Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Mattila Ski Marathon
2014-02-02
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Oscar Persson
SK Bore
1:55:29.692800
88.7p
2
Bob Impola
SK Bore
1:57:14.703300
+1:45.10400
87.0p
3
Gabriel Thorn
Bengtsfors Bois
1:59:00.713900
+3:31.21000
85.3p
4
Jack Impola
Malungs IF
1:59:13.715200
+3:44.22300
85.2p
5
Rasmus Blom
Högsäters GF
2:00:23.722200
+4:54.29300
84.1p
6
Johannes Ainegren
IFK Likenäs
2:01:11.727000
+5:42.34100
83.4p
7
Steffen Säterhagen Paulsen
Team Oslo
2:03:50.742900
+8:21.50000
81.1p
8
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
2:04:01.744000
+8:32.51100
81.0p
9
Jesper Nelin
Hestra IF
2:04:24.746300
+8:55.53400
80.7p
10
Martin Liljemark
SK Bore
2:05:30.752900
+10:01.60000
79.8p
11
Emil Brindbergs
Vansbro AIK SK
2:08:11.769000
+12:42.76100
77.7p
12
Andreas Blohm
Filipstads SF
2:08:46.772500
+13:17.79600
77.3p
13
Viktor Elfvén
IF Hagen SK
2:09:40.777900
+14:11.85000
76.6p
14
David Engström
Orsa SK
2:10:09.780800
+14:40.87900
76.2p
15
Pär Jonsson
Dala-Järna IK
2:10:24.782300
+14:55.89400
76.0p
16
Andreas Nilsson
IK Stern
2:12:12.793100
+16:43.100200
74.8p
17
Simon Kvarnström
Ekshärads SF
2:12:12.793100
+16:43.100200
74.8p
18
Andreas Berntsson
IK Stern
2:14:41.808000
+19:12.115100
73.1p
19
Mikael Hultin
Östersunds SK
2:14:46.808500
+19:17.115600
73.0p
20
Öyvind Lund
Gjerdrum IL
2:14:56.809500
+19:27.116600
72.9p
21
David Larsson
Finnskoga IF
2:17:59.827800
+22:30.134900
70.9p
22
Håvar Rimfeldt-kvale
Glipptak IL
2:18:27.830600
+22:58.137700
70.6p
23
Anton Mattsson
SK Bore
2:18:43.832200
+23:14.139300
70.4p
24
Jonatan Forsman
Grava SK
2:18:58.833700
+23:29.140800
70.3p
25
Magnus Enger
Hernes IL
2:20:34.843300
+25:05.150400
69.3p
26
Marco Vezzoli
Seb IF
2:20:36.843500
+25:07.150600
69.3p
27
Morten Tronböl
Magnor Ul
2:20:50.844900
+25:21.152000
69.2p
28
Harald Aas
Ulan Bator BB
2:21:12.847100
+25:43.154200
68.9p
29
Ted Saeter
Granli IL
2:22:09.852800
+26:40.159900
68.4p
30
Mikael Zachrisson
IK Stern
2:22:15.853400
+26:46.160500
68.3p
31
Marcus Stenberg
Svegs IK
2:22:21.854000
+26:52.161100
68.3p
32
Lars Hansen-Möllerud
Grue Finnskog IL
2:22:55.857400
+27:26.164500
67.9p
33
Bjarne Lie
Grue Finnskog IL
2:22:55.857400
+27:26.164500
67.9p
34
Sigurd Bergkvist
Magnor Ul
2:23:33.861200
+28:04.168300
67.6p
35
Magnus Hårdén
Älvdalens IF SK
2:25:13.871200
+29:44.178300
66.6p
36
Knut Hoelssaeter
Eidsvold Værks Skiklub
2:26:18.877700
+30:49.184800
66.0p
37
Henrik Jansson
Fryksdalens Sparbank IF
2:26:51.881000
+31:22.188100
65.7p
38
Sebastian Olsson
SK Bore
2:27:05.882400
+31:36.189500
65.6p
39
Lars Helmer Enger
Hernes IL
2:27:06.882500
+31:37.189600
65.6p
40
Eivind Lande
Magnor Ul
2:27:27.884600
+31:58.191700
65.4p
41
Jan Olm
Sisu Forshaga SK
2:27:45.886400
+32:16.193500
65.2p
42
Peder Röhnebaek
Bkok
2:28:11.889000
+32:42.196100
65.0p
43
Olle Olsson
SK Bore
2:28:45.892400
+33:16.199500
64.7p
44
Karl Martin Höie
Oslo Sportslager
2:28:51.893000
+33:22.200100
64.6p
45
Kjetil Ask
Bröderudskroken
2:29:45.898400
+34:16.205500
64.2p
46
Pär Skogfeldt
Hagfors SF
2:30:00.899900
+34:31.207000
64.0p
47
Sven-Erik Ericsson
Säffle SK
2:30:16.901500
+34:47.208600
63.9p
48
Marcus Carlsson
IFK Skövde SK
2:30:27.902600
+34:58.209700
63.8p
49
Hans Mangen A
Oslo Sportslager
2:30:31.903000
+35:02.210100
63.8p
50
Jonas Adolfsson
SK Bore
2:30:39.903800
+35:10.210900
63.7p
51
Kent Andersson
Sunne SLF
2:30:42.904100
+35:13.211200
63.7p
52
Christer Pertun
Kristinehamns OK
2:31:01.906000
+35:32.213100
63.5p
53
Kent Aurbakken
Köla AIK
2:31:21.908000
+35:52.215100
63.4p
54
Kalle Jansson Riis
Malungs IF
2:31:55.911400
+36:26.218500
63.1p
55
Peter Nilsson
Björneborgs SK
2:32:08.912700
+36:39.219800
63.0p
56
Mattias Björck
Mälarö SOK
2:32:15.913400
+36:46.220500
62.9p
57
Per Johan Norman
Kristinehamns OK
2:32:37.915600
+37:08.222700
62.7p
58
Mikael Löfgren
SK Bore
2:32:57.917600
+37:28.224700
62.6p
59
Viktor Henriksson
Sunne SLF
2:33:14.919300
+37:45.226400
62.4p
60
Mattias Heimdahl
Håfreströms IF
2:33:44.922300
+38:15.229400
62.2p
61
Björn Aiff
OK Skogshjortarna
2:33:48.922700
+38:19.229800
62.1p
62
Mats Lind
Säffle SK
2:33:56.923500
+38:27.230600
62.1p
63
Kalle Alexandersson
OK Tyr
2:34:10.924900
+38:41.232000
62.0p
64
Anders Jakobsson
K3 IF
2:35:11.931000
+39:42.238100
61.5p
65
Andreas Lindgren
OK Tyr
2:36:20.937900
+40:51.245000
60.9p
66
Anders Engström
Sisu Forshaga SK
2:36:30.938900
+41:01.246000
60.9p
67
Arvid Rattfeldt
SK Bore
2:36:40.939900
+41:11.247000
60.8p
68
Jonas Fogelberg
Sisu Forshaga SK
2:37:42.946100
+42:13.253200
60.3p
69
Jan Diesen
Bærums Skiklubb
2:37:48.946700
+42:19.253800
60.3p
70
Espen Nittedal Gullikstad
Banquet Racers
2:37:57.947600
+42:28.254700
60.2p
71
Andreas Blomgren
Köla AIK
2:38:03.948200
+42:34.255300
60.2p
72
Thomas Hylander
Tockarps IK
2:38:18.949700
+42:49.256800
60.0p
73
Christer Obbarius
Sunne SLF
2:38:22.950100
+42:53.257200
60.0p
74
Linus Iseborn
Främmestads IK
2:38:38.951700
+43:09.258800
59.9p
75
Erik Jonsson
Hestra IF
2:39:26.956500
+43:57.263600
59.5p
76
Bertil Dannberg
Bortans IK
2:39:27.956600
+43:58.263700
59.5p
77
Kjell Ivar Granheim
Magnor Ul
2:40:27.962600
+44:58.269700
59.1p
78
Tomas Nilsson
OK Gipen
2:40:32.963100
+45:03.270200
59.0p
79
Kenneth Paulsen
Magnor Ul
2:40:35.963400
+45:06.270500
59.0p
80
Patrik Ljungberg
Axa SC
2:40:49.964800
+45:20.271900
58.9p
81
Ulf Johansson
Trollhättans SOK
2:41:35.969400
+46:06.276500
58.6p
82
Arild Nygaard
Kjellmyra IL
2:42:24.974300
+46:55.281400
58.2p
83
Rikard Borg
Telia IF Värmland
2:42:27.974600
+46:58.281700
58.2p
84
Magnus Jansson
Säffle SK
2:42:37.975600
+47:08.282700
58.1p
85
Rune Kristiansen
Wj Bil
2:42:54.977300
+47:25.284400
58.0p
86
Olle Adolfsson
SK Bore
2:43:07.978600
+47:38.285700
57.9p
87
Mathias Häggkvist
Säffle SK
2:43:30.980900
+48:01.288000
57.8p
88
Peter Larsson
Sisu Forshaga SK
2:43:51.983000
+48:22.290100
57.6p
89
Markus Ockborn
Karlslunds IF SF
2:44:40.987900
+49:11.295000
57.3p
90
Jan Erik Pettersson
Säffle SK
2:44:40.987900
+49:11.295000
57.3p
91
Gustaf Tobieson
Uddevalla IS
2:44:52.989100
+49:23.296200
57.2p
92
Rune Udnaeseth Holsve
CK Ceres
2:45:13.991200
+49:44.298300
57.1p
93
Roger Roll Gulbrandsen
Magnor Ul
2:45:47.994600
+50:18.301700
56.8p
94
Mikael Bang
Hagfors SF
2:46:22.998100
+50:53.305200
56.6p
95
David Ottosson
Norra Dals SK
2:46:31.999000
+51:02.306100
56.5p
96
Patrik Horner
Grava SK
2:47:07.1002600
+51:38.309700
56.3p
97
Magnus Sjöberg
Axa SC
2:47:25.1004400
+51:56.311500
56.2p
98
Atle Lindh
Säffle SK
2:47:28.1004700
+51:59.311800
56.2p
99
Hans Tjäder
Kungälv
2:47:49.1006800
+52:20.313900
56.0p
100
Torstein Lörenskog Hegland
Ck/3m
2:48:27.1010600
+52:58.317700
55.8p
101
Anders Sehlin
Töcksfors IF
2:48:38.1011700
+53:09.318800
55.7p
102
Gunnar Lindhe
Rolls-Royce IF
2:48:39.1011800
+53:10.318900
55.7p
103
Thomas Persson
Töcksfors IF
2:49:01.1014000
+53:32.321100
55.5p
104
Arne Nåbo
Trollhättans SOK
2:49:02.1014100
+53:33.321200
55.5p
105
Thorbjörn Olofsson
Linköpings SK
2:49:17.1015600
+53:48.322700
55.4p
106
Tomas Ytreland
IL Brane
2:49:34.1017300
+54:05.324400
55.3p
107
Björn Schilobolski
Åmåls OK
2:49:50.1018900
+54:21.326000
55.2p
108
Ulf Erlandsson
Köla AIK
2:50:12.1021100
+54:43.328200
55.1p
109
Erik Josefson
Rejlers IF
2:51:29.1028800
+56:00.335900
54.6p
110
Bengt Hansske
SK Bore
2:51:42.1030100
+56:13.337200
54.5p
111
Mikael Jardeby
Grava SK
2:52:02.1032100
+56:33.339200
54.4p
112
Torgeir Jegerud
Magnor Ul
2:52:22.1034100
+56:53.341200
54.3p
113
Ole Rognstad
Ssb Kongsvinger
2:52:32.1035100
+57:03.342200
54.2p
114
Carl-johan Magnusson
Torsby Löparklubb
2:52:38.1035700
+57:09.342800
54.2p
115
Nicklas Ranström
Sunne SLF
2:52:41.1036000
+57:12.343100
54.2p
116
Johan Swärd
Tingelstad IF
2:53:10.1038900
+57:41.346000
54.0p
117
Peter Fredriksson
Silleruds IF
2:53:21.1040000
+57:52.347100
53.9p
118
Mats Kindlund
Tranemo IF
2:53:35.1041400
+58:06.348500
53.8p
119
Erik Nilsson
Väse SK
2:53:39.1041800
+58:10.348900
53.8p
120
Henrik Aulie
Magnor Ul
2:53:44.1042300
+58:15.349400
53.8p
121
Lars Ekblom
Råda IK
2:54:01.1044000
+58:32.351100
53.7p
122
Trond Egil Digernes
Granli IL
2:54:08.1044700
+58:39.351800
53.6p
123
Johan Eriksson
Östmarks IF
2:54:39.1047800
+59:10.354900
53.4p
124
Sveinung Torgersen
No Club
2:55:26.1052500
+59:57.359600
53.2p
125
Sören Kindlund
Ulvsby IF
2:55:52.1055100
+1:00:23.362200
53.0p
126
Alf Laurell
Axa SC
2:55:57.1055600
+1:00:28.362700
53.0p
127
Geir Häreid
Bevern IL
2:56:03.1056200
+1:00:34.363300
52.9p
128
Erlend Röhnebaek
Bkok
2:56:10.1056900
+1:00:41.364000
52.9p
129
Adam Johansson
Hagfors SF
2:56:21.1058000
+1:00:52.365100
52.8p
130
Erik Svensson
Sisu Forshaga SK
2:56:35.1059400
+1:01:06.366500
52.8p
131
Per Blad
Axa SC
2:56:37.1059600
+1:01:08.366700
52.7p
132
Emil Rydh
Lerums SOK
2:57:01.1062000
+1:01:32.369100
52.6p
133
Johan Rockedahl
Sunne SLF
2:57:27.1064600
+1:01:58.371700
52.5p
134
Mårten Larsson
Axa SC
2:59:32.1077100
+1:04:03.384200
51.7p
135
Ulf Aiff
OK Skogshjortarna
3:00:19.1081800
+1:04:50.388900
51.5p
136
Björn Brevik
Sisu Forshaga SK
3:00:34.1083300
+1:05:05.390400
51.4p
137
Per Wiksten
SK Bore
3:00:43.1084200
+1:05:14.391300
51.4p
138
Roland Andersson
OK Gipen
3:00:54.1085300
+1:05:25.392400
51.3p
139
Mikael Sundberg
IK Stern
3:02:12.1093100
+1:06:43.400200
50.9p
140
Sten Idar Johansen
Bsf
3:02:15.1093400
+1:06:46.400500
50.8p
141
Magnus Olsson
Sisu Forshaga SK
3:02:24.1094300
+1:06:55.401400
50.8p
142
Mikael Westlund
Sunne SLF
3:03:28.1100700
+1:07:59.407800
50.5p
143
Victor Aspelund Liljequist
Stockholm Läns Skidklubb
3:03:57.1103600
+1:08:28.410700
50.3p
144
Björn Aasteböl
Magnor Ul
3:04:56.1109500
+1:09:27.416600
50.0p
145
Runar Finnstun
Ssb Bil
3:05:00.1109900
+1:09:31.417000
50.0p
146
Erik Olsson
SK Bore
3:05:37.1113600
+1:10:08.420700
49.8p
147
Leif Andersson
IK Fryken
3:06:28.1118700
+1:10:59.425800
49.5p
148
Thomas Jansson
Fryksdalens Sparbank IF
3:07:04.1122300
+1:11:35.429400
49.3p
149
Anders Rådström
SK Bore
3:07:27.1124600
+1:11:58.431700
49.2p
150
Björn Axel Gran
Halden SK
3:07:42.1126100
+1:12:13.433200
49.1p
151
Bengt Göran Strid
IK Stern
3:07:56.1127500
+1:12:27.434600
49.1p
152
Sindre Jordet
Ottestad SK
3:08:00.1127900
+1:12:31.435000
49.0p
153
Tom Werner Hansen
Ottestad SK
3:08:01.1128000
+1:12:32.435100
49.0p
154
Dennis Andersson
Töcksfors IF
3:08:49.1132800
+1:13:20.439900
48.8p
155
Nils Lämås
Sisu Forshaga SK
3:09:02.1134100
+1:13:33.441200
48.7p
156
Robin Berggren
Råda IK
3:09:07.1134600
+1:13:38.441700
48.7p
157
Martin Eriksson
Rolls-Royce IF
3:09:48.1138700
+1:14:19.445800
48.5p
158
Svein Olav Nygård
Nes Ski
3:10:39.1143800
+1:15:10.450900
48.3p
159
Oddvar Flobergsundet
Hof IL
3:11:10.1146900
+1:15:41.454000
48.1p
160
Bengt Jonsson
Hestra IF
3:11:15.1147400
+1:15:46.454500
48.1p
161
Arne Martin Skyrud
Grue Finnskog IL
3:11:48.1150700
+1:16:19.457800
47.9p
162
Geir Hesböl
Magnor Ul
3:11:51.1151000
+1:16:22.458100
47.9p
163
Arvid Dahlèn
Säffle SK
3:12:24.1154300
+1:16:55.461400
47.8p
164
Stig Halvor Langmoen
Langmoens Jaktlag
3:13:35.1161400
+1:18:06.468500
47.4p
165
Torbjörn Jahnke
OK Gipen
3:13:38.1161700
+1:18:09.468800
47.4p
166
Tarmo Kariis
Sisu Forshaga SK
3:14:56.1169500
+1:19:27.476600
47.0p
167
Karl-Markus Modén
Sisu Forshaga SK
3:16:14.1177300
+1:20:45.484400
46.7p
168
Lasse Torgersen
Hydro Energi
3:16:18.1177700
+1:20:49.484800
46.7p
169
Anders Andersson
Ryda SK
3:17:45.1186400
+1:22:16.493500
46.3p
170
Torbjörn Johansson
Grava SK
3:17:52.1187100
+1:22:23.494200
46.2p
171
Rasmus Larsson
Axa SC
3:18:26.1190500
+1:22:57.497600
46.1p
172
Dan Sjölander
IK Stern
3:20:34.1203300
+1:25:05.510400
45.5p
173
Erik Hansen
Sunne SLF
3:22:09.1212800
+1:26:40.519900
45.1p
174
Ulf Hedberg
Sunne SLF
3:22:32.1215100
+1:27:03.522200
45.0p
175
Björn Gaute Herlyng
Grue Finnskog IL
3:23:16.1219500
+1:27:47.526600
44.8p
176
Mikael Zackrisson
Filipstads SF
3:23:38.1221700
+1:28:09.528800
44.7p
177
Karl Väärt
Sisu Forshaga SK
3:23:49.1222800
+1:28:20.529900
44.7p
178
Pär Wahlund
IK Fryken
3:24:03.1224200
+1:28:34.531300
44.6p
179
Emanuel Danielsson
Bortans IK
3:24:26.1226500
+1:28:57.533600
44.5p
180
Fredrik Olsson
IK Fryken
3:26:45.1240400
+1:31:16.547500
44.0p
181
P-o Haster
Sisu Forshaga SK
3:26:47.1240600
+1:31:18.547700
44.0p
182
Per-anders Berglund
Filipstads SF
3:29:26.1256500
+1:33:57.563600
43.3p
183
Lars-Göran Larsson
Årjängs IF
3:30:11.1261000
+1:34:42.568100
43.1p
184
John Sagbakken
Årnes IL
3:31:18.1267700
+1:35:49.574800
42.9p
185
Fredrik Alm
Gillberga SK
3:31:29.1268800
+1:36:00.575900
42.8p
186
Jorulf Nergård
Abb IF SK
3:33:42.1282100
+1:38:13.589200
42.3p
187
Olof Wendelin
Tockarps IK
3:34:21.1286000
+1:38:52.593100
42.2p
188
Mikael Törmänen
IK Stern
3:34:23.1286200
+1:38:54.593300
42.2p
189
Mats Pettersson
Axa SC
3:34:40.1287900
+1:39:11.595000
42.1p
190
Erik Gulbrandsen
Magnor Ul
3:36:40.1299900
+1:41:11.607000
41.7p
191
Noclas Börne
Axa SC
3:37:59.1307800
+1:42:30.614900
41.4p
192
John Erik Jess
Kondis
3:39:31.1317000
+1:44:02.624100
41.1p
193
Andreas Larsson
Sunne SLF
3:40:18.1321700
+1:44:49.628800
40.9p
194
Frode Alfheim
Nes Ski
3:44:01.1344000
+1:48:32.651100
40.1p
195
Pontus Dahlström
Axa SC
3:45:54.1355300
+1:50:25.662400
39.8p
196
Per-anders Eklund
Arvika IS
3:46:37.1359600
+1:51:08.666700
39.6p
197
Jan Graflund
Arvika IS
3:46:43.1360200
+1:51:14.667300
39.6p
198
Per Jemth
Arvika IS
3:47:26.1364500
+1:51:57.671600
39.5p
199
Markus Aadusaar
Sisu Forshaga SK
3:47:41.1366000
+1:52:12.673100
39.4p
200
Lars-magnus Gustafsson
SK Nor
3:49:32.1377100
+1:54:03.684200
39.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Joachim Björklund
Grava SK
3:57:09.1422800
+2:01:40.729900
37.6p
202
Joakim Noreng
SK Bore
4:00:52.1445100
+2:05:23.752200
37.0p
203
Jimmi Svensson
Tockarps IK
4:10:19.1501800
+2:14:50.808900
35.4p
204
Per Danielsson
Tockarps IK
4:21:06.1566500
+2:25:37.873600
33.8p
205
Mats Jansson
Axa SC
5:00:43.1804200
+3:05:14.1111300
28.9p
-
Andreas Lövgren
Logica IK
23:59:58.8639700
-
-
Casper Jensen Grue
København SK
23:59:58.8639700
-
-
Erik Bengtsson
Ekshärads SF
23:59:58.8639700
-
-
Göran Olsson
SK Skogarna
23:59:58.8639700
-
-
Håkan Glad
Brandsbols SK
23:59:58.8639700
-
-
Ingmar Johansson
Lerums SOK
23:59:58.8639700
-
-
Jonas Wakéus
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Klas Adolfsson
IK Ymer
23:59:58.8639700
-
-
Kristian Adolfsson
Borås SK
23:59:58.8639700
-
-
Lars Holm
OK Gipen
23:59:58.8639700
-
-
Lars-Erik Larsson
Åmåls OK
23:59:58.8639700
-
-
Marius S Lystad
Heming IL
23:59:58.8639700
-
-
Peter Jonsson
Fryksdalens Sparbank IF
23:59:58.8639700
-
-
Petrus Avebring
Svanskog IF
23:59:58.8639700
-
-
Robert Grönvold
Grue Finnskog IL
23:59:58.8639700
-
-
Sigvid Andersson
Sisu Forshaga SK
23:59:58.8639700
-
-
Henric Johansson
OK Tyr
23:59:58.8639700
-
-
Niclas Mårtensson
Bjäre Triathlon
23:59:58.8639700
-
-
Anders Nilsson
Mattila IK
23:59:58.8639700
-
-
Anders Ekberg
Sisu Forshaga SK
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Kvist
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Anton Persson
SK Bore
23:59:59.8639800
-
-
Atle Aasen
Glåma IL
23:59:59.8639800
-
-
Claes Björklund
OK Skogsvargarna
23:59:59.8639800
-
-
Clas Ljungberg
Mattila IK
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Eriksson
Arvika IS
23:59:59.8639800
-
-
Dick Johansson
SK Granan
23:59:59.8639800
-
-
Freddy Oblack
OK Tyr
23:59:59.8639800
-
-
Göran Nordström
Stavnäs IK
23:59:59.8639800
-
-
Halvor Herlyng
Grue Finnskog IL
23:59:59.8639800
-
-
Jan Oscarsson
Bullarens GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Jim Engström
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Kristensen
Oslo Star
23:59:59.8639800
-
-
Johan Joelsson
Färjestadens Motions-IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Larsson
Lustens OK
23:59:59.8639800
-
-
Johannes Ringsby
SK Bore
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Ehrs
Linköpings SK
23:59:59.8639800
-
-
Jörgen Hasselström
Sisu Forshaga SK
23:59:59.8639800
-
-
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Brander
Åmotfors IF
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Dåverhög
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Marcus Åkesson
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Mathias Larsson
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Morten Braend
Magnor Ul
23:59:59.8639800
-
-
Ole Torgeir Tuskin
Nvmf
23:59:59.8639800
-
-
Per Carlsson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Roger Hagman
Sjövik SK
23:59:59.8639800
-
-
Roland Berglund
Sunne SLF
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Hornebrant
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
-
-
Sune Persson
Sunne SLF
23:59:59.8639800
-
-
Thomas Andersson
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
-
Trond Björneby
Magnor Ul
23:59:59.8639800
-
-
Öyvind Telle
Östmarka IL
23:59:59.8639800
-