelbo SK
3:00:13.1081200
+52:11.313000
46.3p
24
Ann Johansson
IFK Hedemora SK
3:01:00.1085900
+52:58.317700
46.1p
25
Maria Fransson
Västerortspolisen
3:01:17.1087600
+53:15.319400
46.1p
26
Ida Karlsson
Lugi SK
3:01:24.1088300
+53:22.320100
46.0p
27
Annika Alfreds
Bromma Vällingby SOK
3:02:08.1092700
+54:06.324500
45.8p
28
Malin Edlund
Stockholms SIF
3:03:14.1099300
+55:12.331100
45.6p
29
Berith Pettersson
Flens Friidrottssällskap
3:03:46.1102500
+55:44.334300
45.4p
30
Maria Thörnqvist
Avesta OK
3:04:00.1103900
+55:58.335700
45.4p
31
Helena Nordenstedt
Stockholms SIF
3:04:58.1109700
+56:56.341500
45.1p
32
Ulrica Söderlund
Norbergs SK
3:06:05.1116400
+58:03.348200
44.9p
33
Inga:Britta Jonsson
Storebro SC
3:06:25.1118400
+58:23.350200
44.8p
34
Christina Jern
Stockholms SIF
3:06:37.1119600
+58:35.351400
44.7p
35
Annika Karlsson
Kisa SK
3:08:07.1128600
+1:00:05.360400
44.4p
36
Ann Anzén
Enköpings Aif
3:08:38.1131700
+1:00:36.363500
44.3p
37
Pia Debeau
Sundsvalls SLK
3:13:26.1160500
+1:05:24.392300
43.2p
38
Helene Rygert
Tenhults SOK
3:14:25.1166400
+1:06:23.398200
42.9p
39
Jenny Carlsson
Solna OK
3:14:30.1166900
+1:06:28.398700
42.9p
40
Åsa Källås
Sollentuna Sbk
3:15:59.1175800
+1:07:57.407600
42.6p
41
Anita Kenneman
Uppsala Studenters IF
3:16:25.1178400
+1:08:23.410200
42.5p
42
Liselott Königsson
FK Herkules
3:16:42.1180100
+1:08:40.411900
42.5p
43
Cecilia Nordling
I2 IF
3:17:59.1187800
+1:09:57.419600
42.2p
44
Erica Westlinder
Orsa SK
3:18:23.1190200
+1:10:21.422000
42.1p
45
Åsa Persson
Uppsala Studenters IF
3:20:05.1200400
+1:12:03.432200
41.7p
46
Anna Stockhammar
Sollentuna Sbk
3:20:29.1202800
+1:12:27.434600
41.6p
47
Eva Dåverhög
Kristinehamns OK
3:20:59.1205800
+1:12:57.437600
41.5p
48
Christina Wolffram
Järfälla SK
3:21:56.1211500
+1:13:54.443300
41.4p
49
Susanne Karlsson
Sundbybergs IK
3:22:30.1214900
+1:14:28.446700
41.2p
50
Cecilia Lindgren
Täby OK
3:22:37.1215600
+1:14:35.447400
41.2p
51
Karin Eriksson
Uppsala Studenters IF
3:23:09.1218800
+1:15:07.450600
41.1p
52
Anna Andersson
Halvarsbenning IK
3:23:14.1219300
+1:15:12.451100
41.1p
53
Kristina Wretstam
Krylbo OK
3:23:20.1219900
+1:15:18.451700
41.1p
54
Alexandra Rundström
Stockholms SIF
3:23:27.1220600
+1:15:25.452400
41.0p
55
Susanne Björklund
Karlslunds IF SF
3:24:35.1227400
+1:16:33.459200
40.8p
56
Lillemor Lewrén
Bälinge IF
3:25:30.1232900
+1:17:28.464700
40.6p
57
Annika Olsson
Flens Friidrottssällskap
3:26:36.1239500
+1:18:34.471300
40.4p
58
Inger Karlberg
Enskededalen
3:26:42.1240100
+1:18:40.471900
40.4p
59
Hanna Axelsson
Hånger
3:26:57.1241600
+1:18:55.473400
40.3p
60
Ulla Salmela
Linköpings SK
3:27:02.1242100
+1:19:00.473900
40.3p
61
Linda Enoksson
Värnamo Ck
3:27:11.1243000
+1:19:09.474800
40.3p
62
Helena Agervald
Solna OK
3:27:16.1243500
+1:19:14.475300
40.3p
63
Ellinor Beijar
Degerfors OK
3:27:38.1245700
+1:19:36.477500
40.2p
64
Sara Persson
Sundsvalls SLK
3:27:43.1246200
+1:19:41.478000
40.2p
65
Maria Wallén
Nervens IK
3:27:48.1246700
+1:19:46.478500
40.2p
66
Malin Karlsson
Linköpings OK
3:29:03.1254200
+1:21:01.486000
39.9p
67
Lisa Grape
Gävle SK
3:29:09.1254800
+1:21:07.486600
39.9p
68
Maria Malm
Norbergs SK
3:29:16.1255500
+1:21:14.487300
39.9p
69
Ylva Aguilar
Garpenberg
3:30:19.1261800
+1:22:17.493600
39.7p
70
Birgitta Beiron
IFK Sala
3:30:25.1262400
+1:22:23.494200
39.7p
71
Annika Persson
City Wolfs SC
3:30:47.1264600
+1:22:45.496400
39.6p
72
Laila Gunnarsson
OK Kroppefjäll
3:31:07.1266600
+1:23:05.498400
39.6p
73
Frida Sandberg
IFK Lidingö SOK
3:31:28.1268700
+1:23:26.500500
39.5p
74
Åse Jansson
Norbergs SK
3:32:11.1273000
+1:24:09.504800
39.4p
75
Lotta Karlsson
Rimbo SOK
3:33:18.1279700
+1:25:16.511500
39.1p
76
Karina Liljeroos
Vandrarringen Västerås
3:33:24.1280300
+1:25:22.512100
39.1p
77
Marie Lundberg
Skultuna
3:33:30.1280900
+1:25:28.512700
39.1p
78
Annica Juberg
Borensbergs IF SK
3:33:40.1281900
+1:25:38.513700
39.1p
79
Viola Nordling
Karlskoga SLK
3:33:44.1282300
+1:25:42.514100
39.1p
80
Kerstin Roos
Gävle SK
3:33:51.1283000
+1:25:49.514800
39.0p
81
Monica Ljung
Ödeshögs SK
3:33:56.1283500
+1:25:54.515300
39.0p
82
Iréne Eriksson
Kristinehamns OK
3:34:25.1286400
+1:26:23.518200
38.9p
83
Christina Hörzell
Borensbergs IF SK
3:35:05.1290400
+1:27:03.522200
38.8p
84
Cecilia Eriksson
Enköpings Aif
3:35:17.1291600
+1:27:15.523400
38.8p
85
Carina Regnander
City Wolfs SC
3:35:39.1293800
+1:27:37.525600
38.7p
86
Elke Wilke-Günther
Tierps IF
3:35:44.1294300
+1:27:42.526100
38.7p
87
Lena Tengstrand
IFK Lidingö SOK
3:35:49.1294800
+1:27:47.526600
38.7p
88
Helena Wretman
City Wolfs SC
3:36:16.1297500
+1:28:14.529300
38.6p
89
Birgitta Olsson
Nacka Kommun
3:36:21.1298000
+1:28:19.529800
38.6p
90
Jenny Wretman
City Wolfs SC
3:36:27.1298600
+1:28:25.530400
38.6p
91
Elisabeth Wettergård
Kungsängens IF
3:37:05.1302400
+1:29:03.534200
38.5p
92
Anna Eriksson
Fagersta Södra IK
3:37:13.1303200
+1:29:11.535000
38.4p
93
Frida Lundkvist
IK Vavd
3:37:26.1304500
+1:29:24.536300
38.4p
94
Katarina Wallhäger
Uppsala Studenters IF
3:37:36.1305500
+1:29:34.537300
38.4p
95
Sussie Dovås
Fagersta Södra IK
3:37:41.1306000
+1:29:39.537800
38.4p
96
Maj Lis Lind
Vingåkers OK
3:38:03.1308200
+1:30:01.540000
38.3p
97
Anna Gustafsson
Karlslunds IF SF
3:38:09.1308800
+1:30:07.540600
38.3p
98
Kerstin Holmqvist
Gävle SK
3:38:18.1309700
+1:30:16.541500
38.3p
98
Kicki Källström
Storviks IF
3:38:18.1309700
+1:30:16.541500
38.3p
100
Anita Andersson
Västerljung IF
3:38:51.1313000
+1:30:49.544800
38.2p
101
Carina Eklund
IFK Hedemora SK
3:39:21.1316000
+1:31:19.547800
38.1p
102
Gunilla Lundin
Stenkvista GOIF
3:39:37.1317600
+1:31:35.549400
38.0p
102
Kerstin Svensson
Eskilstuna IK
3:39:37.1317600
+1:31:35.549400
38.0p
104
Malin Carlbom
FK Friskus Varberg
3:40:27.1322600
+1:32:25.554400
37.9p
105
Frida Sundmar
Karlskoga SLK
3:40:33.1323200
+1:32:31.555000
37.9p
106
Ulrica Josefsson
IK Vavd
3:40:48.1324700
+1:32:46.556500
37.8p
107
Louise Hörnfeldt
Stockholms SIF
3:41:00.1325900
+1:32:58.557700
37.8p
108
Teresia Burman
Falun Borlänge SK
3:41:03.1326200
+1:33:01.558000
37.8p
109
Lena Vehkala
Rosersberg
3:41:08.1326700
+1:33:06.558500
37.8p
110
Anna Börell
City Wolfs SC
3:41:14.1327300
+1:33:12.559100
37.7p
111
Lize-Lotth Svensson
Volvo Flygmotor FF
3:41:19.1327800
+1:33:17.559600
37.7p
112
Anna Grabska
Linköpings OK
3:41:28.1328700
+1:33:26.560500
37.7p
113
Jeanette Lindgren
Uppsala Studenters IF
3:41:33.1329200
+1:33:31.561000
37.7p
114
Ann-Marie Swedberg
Volvo Flygmotor FF
3:41:48.1330700
+1:33:46.562500
37.6p
115
Anneli Ling
Tärnsjö IF
3:42:15.1333400
+1:34:13.565200
37.6p
116
Anna Hartelius
Solna OK
3:42:46.1336500
+1:34:44.568300
37.5p
117
Matilda Jonsson
Hällefors SK
3:42:50.1336900
+1:34:48.568700
37.5p
118
Annelie Jenåker
City Wolfs SC
3:42:55.1337400
+1:34:53.569200
37.5p
119
Louise Jonsson
Hällefors SK
3:42:59.1337800
+1:34:57.569600
37.4p
120
Ulrika Bergqvist
IFK Skövde SK
3:44:33.1347200
+1:36:31.579000
37.2p
121
Angelique Slijper
IFK Skövde SK
3:44:36.1347500
+1:36:34.579300
37.2p
122
Rut Persson
Norbergs SK
3:44:43.1348200
+1:36:41.580000
37.2p
123
Annika Hartelius-Ericsson
Gävle SK
3:45:21.1352000
+1:37:19.583800
37.1p
124
Birgit Sjungargård
Avesta OK
3:45:44.1354300
+1:37:42.586100
37.0p
125
Maria Matsson
Stockholms SIF
3:45:51.1355000
+1:37:49.586800
37.0p
126
Elisabeth Lindmark
Kristinehamns OK
3:46:08.1356700
+1:38:06.588500
36.9p
127
Marie-Louise Lundblad
Lenhovda IF
3:46:14.1357300
+1:38:12.589100
36.9p
128
Eva Idesjö
Söders SOL Tyresö
3:46:35.1359400
+1:38:33.591200
36.9p
129
Linda Norström
City Wolfs SC
3:46:42.1360100
+1:38:40.591900
36.8p
130
Lena Ekbring-Rindsäter
Norrhult
3:47:37.1365600
+1:39:35.597400
36.7p
131
Anne-Charlotte Johansson
City Wolfs SC
3:47:47.1366600
+1:39:45.598400
36.7p
132
Anett Niemi
Stockholms SIF
3:48:42.1372100
+1:40:40.603900
36.5p
133
Lillemor Svensson
Umeå Holmsund SK
3:48:47.1372600
+1:40:45.604400
36.5p
134
Lena Holm
Uppsala Studenters IF
3:48:58.1373700
+1:40:56.605500
36.5p
135
Anna Björklund
Eskilstuna IK
3:49:03.1374200
+1:41:01.606000
36.5p
136
Ann-Christin Jehrn
Karlskoga SLK
3:49:10.1374900
+1:41:08.606700
36.4p
137
Marianne Persson
Hedemora Träningsverk GF
3:49:23.1376200
+1:41:21.608000
36.4p
138
Helena Nygren
Hedemora Träningsverk GF
3:49:32.1377100
+1:41:30.608900
36.4p
139
Eva Dahne
Uppsala Studenters IF
3:50:15.1381400
+1:42:13.613200
36.3p
139
Märet Dahne
Härnösands OK
3:50:15.1381400
+1:42:13.613200
36.3p
141
Christina Svedberg
Karlskoga SLK
3:50:44.1384300
+1:42:42.616100
36.2p
142
Linnéa Holmqvist
Väddö IF
3:50:58.1385700
+1:42:56.617500
36.2p
143
Anita Stridh
Baggetorps IF
3:52:02.1392100
+1:44:00.623900
36.0p
144
Anna-Karin Lövgren
Avesta OK
3:52:15.1393400
+1:44:13.625200
36.0p
145
Annika Nilsson
Örnsköldsvik
3:52:53.1397200
+1:44:51.629000
35.9p
146
Lena Svensson
Vallentuna
3:53:10.1398900
+1:45:08.630700
35.8p
147
Maud Gruneau
City Wolfs SC
3:53:17.1399600
+1:45:15.631400
35.8p
148
Inger Kindvall
Tierps IF
3:53:43.1402200
+1:45:41.634000
35.7p
149
Louise Karlsson
Vänge
3:54:07.1404600
+1:46:05.636400
35.7p
150
Titti Meran
Uppsala Studenters IF
3:54:14.1405300
+1:46:12.637100
35.6p
151
Maud Blomqvist
Tenhults SOK
3:54:21.1406000
+1:46:19.637800
35.6p
152
Lotta Palmér-Hedlund
Vänge
3:55:01.1410000
+1:46:59.641800
35.5p
153
Pernilla Gustavsson
Motala Aif SK
3:55:22.1412100
+1:47:20.643900
35.5p
154
Charlotta Thomasson
Ericsson Kista SK
3:55:30.1412900
+1:47:28.644700
35.5p
155
Maria Börjeskog
Karlslunds IF SF
3:55:50.1414900
+1:47:48.646700
35.4p
156
Agnetha Raske
Habo
3:55:56.1415500
+1:47:54.647300
35.4p
157
Malin Ingvall
Habo
3:56:08.1416700
+1:48:06.648500
35.4p
158
Sofia Gustafsson
Nyköping
3:56:31.1419000
+1:48:29.650800
35.3p
159
Charlotte Eriksson
IK Vavd
3:57:14.1423300
+1:49:12.655100
35.2p
160
Mait Bjurström
Stockholms SIF
3:57:20.1423900
+1:49:18.655700
35.2p
161
Cecilia Larsson
IFK Skövde SK
3:58:31.1431000
+1:50:29.662800
35.0p
162
Carina Bjurström
Vansbro AIK SK
3:58:39.1431800
+1:50:37.663600
35.0p
163
Linda Erlandsson
Orust Taidoklubb
3:58:44.1432300
+1:50:42.664100
35.0p
164
Helena Nilsson
Nynäs IK
3:59:48.1438700
+1:51:46.670500
34.8p
165
Katarina Steneskog
Tystberga
3:59:53.1439200
+1:51:51.671000
34.8p
166
Sanna-Kaisa Berglund
Årsta
3:59:59.1439800
+1:51:57.671600
34.8p
167
Monica Kenneman Hjelm
IFK Lidingö SOK
4:01:30.1448900
+1:53:28.680700
34.6p
168
Camilla Axfeldt
Norbergs SK
4:01:38.1449700
+1:53:36.681500
34.6p
169
Catrin Hedlund
Älvsjö AIK SOK
4:02:27.1454600
+1:54:25.686400
34.4p
170
Anita Nilsson
Hisings-Kärra
4:02:34.1455300
+1:54:32.687100
34.4p
171
Birgitta Nordlund
Alingsås
4:02:40.1455900
+1:54:38.687700
34.4p
172
Inga Britta Almgren
Häggebäckens IF
4:02:46.1456500
+1:54:44.688300
34.4p
173
Lotta Hedkvist
Uppsala Studenters IF
4:02:56.1457500
+1:54:54.689300
34.4p
174
Johanna Hallberg
City Wolfs SC
4:03:06.1458500
+1:55:04.690300
34.3p
175
Annelie Ljungfalk
FK Friskus Varberg
4:03:24.1460300
+1:55:22.692100
34.3p
176
Marita Beckeman
Söders SOL Tyresö
4:03:39.1461800
+1:55:37.693600
34.3p
177
Christina Mills
Karlskoga SLK
4:03:55.1463400
+1:55:53.695200
34.2p
178
Anne Mari Engman
City Wolfs SC
4:04:00.1463900
+1:55:58.695700
34.2p
179
Ann-Sofi Helmersson
FK Friskus Varberg
4:04:35.1467400
+1:56:33.699200
34.1p
180
Angelica Wall
Motala Aif SK
4:05:01.1470000
+1:56:59.701800
34.1p
181
Kristina Airola
Linköpings OK
4:05:06.1470500
+1:57:04.702300
34.1p
182
Martina Thorn
Linköpings OK
4:05:12.1471100
+1:57:10.702900
34.1p
183
Karin Helmrich
Saltsjöbadens SLK
4:05:17.1471600
+1:57:15.703400
34.0p
184
Sara Wallén
Nervens IK
4:05:23.1472200
+1:57:21.704000
34.0p
185
Eva Ryrå-Johansson
Vänersborgs SK
4:05:30.1472900
+1:57:28.704700
34.0p
186
Birgit Landquist
Tecomatorp
4:05:42.1474100
+1:57:40.705900
34.0p
187
Ann-Charlotte Otthén
Karlslunds IF SF
4:06:08.1476700
+1:58:06.708500
33.9p
188
Annica Nyman
Karlskoga SLK
4:06:26.1478500
+1:58:24.710300
33.9p
189
Linda Hallström
Skärholmen
4:06:36.1479500
+1:58:34.711300
33.9p
190
Yvonne Ekelund
Karlskoga SLK
4:06:43.1480200
+1:58:41.712000
33.8p
191
Monica Åkerlind
Rimbo SOK
4:07:32.1485100
+1:59:30.716900
33.7p
192
Malena Bergroth
City Wolfs SC
4:08:09.1488800
+2:00:07.720600
33.6p
193
Lise-Lott Ramqvist
Gävle SK
4:08:14.1489300
+2:00:12.721100
33.6p
194
Lena Gyulai
IFK Lidingö SOK
4:08:34.1491300
+2:00:32.723100
33.6p
195
Anja Rönnmark
Järfälla SK
4:08:46.1492500
+2:00:44.724300
33.6p
196
Mona Ramqvist
Gävle SK
4:09:04.1494300
+2:01:02.726100
33.5p
197
Birgit Tanja Söderström
Sala OK
4:09:19.1495800
+2:01:17.727600
33.5p
198
Eva Stendahl
Söders SOL Tyresö
4:10:43.1504200
+2:02:41.736000
33.3p
199
Ingrid Fyrk-Jonsson
Vallentuna
4:11:33.1509200
+2:03:31.741000
33.2p
200
Rose-Marie Andersson
Stockholms SIF
4:12:25.1514400
+2:04:23.746200
33.1p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Marika Berg
Västerviks OK
4:12:31.1515000
+2:04:29.746800
33.1p
202
Annicka Gustavsson
Karlslunds IF SF
4:12:38.1515700
+2:04:36.747500
33.1p
203
Annica Setterman
Karlslunds IF SF
4:12:43.1516200
+2:04:41.748000
33.0p
204
Anna Arnfeldt
City Wolfs SC
4:13:16.1519500
+2:05:14.751300
33.0p
205
Carin Jonsson
Scania IF
4:13:22.1520100
+2:05:20.751900
33.0p
206
Ann Bursell
Karlslunds IF SF
4:13:29.1520800
+2:05:27.752600
32.9p
207
Ewa Wallén
Nervens IK
4:13:35.1521400
+2:05:33.753200
32.9p
208
Siw Grantelius
Sköndals IK
4:14:46.1528500
+2:06:44.760300
32.8p
209
Ewa Tengelin
IFK Lidingö SOK
4:14:53.1529200
+2:06:51.761000
32.8p
210
Sofia Lennartsson
Linköpings OK
4:15:25.1532400
+2:07:23.764200
32.7p
211
Maria Karlsson
Uppsala Studenters IF
4:15:29.1532800
+2:07:27.764600
32.7p
212
Lotta Sjöblom
Sundsvalls SLK
4:15:36.1533500
+2:07:34.765300
32.7p
213
Birgitta Falkeborn
Stigtomta
4:15:56.1535500
+2:07:54.767300
32.6p
214
Kaisa Tabell
Mölnlycke Health Care
4:16:58.1541700
+2:08:56.773500
32.5p
215
Stina Ring
Norrköpings SK
4:17:36.1545500
+2:09:34.777300
32.4p
216
Britt Ring
Norrköpings SK
4:17:40.1545900
+2:09:38.777700
32.4p
217
Lena Marie Anhammer
Staffanstorp
4:17:50.1546900
+2:09:48.778700
32.4p
218
Ulla Rappich
Söders SOL Tyresö
4:18:02.1548100
+2:10:00.779900
32.4p
219
Susanne Bergh
Stockholms SIF
4:19:32.1557100
+2:11:30.788900
32.2p
220
Annica Svennberg
Kolbäck
4:19:40.1557900
+2:11:38.789700
32.2p
221
Sofie Eriksson
Karlslunds IF SF
4:21:47.1570600
+2:13:45.802400
31.9p
221
Camilla Spångberg
Karlslunds IF SF
4:21:47.1570600
+2:13:45.802400
31.9p
223
Siv Stenback
Bålsta SK
4:22:30.1574900
+2:14:28.806700
31.8p
224
Johanna Ask
Uppsala Studenters IF
4:22:43.1576200
+2:14:41.808000
31.8p
225
Cecilia Ohlén
Mentocraft Active
4:24:04.1584300
+2:16:02.816100
31.6p
226
Katarina Lundell
Älvsjö AIK SOK
4:25:03.1590200
+2:17:01.822000
31.5p
227
Annika Lindström
Älvsjö AIK SOK
4:25:11.1591000
+2:17:09.822800
31.5p
228
Heléna Löfström
Valbo Aif
4:25:37.1593600
+2:17:35.825400
31.4p
229
Karin Sundström
Ericsson SK Kumla
4:26:28.1598700
+2:18:26.830500
31.3p
229
Kerstin Sundström
Ericsson SK Kumla
4:26:28.1598700
+2:18:26.830500
31.3p
231
Sara Rosengren
I2 IF
4:26:34.1599300
+2:18:32.831100
31.3p
232
Merja Tigermark
Gävle SK
4:27:13.1603200
+2:19:11.835000
31.2p
233
Maria Larsson
Hägersta GF
4:27:24.1604300
+2:19:22.836100
31.2p
234
Lena Johansson
Vänersborgs SK
4:28:00.1607900
+2:19:58.839700
31.2p
235
Birgitta Egertz
Värnamo Ck
4:30:03.1620200
+2:22:01.852000
30.9p
236
Margareta Dahl
Ericsson SK Kumla
4:30:53.1625200
+2:22:51.857000
30.8p
237
Donna Bachman
Karlslunds IF SF
4:32:19.1633800
+2:24:17.865600
30.7p
238
Gerd Linder
City Wolfs SC
4:37:15.1663400
+2:29:13.895200
30.1p
239
Anki Lindahl
Rotebro IS
4:37:51.1667000
+2:29:49.898800
30.1p
239
Gunnel Brolin
Bromma Vällingby SOK
4:37:51.1667000
+2:29:49.898800
30.1p
241
Gunbritt Andersson
Torslanda
4:38:51.1673000
+2:30:49.904800
29.9p
242
Malin Rönnmark
Stockholms SIF
4:40:12.1681100
+2:32:10.912900
29.8p
243
Karin Tigermark
Gävle SK
4:41:39.1689800
+2:33:37.921600
29.6p
244
Karina Klässman
Skogås
4:42:08.1692700
+2:34:06.924500
29.6p
245
Inger Ottosson
Hammarkinds SK
4:42:40.1695900
+2:34:38.927700
29.5p
246
Gun Aspenberg
City Wolfs SC
4:42:48.1696700
+2:34:46.928500
29.5p
247
Helena Sköld
Tystberga
4:42:55.1697400
+2:34:53.929200
29.5p
248
Evelina Lundberg
Nyköping
4:43:01.1698000
+2:34:59.929800
29.5p
249
Gunn Wallin
K3 IF
4:43:09.1698800
+2:35:07.930600
29.5p
250
Madelene Pettersson
Norbergs SK
4:43:55.1703400
+2:35:53.935200
29.4p
251
Carina Pettersson
Norbergs SK
4:44:01.1704000
+2:35:59.935800
29.4p
252
Carina Steen
Lenhovda IF
4:45:20.1711900
+2:37:18.943700
29.3p
253
Sabina Brånn
Karlslunds IF SF
4:45:51.1715000
+2:37:49.946800
29.2p
254
Sandra Eklöf
Karlslunds IF SF
4:45:57.1715600
+2:37:55.947400
29.2p
255
Marianne Engström
Kungsängens IF
4:46:13.1717200
+2:38:11.949000
29.2p
256
Marit Hichens-Bergström
Norbergs SK
4:46:18.1717700
+2:38:16.949500
29.2p
257
Lena Wengelin
Hägersta GF
4:46:26.1718500
+2:38:24.950300
29.2p
258
Anita Falck
Hägersta GF
4:46:32.1719100
+2:38:30.950900
29.1p
259
Eva Kindblad
Klaverström
4:47:31.1725000
+2:39:29.956800
29.0p
260
Ewa Modig Ernemar
Linköpings OK
4:48:39.1731800
+2:40:37.963600
28.9p
261
Monika Vangbo
Stockholms SIF
4:51:58.1751700
+2:43:56.983500
28.6p
262
Siv Berglind
City Wolfs SC
4:55:46.1774500
+2:47:44.1006300
28.2p
263
Maria Ahlbom
Skyttorp IF
4:58:30.1790900
+2:50:28.1022700
28.0p
263
Britt-Louise Lövgren
Borensbergs IF SK
4:58:30.1790900
+2:50:28.1022700
28.0p
265
Liselotte Larsson
I2 IF
5:01:02.1806100
+2:53:00.1037900
27.7p
266
Susanne Pettersson
Kolbäck
5:01:47.1810600
+2:53:45.1042400
27.7p
267
Emma Nilsson
Stockholms SIF
5:03:34.1821300
+2:55:32.1053100
27.5p
268
Camilla Ruohonen Sundberg
SLK Oxelösund
5:13:26.1880500
+3:05:24.1112300
26.6p
269
Karin Zorondo
SLK Oxelösund
5:13:34.1881300
+3:05:32.1113100
26.6p
270
Anna Josephson
Stockholms SIF
5:18:52.1913100
+3:10:50.1144900
26.2p
271
Maria Deleye
Astrazeneca IF
5:19:40.1917900
+3:11:38.1149700
26.1p
272
Regina Sipos
Uppsala Studenters IF
5:23:28.1940700
+3:15:26.1172500
25.8p
273
Karin Engström
Kungsängens IF
5:34:06.2004500
+3:26:04.1236300
25.0p