Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Kristinaloppet
2004-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
30km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Britty Forsman
Söderbärke GOIF
2:16:21.818000
61.3p
2
Lisbeth Stark
Sälens IF
2:19:25.836400
+3:04.18300
59.9p
3
Annika Lindberg
Sollentuna Sbk
2:19:38.837700
+3:17.19600
59.8p
4
Madeleine Limpar
Sollentuna Sbk
2:27:41.886000
+11:20.67900
56.6p
5
Saskia Sjödin
Fagersta Södra IK
2:29:43.898200
+13:22.80100
55.8p
6
Veronica Similä
Sya SK
2:31:40.909900
+15:19.91800
55.1p
7
Lena Bäckman
Fagersta Södra IK
2:32:46.916500
+16:25.98400
54.7p
8
Emma Lövgren
Horndals IF
2:34:29.926800
+18:08.108700
54.1p
9
Lisa Sätterström
Säters IF SK
2:36:11.937000
+19:50.118900
53.5p
10
Margareta Rainer
Gävle SK
2:38:31.951000
+22:10.132900
52.7p
11
Marie Andersson
Norbergs SK
2:38:49.952800
+22:28.134700
52.6p
12
Marie Gunnarsson
Falun Borlänge SK
2:40:44.964300
+24:23.146200
52.0p
13
Eva Hedlund
Skinnskatteberg
2:42:03.972200
+25:42.154100
51.6p
14
Angelicka Skeppstedt
Karlslunds IF SF
2:42:06.972500
+25:45.154400
51.5p
15
Gunilla Olsson
Säffle SK
2:43:01.978000
+26:40.159900
51.3p
16
Annelie Spolander
Norbergs OK
2:44:30.986900
+28:09.168800
50.8p
17
Sandra Reinurm
IFK Hedemora SK
2:44:50.988900
+28:29.170800
50.7p
18
Susanne Lundmark
Fagersta Södra IK
2:44:53.989200
+28:32.171100
50.7p
19
Matilda Nordström
Avesta OK
2:45:13.991200
+28:52.173100
50.6p
20
Åsa Hoffner
IFK Mora SK
2:45:35.993400
+29:14.175300
50.5p
21
Pirkko Stenerhag
Norrbärke SK
2:45:50.994900
+29:29.176800
50.4p
22
Erica Ramberg
Arlanda-Märsta SK
2:46:08.996700
+29:47.178600
50.3p
23
Elisabeth Olsson
Avesta OK
2:47:01.1002000
+30:40.183900
50.0p
24
Liselotte Eriksson
Norbergs SK
2:48:39.1011800
+32:18.193700
49.5p
25
Lena Selander
Team Esplanad
2:49:44.1018300
+33:23.200200
49.2p
26
Tina Freby Hjort
Sollentuna Sbk
2:49:55.1019400
+33:34.201300
49.2p
27
Sanna-Kaisa Berglund
Årsta
2:50:07.1020600
+33:46.202500
49.1p
28
Lena Tengstrand
IFK Lidingö SOK
2:50:13.1021200
+33:52.203100
49.1p
29
Annette Ohlsson
Bålsta SK
2:50:17.1021600
+33:56.203500
49.1p
30
Maria Johannesson
Göteborgs SK
2:50:26.1022500
+34:05.204400
49.0p
31
Maria Paldanius
Folktandvården Östergötland IF
2:50:35.1023400
+34:14.205300
49.0p
32
Maria Sundvall
Djursholms IF
2:51:10.1026900
+34:49.208800
48.8p
33
Ann-Mari Sundgren
Bålsta SK
2:52:33.1035200
+36:12.217100
48.4p
34
Gina Beck
Åkersberga SK
2:52:39.1035800
+36:18.217700
48.4p
35
Viveka Sjöstedt
Strängnäs-Malmby OL
2:52:57.1037600
+36:36.219500
48.3p
36
Anna Malm
Linköpings OK
2:53:56.1043500
+37:35.225400
48.0p
37
Pia Andersson
IFK Hedemora SK
2:54:02.1044100
+37:41.226000
48.0p
38
Maria Busch
Norbergs SK
2:54:06.1044500
+37:45.226400
48.0p
39
Ingela Kierkegaard
Järla IF SK
2:54:15.1045400
+37:54.227300
48.0p
40
Lena Jernberg
Falun Borlänge SK
2:54:54.1049300
+38:33.231200
47.8p
41
Marie Johansson
Nynäshamns IF SK
2:55:48.1054700
+39:27.236600
47.5p
42
Ulla-Britt Norström Ottosson
Stora Tuna IK SK
2:55:50.1054900
+39:29.236800
47.5p
43
Maria Bengtsson
Norbergs SK
2:55:59.1055800
+39:38.237700
47.5p
44
Pernilla de Flon-Forsberg
Surahammars SOK
2:56:27.1058600
+40:06.240500
47.4p
45
Elisabeth Söderström
IF Rigor
2:56:34.1059300
+40:13.241200
47.3p
46
Eva Elg
Malmköpings Alpina SK
2:57:28.1064700
+41:07.246600
47.1p
47
Cathrine Svensson
Östersunds SK
3:00:33.1083200
+44:12.265100
46.3p
48
Åsa Hansson
Tullinge SK
3:00:42.1084100
+44:21.266000
46.2p
49
Cecilia Aronsson
Svenska Dagbladet
3:00:58.1085700
+44:37.267600
46.2p
50
Maja Nordström
Norbergs SK
3:01:26.1088500
+45:05.270400
46.1p
51
Emma Hammar
Sturefors
3:03:16.1099500
+46:55.281400
45.6p
52
Lena Stenström
Kolpebo
3:03:21.1100000
+47:00.281900
45.6p
53
Ann-Britt Eriksson
Näshulta GOIF
3:04:02.1104100
+47:41.286000
45.4p
54
Anna Eriksson
Fagersta Södra IK
3:04:13.1105200
+47:52.287100
45.4p
55
Annika Gustafson
Krylbo OK
3:04:47.1108600
+48:26.290500
45.2p
56
Anna Andersson
Uppsala Studenters IF
3:05:27.1112600
+49:06.294500
45.1p
57
Karin Eriksson
Uppsala Studenters IF
3:05:30.1112900
+49:09.294800
45.0p
58
Åsa Andersson
Stockholms SIF
3:05:40.1113900
+49:19.295800
45.0p
59
Kristina Osterling
Järla IF SK
3:06:06.1116500
+49:45.298400
44.9p
60
Pia Jakobsson
Copy Office SK
3:07:30.1124900
+51:09.306800
44.6p
61
Cecilia Eriksson
Ornäs IK
3:07:45.1126400
+51:24.308300
44.5p
62
Jessica Bergström
Väsby SK
3:08:30.1130900
+52:09.312800
44.3p
63
Jennie Ericson
City Wolfs SC
3:08:54.1133300
+52:33.315200
44.2p
64
Anna Ljungdahl
IK Stern
3:10:10.1140900
+53:49.322800
43.9p
65
Helena Nielsen
Adenskogs Färg
3:11:56.1151500
+55:35.333400
43.5p
66
Catarina Saarm
Uppsala Studenters IF
3:12:21.1154000
+56:00.335900
43.4p
67
Lena Johansson
Näshulta GOIF
3:12:29.1154800
+56:08.336700
43.4p
68
Lillemor Lewrén
Bälinge IF
3:13:11.1159000
+56:50.340900
43.3p
69
Anna Jonsson
Uppsala Studenters IF
3:13:35.1161400
+57:14.343300
43.2p
70
Kristina Tidestav
Stockholms SIF
3:13:56.1163500
+57:35.345400
43.1p
71
Ann-Charlotte Otthén
Karlslunds IF SF
3:14:53.1169200
+58:32.351100
42.9p
72
Monica Ljung
Ödeshögs SK
3:15:09.1170800
+58:48.352700
42.8p
73
Gunilla Eriksson
Enebybergs IF
3:15:39.1173800
+59:18.355700
42.7p
74
Agneta Hedberg
Meritor FK
3:15:43.1174200
+59:22.356100
42.7p
75
Cecilia Lindgren
Täby OK
3:15:52.1175100
+59:31.357000
42.7p
76
Ulrica Josefsson
IK Vavd
3:16:19.1177800
+59:58.359700
42.6p
77
Anette Börjesson
Ödeshögs SK
3:17:49.1186800
+1:01:28.368700
42.2p
78
Kristina Tedroff
Danderyds SK
3:18:03.1188200
+1:01:42.370100
42.2p
79
Maria Malm
Norbergs SK
3:19:48.1198700
+1:03:27.380600
41.8p
80
Tina Adolfsson
Ikj Haninge
3:20:15.1201400
+1:03:54.383300
41.7p
81
Elisabeth Friberg
Karbennings GOIF
3:20:27.1202600
+1:04:06.384500
41.7p
82
Anita Stridh
Baggetorps IF
3:20:35.1203400
+1:04:14.385300
41.7p
83
Karin Carlsson
Bagarmossen
3:20:42.1204100
+1:04:21.386000
41.6p
84
Anna Stark
Folksamkamraterna
3:20:49.1204800
+1:04:28.386700
41.6p
85
Emma Båve-Schultz
Karlslunds IF SF
3:21:22.1208100
+1:05:01.390000
41.5p
86
Anna Andersson
Car-O-Liner
3:21:52.1211100
+1:05:31.393000
41.4p
87
Charlotte Thedeen
Spånga
3:22:10.1212900
+1:05:49.394800
41.3p
88
Sofie Thenander
City Wolfs SC
3:22:14.1213300
+1:05:53.395200
41.3p
89
Pernilla Tärning
Spånga
3:22:16.1213500
+1:05:55.395400
41.3p
90
Cecilia Forsbro Engelqvist
Åkersberga SK
3:22:21.1214000
+1:06:00.395900
41.3p
91
Magdalena Särkioja
Skogs Ibs
3:22:26.1214500
+1:06:05.396400
41.3p
92
Anki Perkiö
Norbergs SK
3:23:11.1219000
+1:06:50.400900
41.1p
93
Solveig Bergelin
Karlslunds IF SF
3:23:15.1219400
+1:06:54.401300
41.1p
94
Monica Antser
Huddinge SK LF
3:23:27.1220600
+1:07:06.402500
41.1p
95
Susanne Garpenhag
Västerhaninge
3:24:40.1227900
+1:08:19.409800
40.8p
96
Katrin Mooney
Härnösands OK
3:24:50.1228900
+1:08:29.410800
40.8p
97
Maria Engelfeldt
Adecco
3:25:23.1232200
+1:09:02.414100
40.7p
98
Birgitta Beiron
IFK Sala
3:25:48.1234700
+1:09:27.416600
40.6p
99
Karina Liljeroos
Vandrarringen Västerås
3:27:09.1242800
+1:10:48.424700
40.3p
100
Susanne Björklund
Karlslunds IF SF
3:28:09.1248800
+1:11:48.430700
40.1p
101
Kerstin Erickson
Amersham IF
3:28:13.1249200
+1:11:52.431100
40.1p
102
Pamela Astley
Surahammars SOK
3:28:26.1250500
+1:12:05.432400
40.1p
103
Madeleine Sköld
Surahammars SOK
3:28:40.1251900
+1:12:19.433800
40.0p
104
Solweig Todell
Smedjebacken
3:28:46.1252500
+1:12:25.434400
40.0p
105
Martina Talmet
Spånga
3:28:54.1253300
+1:12:33.435200
40.0p
106
Helena Söderman
Hällefors SK
3:29:28.1256700
+1:13:07.438600
39.9p
107
Kerstin Sondell
Falu IK
3:29:44.1258300
+1:13:23.440200
39.8p
108
Annika Ingmansson
Stockholms SIF
3:30:25.1262400
+1:14:04.444300
39.7p
109
Elisabeth Pantzar
Sös IF
3:31:01.1266000
+1:14:40.447900
39.6p
110
Maj Lis Lind
Vingåkers OK
3:31:50.1270900
+1:15:29.452800
39.4p
111
Anna Rieem
Stockholms SIF
3:32:19.1273800
+1:15:58.455700
39.4p
112
Laila Holmström
Tullinge SK
3:32:26.1274500
+1:16:05.456400
39.3p
113
Anna-Lena Eriksson
Knivsta
3:32:59.1277800
+1:16:38.459700
39.2p
114
Era Albäck
Strängnäs-Malmby OL
3:33:42.1282100
+1:17:21.464000
39.1p
115
Emma Gustavsson
Järfälla SK
3:34:33.1287200
+1:18:12.469100
38.9p
116
Lottie Liljedahl
Stockholms SIF
3:35:14.1291300
+1:18:53.473200
38.8p
117
Karin Bogne
Hägersta GF
3:35:44.1294300
+1:19:23.476200
38.7p
118
Carina Gustavsson
Tullinge SK
3:35:51.1295000
+1:19:30.476900
38.7p
119
Charlotte Andersson
Folksamkamraterna
3:36:09.1296800
+1:19:48.478700
38.7p
120
Bodil Pantzar
Nässjö SF
3:36:16.1297500
+1:19:55.479400
38.6p
121
Lisbeth Persson
Göteborgs SK
3:36:20.1297900
+1:19:59.479800
38.6p
122
Kristina Gewers
Sollentuna Sbk
3:36:25.1298400
+1:20:04.480300
38.6p
123
Åse Blom
Norbergs SK
3:37:51.1307000
+1:21:30.488900
38.4p
124
Maria Bragesjö
Fagersta Södra IK
3:37:56.1307500
+1:21:35.489400
38.3p
125
Marie Malm
Norbergs SK
3:38:11.1309000
+1:21:50.490900
38.3p
126
Camilla Björk
Karlslunds IF SF
3:39:23.1316200
+1:23:02.498100
38.1p
127
Carolina Edgren
Falun Borlänge SK
3:40:26.1322500
+1:24:05.504400
37.9p
128
Anna Flink
Skärholmen
3:41:33.1329200
+1:25:12.511100
37.7p
129
Jenny Flink
Linköpings OK
3:41:42.1330100
+1:25:21.512000
37.7p
130
Ann Brusell
Karlslunds IF SF
3:41:49.1330800
+1:25:28.512700
37.7p
131
Pethra Malmberg
Karlslunds IF SF
3:41:53.1331200
+1:25:32.513100
37.7p
132
Charlotta Andersson
Vilsta IK
3:41:57.1331600
+1:25:36.513500
37.6p
133
Åsa Söderström
IFK Enskede
3:42:02.1332100
+1:25:41.514000
37.6p
134
Anna Schön Mellegård
Stockholms SIF
3:42:34.1335300
+1:26:13.517200
37.5p
135
Ulrika Bohman
Handelshögskolans Ll
3:42:41.1336000
+1:26:20.517900
37.5p
136
Petra Fredrikon
Karlslunds IF SF
3:42:56.1337500
+1:26:35.519400
37.5p
137
Maria Remnås
Stockholms SIF
3:43:41.1342000
+1:27:20.523900
37.4p
138
Eva-Britt Berggren
Kolsva IF
3:43:58.1343700
+1:27:37.525600
37.3p
139
Anna-Karin Axelsson
Alingsås
3:44:03.1344200
+1:27:42.526100
37.3p
140
Anna Cramling
Stockholms SIF
3:44:33.1347200
+1:28:12.529100
37.2p
141
Mikaela Rapp
Stockholms SIF
3:44:38.1347700
+1:28:17.529600
37.2p
142
Gunilla Jenhed
Folksamkamraterna
3:45:30.1352900
+1:29:09.534800
37.1p
143
Martina Lundhe
Eskilstuna IK
3:45:45.1354400
+1:29:24.536300
37.0p
144
Kristina Paulander
Mölnbo
3:46:24.1358300
+1:30:03.540200
36.9p
145
Britt Ring
Norrköpings SK
3:46:28.1358700
+1:30:07.540600
36.9p
146
Eva Tollefors Burkhard
Söders SOL Tyresö
3:47:07.1362600
+1:30:46.544500
36.8p
147
Kajsa Armandt
Söders SOL Tyresö
3:47:10.1362900
+1:30:49.544800
36.8p
148
Marie Unby
Stockholms SIF
3:47:39.1365800
+1:31:18.547700
36.7p
149
Julia Tungström
Falun Borlänge SK
3:48:36.1371500
+1:32:15.553400
36.6p
150
Karin Lindroth
Vattenfalls IF Trollhättan
3:48:41.1372000
+1:32:20.553900
36.5p
151
Annika Nykvist
Telia IF, Farsta
3:48:51.1373000
+1:32:30.554900
36.5p
152
Anna Bister Carlsson
City Wolfs SC
3:49:45.1378400
+1:33:24.560300
36.4p
153
Karin Lisspers
Falun Borlänge SK
3:49:54.1379300
+1:33:33.561200
36.3p
154
Sara Tungström
Falun Borlänge SK
3:50:00.1379900
+1:33:39.561800
36.3p
155
Gunilla Landstedt
Bromma Vällingby SOK
3:50:42.1384100
+1:34:21.566000
36.2p
156
Eva Axelsson
Stockholms SIF
3:50:45.1384400
+1:34:24.566300
36.2p
157
Maria Sjödin
Igelfors
3:50:48.1384700
+1:34:27.566600
36.2p
158
Anita Herbert
Täby OK
3:50:51.1385000
+1:34:30.566900
36.2p
159
Caroline Ellström
Falun Borlänge SK
3:50:53.1385200
+1:34:32.567100
36.2p
160
Anette Folkegård
Sala OK
3:50:55.1385400
+1:34:34.567300
36.2p
161
Eva Kärvegård
Flens Friidrottssällskap
3:51:30.1388900
+1:35:09.570800
36.1p
162
Annalena Ramsten
Täby OK
3:52:25.1394400
+1:36:04.576300
36.0p
163
Birgitta Rossander
Täby OK
3:52:27.1394600
+1:36:06.576500
35.9p
164
Ingbritt Johansson
SOL Tranås
3:53:16.1399500
+1:36:55.581400
35.8p
165
Anita Malmqvist
Folksamkamraterna
3:53:38.1401700
+1:37:17.583600
35.8p
166
Eva Jonsson
Svam IF
3:53:43.1402200
+1:37:22.584100
35.8p
167
Madeleine Buitrago
Bromma Vällingby SOK
3:53:52.1403100
+1:37:31.585000
35.7p
168
Kerstin Persson
Täby OK
3:53:56.1403500
+1:37:35.585400
35.7p
169
Maria Cederberg
Uppsala Studenters IF
3:54:06.1404500
+1:37:45.586400
35.7p
170
Maria Elowson
Spånga
3:55:37.1413600
+1:39:16.595500
35.5p
171
Karin Marnefeldt
Uppsala Studenters IF
3:56:02.1416100
+1:39:41.598000
35.4p
172
Ann-Christine Barenhoff
Eskilstuna IK
3:56:43.1420200
+1:40:22.602100
35.3p
173
Katarina Holmström
Sjukgymnastiken
3:57:02.1422100
+1:40:41.604000
35.3p
174
Katja Makkonen
Arboga SK
3:57:11.1423000
+1:40:50.604900
35.2p
175
Anita Rostén
Nacka Värmdö SK
3:58:00.1427900
+1:41:39.609800
35.1p
176
Anna Gustavsson
Källby
3:58:57.1433600
+1:42:36.615500
35.0p
177
Liselott Johansson
Götene
3:59:01.1434000
+1:42:40.615900
35.0p
178
Kärsti Rundgren
Norbergs SK
3:59:55.1439400
+1:43:34.621300
34.8p
179
Emma Carlberg
Norrköpings SK
3:59:56.1439500
+1:43:35.621400
34.8p
180
Birgitta Amcoff
Uppsala Studenters IF
4:00:27.1442600
+1:44:06.624500
34.7p
181
Birgit Pettersson
Dyltabruk
4:00:36.1443500
+1:44:15.625400
34.7p
182
Lena Moberg
Hillerstorp
4:00:47.1444600
+1:44:26.626500
34.7p
183
Camilla Andersson
Norrköpings SK
4:01:13.1447200
+1:44:52.629100
34.6p
184
Donna Bachman
Karlslunds IF SF
4:02:01.1452000
+1:45:40.633900
34.5p
185
Siv Blixt
Nordin Julita
4:02:42.1456100
+1:46:21.638000
34.4p
186
Hanna Tufvesson
Falun Borlänge SK
4:03:46.1462500
+1:47:25.644400
34.3p
187
Karin Tufvesson
Göteborgs SK
4:03:53.1463200
+1:47:32.645100
34.3p
188
Maria Svensson
IF Rigor
4:03:57.1463600
+1:47:36.645500
34.3p
189
Christina Sjöstrand
Danderyds SK
4:04:04.1464300
+1:47:43.646200
34.2p
190
Vesna Piperac
Avesta OK
4:04:08.1464700
+1:47:47.646600
34.2p
191
Siw Grantelius
Sköndals IK
4:04:11.1465000
+1:47:50.646900
34.2p
192
Tina Armandt
Söders SOL Tyresö
4:04:29.1466800
+1:48:08.648700
34.2p
193
Gunnel Rundqvist
Hällefors SK
4:05:07.1470600
+1:48:46.652500
34.1p
194
Ingela Pudas
Järfälla SK
4:05:54.1475300
+1:49:33.657200
34.0p
195
Birgit Tanja Söderström
Sala OK
4:06:21.1478000
+1:50:00.659900
33.9p
196
Annika Kärnsund
Sala OK
4:06:30.1478900
+1:50:09.660800
33.9p
197
Marie Andersson
Järfälla SK
4:08:49.1492800
+1:52:28.674700
33.6p
198
Berit Karlsson
Göteborgs SK
4:09:07.1494600
+1:52:46.676500
33.5p
199
Marita Beckeman
Söders SOL Tyresö
4:11:28.1508700
+1:55:07.690600
33.2p
200
Marie Eurenius
SLK Oxelösund
4:11:34.1509300
+1:55:13.691200
33.2p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Marianne Engström
Kungsängens IF
4:14:40.1527900
+1:58:19.709800
32.8p
202
Annika Persson
Strängnäs-Malmby OL
4:15:20.1531900
+1:58:59.713800
32.7p
203
Cecilia Kallman
Back Svärdsjö
4:16:43.1540200
+2:00:22.722100
32.5p
204
Ann-Marie Björk
Björklinge SOK
4:17:08.1542700
+2:00:47.724600
32.5p
205
Elisabeth Tillenius
Avesta OK
4:18:25.1550400
+2:02:04.732300
32.3p
206
Christa Koskela
Kolbäck
4:19:52.1559100
+2:03:31.741000
32.2p
207
Sandra Lawler
Järfälla SK
4:20:00.1559900
+2:03:39.741800
32.1p
208
Madeleine Eriksson
IK Vavd
4:23:34.1581300
+2:07:13.763200
31.7p
209
Kerstin Andersson
Tibro OK
4:23:43.1582200
+2:07:22.764100
31.7p
210
Marre Geijer
IFK Lidingö SOK
4:25:17.1591600
+2:08:56.773500
31.5p
211
Inger Ottosson
Hammarkinds SK
4:26:29.1598800
+2:10:08.780700
31.4p
212
Karin Lindelöf
S Skå
4:27:05.1602400
+2:10:44.784300
31.3p
213
Carolina Branders
Bromma Vällingby SOK
4:28:02.1608100
+2:11:41.790000
31.2p
214
Britt-Marie Sandberg
Lif-Stilen
4:28:10.1608900
+2:11:49.790800
31.2p
215
Karin Andersson
Vrena
4:29:05.1614400
+2:12:44.796300
31.1p
216
Tina Karlsson
I2 IF
4:29:50.1618900
+2:13:29.800800
31.0p
217
Victoria Lundqvist
I2 IF
4:30:28.1622700
+2:14:07.804600
30.9p
218
Therese Paulander
Mölnbo
4:30:39.1623800
+2:14:18.805700
30.9p
219
Karin Eriksson
Göteborgs SK
4:30:55.1625400
+2:14:34.807300
30.8p
220
Hilkka Linnarsson
Stockholms SIF
4:31:16.1627500
+2:14:55.809400
30.8p
221
Camilla Mårtensson
Torslanda
4:32:27.1634600
+2:16:06.816500
30.7p
222
Eva Davidsson
Huddinge SK LF
4:32:42.1636100
+2:16:21.818000
30.6p
223
Mia Toresson
Ankarsrums OK
4:36:27.1658600
+2:20:06.840500
30.2p
224
Gunilla Sandberg
Hässleby SOK
4:37:40.1665900
+2:21:19.847800
30.1p
225
J Lundgren
At Fritid
4:39:43.1678200
+2:23:22.860100
29.9p
226
Kristina Arvidsson
Folksamkamraterna
4:41:20.1687900
+2:24:59.869800
29.7p
227
Kristina Sundvik
Hofors Aif
4:42:51.1697000
+2:26:30.878900
29.5p
228
Ingrid Andersson
Linköpings OK
4:45:09.1710800
+2:28:48.892700
29.3p
229
Katarina Källqvist
Ikj Haninge
4:47:47.1726600
+2:31:26.908500
29.0p
230
Mona Larsson
Ikj Haninge
4:49:36.1737500
+2:33:15.919400
28.9p
231
Anna Rosell
Astrazeneca IF
4:49:49.1738800
+2:33:28.920700
28.8p
232
Kerstin Nilsson
Vattholma IF
4:51:20.1747900
+2:34:59.929800
28.7p
233
Karin Karlsson
Vattholma IF
4:53:34.1761300
+2:37:13.943200
28.5p
234
Gurly Hall
Spånga
4:54:07.1764600
+2:37:46.946500
28.4p
235
Marie Nordlund
IFK Lidingö SOK
4:59:02.1794100
+2:42:41.976000
27.9p
236
Eva Esbo
IFK Lidingö SOK
4:59:29.1796800
+2:43:08.978700
27.9p
237
Mette Jansson
City Wolfs SC
5:02:14.1813300
+2:45:53.995200
27.6p
238
Leena Gröhn
Malmköpings Alpina SK
5:04:04.1824300
+2:47:43.1006200
27.5p
239
Reidun Andersson
Skultuna
5:04:09.1824800
+2:47:48.1006700
27.5p
240
Ulle Frohm
Fjärdhundra SK
5:27:32.1965100
+3:11:11.1147000
25.5p