Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2011-02-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Jesper Persson
Svegs IK
10:41.64000
2
Samuel Oskarsson
Leksands SK
10:43.64200
+2.100
3
Natanael Pehrs
Dala-Järna IK
11:23.68200
+42.4100
4
Albin Stark
Remsle SK
11:25.68400
+44.4300
5
Kim Norberg
Filipstads SF
11:28.68700
+47.4600
6
Thomas Norström
Torshälla-Nyby IS
11:29.68800
+48.4700
7
Axel Ribbholm
Landsbro IF SK
11:32.69100
+51.5000
8
Joel Andersson
IFK Mora SK
11:47.70600
+1:06.6500
9
Tobias Carlsson
Bengtsfors Bois
11:48.70700
+1:07.6600
10
Pontus Olofsson Bierfelt
Torshälla-Nyby IS
12:00.71900
+1:19.7800
11
Simon Lundqvist
Garphyttans IF
12:03.72200
+1:22.8100
12
Max Andersson
Domnarvets GOIF
12:09.72800
+1:28.8700
13
Oskar Ahnbrink
Sundbybergs IK
12:11.73000
+1:30.8900
14
Elis Gruvborg
Töcksfors IF
12:13.73200
+1:32.9100
15
Emil Hagström
Garphyttans IF
12:36.75500
+1:55.11400
16
Rikard Bergström
Kvarnsvedens GOIF SK
12:37.75600
+1:56.11500
17
Harald Carling
Falu IK
12:41.76000
+2:00.11900
18
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
12:47.76600
+2:06.12500
19
Emil Logård
Delsbo IF
12:56.77500
+2:15.13400
20
Malte Stefansson
IFK Mora SK
12:57.77600
+2:16.13500
21
Gustav Malmsten
IFK Mora SK
13:06.78500
+2:25.14400
21
Erik Einarsson
Källbottens IK
13:06.78500
+2:25.14400
23
Axel Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
13:12.79100
+2:31.15000
24
Gustav Persson
Kvarnsvedens GOIF SK
13:13.79200
+2:32.15100
25
Johannes Öhgren
Korsnäs IF SK
13:32.81100
+2:51.17000
26
Emil Mithander
Filipstads SF
13:33.81200
+2:52.17100
27
Elias Gustafsson
Hällbybrunns IF
13:47.82600
+3:06.18500
28
David Höglund
IFK Mora SK
13:51.83000
+3:10.18900
29
Erik Hårrskog
Falu IK
13:55.83400
+3:14.19300
30
Johannes Brännström
Sågmyra SK
14:07.84600
+3:26.20500
31
Johan B Nordahl
Domnarvets GOIF
14:19.85800
+3:38.21700
32
Andreas Albinsson
Töcksfors IF
14:20.85900
+3:39.21800
33
Mika Koskinen
Sågmyra SK
14:38.87700
+3:57.23600
34
Jonathan Nahlen
Domnarvets GOIF
14:46.88500
+4:05.24400
35
Oskar Linde
Delsbo IF
15:58.95700
+5:17.31600
36
Ludvig Karlsten
Zinkgruvans IF
16:11.97000
+5:30.32900
37
Johan Syrjä
Korsnäs IF SK
16:19.97800
+5:38.33700
38
Viktor Wallin
Korsnäs IF SK
16:49.100800
+6:08.36700
39
Andreas Andersen
Falu IK
18:46.112500
+8:05.48400
-
Samuel Nordin
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Andreas Johansson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
-
John Granath
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
-
William Schultz
IFK Umeå
23:59:59.8639800
-
Jonatan Karlsson
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)